Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Džoker
#127491 Da li je ova tema još uvek aktivna? :lol:
Landale 8.5 više
Janning 8.5 više

Rekao bih da je De Colo prImamljiv na 18.5, koliku čovek slobodu ima, ali sa druge strane i Williams na 9.5... Mogli bi lako preći marginu obojica, Derrick je u stanju da ostane na 0 ili da nabaca 20 poena, takav igrač. Ako se ne varam, prošlo kolo je bio na 13.5
By treca smena
#127498 Nije ziva ali ozivecemo je polako. Uvek se sporije razvijala Euro kosarka.
Pokrenucemo je opet.
Danas u ABA zanimljivih parova

OliCedi-Partizan

Gledao sam i jedne i druge vise od pet puta ove godine. OliCedi ekipa Juge u malom sa proverenim igracima pojacani sa tri strana igraca. Zirbes je kao domaci igrac. Njihova cela igra se zasniva na Milleru, Simonovicu i Blazicu i oni igraju 30 minuta po mecu. Codi Miller uvek moze da se igra u overu jer uzima 15 suteva po mecu kod nas u Srbiji ga drze na 11.5 na kvoti 1.45 i 13.5. Simonovic prangija sa tri a Blazic je treca opcija u napadu. Njih dvojca kao Cigani uvek protiv Partizana odigraju odlicno.

Sto se tice Partizana kod njih je odbrana ispred napada u ovom trenutku. Teski su za igrace jer dosta rotiraju i imaju 8-9 kvalitetnih ili slicnih kvaliteta igraca
By lovac
#127499 Blažić i Mcyntire imaju najviše ovlasti, a Simon ćoškari i profitira od povratnih pasova...
za mene dubl iz mocarta Thomas 15.5- i Cobbs 12.5+ double money
By treca smena
#127501 Imam vremena pa da napisem jos malu dopunu

Kod Partizana

Zagorac na 9.5 mi se svidja. Isto tako imam Gordica na 6.5 manja granica. Walden ovaj cupavi isto 6.5
Cobsa bi jedinog dirao od Future u svakom slucaju.
Kod Krke Cosey na manjoj granici 12.5 over. Pored njega Josila cu da odigram na drugom.

Uglavno spojicu sa svake utakmice po dva igraca.