Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rudy5
#127154 Valencia-Alba (5.5) 1
Ocekujem ovdje rutinsku pobjedu Valencije.Kuci jos nisu porazeni u Eurocupu,La Fonteta jos nije osvojena a najblize je bio Unics(vjerojatno 1.na kraju sezone u VTB ligi) kada je u clutchu W Thomas u 2 uzastopna napada igrom ledjima rastavio Morgana.
Narancasti igraju odlicnu timsku obranu,najbolju u Eurocupu,kao najbolji defanzivac se istice Sastre koji ce biti zaduzen za Sivu.Ocekujem tu da ih spuste ispod granice,buduci da je Alba ima vrhunski napad..nemaju bas neki individualni kvalitet ali imaju odlican sustav igre koji je postavio genijalni Aito koji se zasniva na odlicnom protoku lopte i tricama.Po meni Valencia ima puno vise opcija u napadu a buduci da igraju vrhunsku obranu za razliku od Albe cini mi se da je jos izrazeniji favorit tribala bit Valencia.Cesto se znaju usrati u clutchu(fianle protiv Unicaje kad su izgubili 15 razlike na 5,6 min do kraja i sl) ali ne vjerujem da ih Alba moze odvuci u nekakvu neizvjesnu zavrsnicu.Ocekujem nesto slicno kao i prosli mec u Fonteti i da sve rjese u svoju korist prije pocetka zadnje cetvrtine.Previse su iskusni domaci a i kostur ekipe je vec godinama isti uz neke sitne promjene.

Fener-Zalgiris 1 1.25
CSKA-Baskonia 1 1.3
By RussellWestbrook
#127172 Ulanovas 6.5 manje
Protiv fenera ove sezone 4p i 0p,tesko da ce i veceras preko ovih 6 protiv najbolje odbrane u EL,ulanovas ne uzima puno suteva uglavnom je zaduzen za odbranu,fener dobro sve zatvara i mislim da ulanovas nece ostajati sam na trojci a ako ne pogodi 1-2 trojke on ostaje ispod
By RussellWestbrook
#127173 Voightman 9.5 manje
Ovo idem na rizik jer je u dobroj formi ali sengelija je potpuno spreman i mislim da ce dobiti preko 20min veceras i da ce fojtman imati manju minutazu i manju ulogu u napadu

Cska-Baskonia 167.5 manje
Ne znam odakle izvukose ovu granicu meni je ovo zicer oba meca ove sezone ostala ispod jos je ovo plej of igraju se dobre odbrane od starta nema kalkulacija mislim da ce dobaciti najvise do 164 poena osim ako ne bude neko sutersko ludilo pa pogode i jedni i drugi preko 10 trojki

Mozzart
By Printezis15
RussellWestbrook wrote:Voightman 9.5 manje
Ovo idem na rizik jer je u dobroj formi ali sengelija je potpuno spreman i mislim da ce dobiti preko 20min veceras i da ce fojtman imati manju minutazu i manju ulogu u napadu

Cska-Baskonia 167.5 manje
Ne znam odakle izvukose ovu granicu meni je ovo zicer oba meca ove sezone ostala ispod jos je ovo plej of igraju se dobre odbrane od starta nema kalkulacija mislim da ce dobaciti najvise do 164 poena osim ako ne bude neko sutersko ludilo pa pogode i jedni i drugi preko 10 trojki

Mozzart

Svaka čast, ispratio sam i Ulanovasa :D
By RussellWestbrook
#127182 Danston 9.5 manje
Moerman 11.5 vise
Mozzart
Barsa odlicno zatvara reket nijedan centar se nije naigrao protiv njih,a i kad tomic i serafan ispadnu na piku tu pomazu singlton klaver i ostali,danston u dva meca ove sezone 5poena i 8poena

Singlton ostavlja dosta prostora na trojci jer skuplja u reketu i tu ce moerman imati najvise prostora,prosli mec sutnuo 8trojki i dao 22poena,barsa prima dosta poena sa singltonove pozicije pa mislim da i moerman moze bar do 12,posto je ovo plej of a ataman u ovakvim utakmicama vjeruje starterima trebo bi odigrati dosta minuta i uz dobar sut bi trebo preci
By Bask
#127183 Što sa današnjim finalom, opet je velika razlika među kladionicama. :?:
Može li Perperoglou barem približno ponoviti učinak s prošle tekme? Vidim da je spušten na 10.5
By Brad
Bask wrote:Što sa današnjim finalom, opet je velika razlika među kladionicama. :?:
Može li Perperoglou barem približno ponoviti učinak s prošle tekme? Vidim da je spušten na 10.5

Prosli mec je napustio zbog povrede.
Negdje sa vidio da upste nije dosao sa ekipom u PG pa sad ne znam koliko je to tacna inf
By RussellWestbrook
#127187 Bitadze 11.5 manje
U prva dva meca lako ulazio u probleme sa faulovima i u napadu totalno neprimjetan,u prvom mecu sutnuo 3 trojke i to je bilo od njega u drugom je imo dosta bacanja al opet osto ispod pogodio samo jedan sut za dva u dvije utakmice,mislim da ce zvezda opet spustati loptu na odza i cirbesa da opet natjeraju bitadzea da pravi faulove i da ce on tesko ovo prebaciti

Mozzart
By Chief
#127188 Zvezda 2 soker 2.25 sa produzecima je ovo
Po meni ima vrednost uplate start kvote je bio 1.75 na zvezdu
Zvezda danas bez pritiska odigrali su najbitnije i tu vidim prednost u danasnjoj utakmici dodatni plus stranci kod domacina zabole dupe za ovu ligu oni su odigrali Evroligu da nadju nove angazmane i sad mogu da razmislljaju samo o brzom kraju sezone...tako da Zvezda navijacki plus mislim da ima dobre sanse pokazala je u oba meca da igra daleko bolju odbranu itd....