Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By treca smena
#125212 Uopste mi nije bila jasna kvota na Buducnost ovih dana.
Licno sam je odigrao na 2,5 u mozzartu u petak.
Sada kvota 2,3 na Partizan socceru i sada najbolje da propustim da ne odigram makaze.
Da sam znao da ce ovako da ide kvota pa da sam isao sa jakim ulogom.
By Pulpito
#125213 Buducnost na papiru, igracki, veliki, veliki favorit. Prednosti Partizana su domaci teren i sigurno pun Pionir, odlican trener i sve sto sto ide sa njim a te dve stvari u kosarci cesto mogu da obrisu i mnogo veci jaz u kvalitetu, vidjeno 3000 puta.

Ja danas idem sa derbijem u Madridu, Baskonija +4.5 @2.20, jedan od mojih omiljenih timova za kladjenje ove sezone, igraju vrlo dobro cak i bez Sengelije, Real ne blista (inace ne bih pipao), ocekujem egal mec do kraja.

Srecno svima danas.
By Nasir Jones
#125214 Estave ticket

Paige Marcus (PAR) 11,5 koš. OVER
Clark Earl (BUD) 11,5 koš. UNDER
Jackson Edwin (BUD) 11,5 koš. OVER

Cook E. (CED) 11,5 koš. OVER
Pullen Jacob (CED) 16,5 koš. UNDER
Rebec Matic (FMP) 10,5 koš. UNDER
By Rudy5
#125216 Real-Baskonia(-5,5) 1
Real je nesretno izgubio u Malagi i Moskvi zadnja 2 meca pa im se ovo namece kao must win tekma ,pogotovo za poziciji u ligi.Uzimajuci u obzir nihove medjusobne duele ove godine,kao i izostanak dvojice vrlo vaznih igraca sa obe strane,buduci da Real ima puno siru rotaciju,ocekujem da ih Real rastavi na faktore vcrs uz maksimalan pristup od pocetka.
By UcenikBGD
#125220 Singl OVER 12,5 Goga Bitadze !!!
Isto kao i protiv mornara pišem.
Tom Partizanu je Goga ubacio 28 poena u dresu Mege pre 2 meseca početkom Novembra!!!
Valjda može i duplo manje u dresu Budućnosti?
Tada je imao 10/10 iz igre za dva i 8/12 slobodna!!!
By Toko23
#125222 Goga Bitatze over 12.5

Mec od velike vaznosti i za jedne i za druge. Ulog je trece mesto na tabeli i Cedevita za protivnika. Istina je da ni zvezda ne blista ali svakako je cedevita mnogo laksa varijanta. Prednosti Partizana bice krcat Pionir, dok su igracki kvaliteti na strani Podgoricana. Individualni naravno, timski ne deluju bas najozbiljnije. Odbrana Partizana je znatno poboljsana dolaskom Trinkijerija, posebno na spoljnim pozicijama. Za razliku od spoljnih igraca oni mnogo teze brane reket. Landale i Jankovic su svakako odbrambeno nedorasli Gogi. Kako u skoku, tako i u igri telom. Cak sam siguran da ne mogu ni nogama da ga isprate, a kada se na sve to doda da Goga ima i solidan sut sa poludistance, a ni trojka mu nije strana mislim da on ovo moze lako da prebaci. Treba uzeti u obzir da Landale i Jankovic prave dosta faulova u odbrani a Goga je solidan izvodjac sl bacanja
By ysk
RussellWestbrook wrote:Torino-Sassari 167.5 vise
Mozzart
Dvije ekipe koje igraju na veliki broj poena,slabe odbrane i ako budu suterski raspolozeni ode ovo ubjedljivo preko granice

Koja si ti faca sa ovim Italijanima, žao mi samo što tek sada vidim :D

Al redovno ih loviš, baš voliš italijansku košarku :D
By Rovinjez
#125253 Nando De Colo over 16,5 (1.85)

forma je definitivno u uzlaznoj putanji i spojio je tri sjajne partije u euroligi, cska nakon ove utakmice ima 4 slobodna dana pa lagano gostovanje kod parme i onda jos cak 6 dana odmora prije nastavka eurolige i utakmice protiv canarije kuci tako da ako ne bude neki BO on bi morao danas igrati dosta, cory se tek vratio nakon ozljede i njega bi mogao itudis malo dozirati i dati mu sansu da se potpuno oporavi u ovih 10-ak dana da mu doceka spreman nastavak sezone. Za ocekivati ga je danas na nekih 30-ak minuta sto bi trebalo biti dovoljno

Marko Lukovic over 13,5 (1,85)

igokea promjenila bezbroj igraca kroz sezonu i jedan od rijetkih koji nisu bili promasaji je lukovic i ako izbore ostanak njegove ce dobre partije morat biti konstanta, zadnje dvije utakmice zabijao 18 fmp-u i 22 cedeviti, igrati ce standardno 30+ minuta ako ne ude u faule tako da probam s njim i danas