Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By pennyHardway
vukshas wrote:
vukshas wrote:Zenit - Ritas,
Karasev 13.0 TonyBet, Pinnbet 17.5
Gordon 14.0 TonyBet, Pinnbet 10.5

i ovo glat u pinnu Karasev 9p. Gordon 16p.

pinnbet,soccer,brasil veze nemaju jos nemaju porez i zale se na kladionice u Srbiji gdje 5 puta lakse uzeti nego u BIH i Hrvatskoj gdje u startu si u minusu 5 %. Samo izbjegnes mozzart i meridian i to je to.
By kokodril
#64276 Toolson je under još koju utakmicu, prvo vratio se Karasev inače trenerom sin
Toolson a trener pušta u igru u 1/4 pred kraj pa još igra početak 2. Pa ide van pa pred kraj opet unutra
U 3/4 igra prve 3,4 minute pa van opet ulazi pred kraj, pa ide malo u 4-oj pa opet van i možda pred kraj opet u utorak. Nekad ispada da nakon jedne greške trener ga vadi van, uglavnom dušu dao za under toliko ulazi izlazi da ni ne može ući u ritam
Uz to timmma i Marković igraju odlično, ja sam pao na Markoviću danas on 9 margina 10,5 s tim da je ubacio prvih 6 poena 3 i 2+1 i onda od 8 šuteva ubacio samo jedan s dodatnim bacanjem

Interesantan je još i Amar Stoudemire koji igra u Hapoelu taj igra prvu i treću i ne može u over da se jebe s lavovima
By stephen27
#64418 Ponovo moram da odigram jedan double za jaci ulog.

Darusafaka - Baskonia KP1 1.6
Prvi mec demoliranje od strane baskonije 21 razlika. No, mislim da ovog puta stvari stoje sasvim drugacije. Darusafaka ima 8/8 kao i jos dva tima, baskonija je na 11/5. Da krenem od turaka. Ulozeno je mnogo novca, ogromne ambicije se polazu i vreme je da taj novac i "opravdaju". Igraju ofanzivnu kosarku, imaju dva poraza u nizu slobodno mogu da kazem da su oba poraza bila jako tesna. Konacno je dosao Zizic i to je jako veliko pojacanje. Na debiju je imao 14 poena. Darusafaki nedostaje M.Sloter.
Baskoniju sam vec opisao u ranije postu, samo cu reci da imaju bezbrizan skor i svakako da ce poceti malo da kalkulisu sa utakmicama, jer gotovo sigurno ce biti u gornjem delu tabele.

C.Zvezda - Fener kp2 1.7
Zvezda igra sjajno ove godine sa onakvim timom koji nema neke preterano kvalitetne pojedinice igraju odlicno. Jako je tesko igrati u gostima pogotovo u Pioniru, to je poznato svima ali mislim da ce Fener lagano resiti ovaj mec. Poznato je koliko Zeljko "voli" zvezdu kao i Bogdanovic koji je konacno vratio ( prosla cini mi se 16 poena protiv Besiktasa ) kao i Veseli. Fener ce svakako zatvoriti reket, Veseli, Datome, Udoh sjajni pojedinci i ovo je deo kad mislim da ce Fener poceti da dize formu. Medjusobni skor 5:0 u korist fener. Svakoj seriji dodje kraj da li zvezdinoj ili ovoj u medjusobnim susretima videcemo veceras. Ja sam vise za prvo. Srecno! Ulog 100e
By vukshas
stephen27 wrote:
sLucajni wrote:Jel ima neko info da li je Spanoulis out vcrs ? Vidim da ga nema niko u ponudi ...

Otkud ti to? Sad me bacas u ozbiljno razmisljanje da li da stavim Barsu umesto Fenera...

Χωρίς τον αρχηγό ο Ολυμπιακός στο «Palau Blaugrana»
Without the leader Olympiakos at Palau Blaugrana.