Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By ClutchTime14
#126572 Vincent Porier 11,5 Over
Mozzart 1.85

Centre po difoltu igram protiv Buducnosti koja ocajno brani pick igru gde ocekujem da Peras dosta forsira.Francuz je izgradio sjajan odnos sa bekovima ekipe i dosta dobro funkcionisu na picku pa samim tim ga danas vidim na 14+ poena. U poslednje vreme BUD prima dosta sa C: Milutinov 16,Zoric 22, Barthel 16 (doduse trojke 2/3), Davies 21 i Landale 23 pa se nadam da moze i on preko danas.
By NbaNoob
#126576 Singleton 7.5 -

Zadnjih desetak meceva 2 puta je otisao u over jednom sa 9 poena i jednom sa 18 i to kada ga krenu trojke, prosli mec usao u problem sa licnim greskama odmah pa je slabije igrao, uglavnom je i fokusiran na odbranu.
Igra u proseku 24min, proslu protiv Fenera je imao 3 poena. Fener ce ovde traziti pobedu posle poraza od Reala, da zadrza prvo mesto.
Da je granica 9 kao do pre 2 kola pa da kazes 100% ali mislim da je ovo skroz realno, sacekajmo jos druga misljenja u toku dana.
By Rovinjez
#126577 Luca Vildoza over 3,5 asista (1,70) germanija

spomenute su vec brojke centara kontra buducnosti tako da bi se to trebalo nastaviti i danas, vildoza odlicno nalazi suigrace i za ocekivati je dosta suradnje prije svih sa poirierom i voigtmannom koji se odlicno otvara u sirinu i cesto ostaje sam na sutu iz vana, cetiri asista mi djeluje sasvim realno ovdje

.