Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By jack_wilshere#10
#85314 Ivanović u mozzartu 9.5 hvatajte ga dok ga ne podignu. Soccer ga je dao na 11.5, singliracu ga na jaci ulog, igra protiv bivse ekipe u poznatoj dvorani, granica vise nego dobra, odigrao je vrlo dobro protiv zvezde, pa onda slabo sa cedevitom, medjutim mislim da je 10 poena za njega danas nije nista. :geek:
By John_Wall
#85349 Posle jučerašnjih 4/5 u Evroligi nastavljam sa ABA Ligom!

Nikola Ivanović (10.5+)

Gordić ima veliku minutažu u poslednje vreme i mislim da će ga Džile malo odmoriti za Evrokup i da će veću minutažu dobiti Ivanović koji je u dobroj formi i zna kako Megina ekipa radi a već im je u prošlom meču dao 16 poena tako da očekujem njegov prelazak danas.

Kajl Lendri (8.5+)

Lendri ima dobre brojke protiv jakih centara a posebno u zadnje vreme pošto je u odličnoj formi.Goga Bitadze je malo sporiji igrač i neće puno izlaziti Lendriju na šut a Kajl je u prošla dva meča ubacio 14 poena u proseku u poslednja dva meča protiv Lesorta i Stipanovića tako da od njega očekujem dobru utakmicu i prelazak granice.

Ovo je prvi deo,a drugi dolazi kasnije tokom dana!
By John_Wall
#85412 Ovo je drugi deo igrača za danas pa ko prati srećno!

Derik Nidam (17.5+)

Olimpija očajno brani plejmejkersku poziciju,tamo je Špan koji je preslab da zaustavi Derika,a Nidam je u neverovatnoj formi a i mora da povuče ovu bitnu utakmicu tako da je mn on najizvesniji plus večeras.

Uroš Luković (13.5+)

I Uki je u sjajnoj formi,u velikoj je visinskoj prednosti u odnosu na Morgana koji usput zna i da upadne u problem sa faulovima tako da očekujem njega da prebaci granicu večeras bez problema.

To bi bilo to od mene za večeras,ko prati srećno!
By RussellWestbrook
John_Wall wrote:Ovo je drugi deo igrača za danas pa ko prati srećno!

Derik Nidam (17.5+)

Olimpija očajno brani plejmejkersku poziciju,tamo je Špan koji je preslab da zaustavi Derika,a Nidam je u neverovatnoj formi a i mora da povuče ovu bitnu utakmicu tako da je mn on najizvesniji plus večeras.

Uroš Luković (13.5+)

I Uki je u sjajnoj formi,u velikoj je visinskoj prednosti u odnosu na Morgana koji usput zna i da upadne u problem sa faulovima tako da očekujem njega da prebaci granicu večeras bez problema.

Bravo majstore ispratio sam ivanovica i lendrija
A ova dva mi nisu bas sigurna prevelike su granice iako su u formi njih necu dirati a tebi sretno
By kokodril
John_Wall wrote:Ovo je drugi deo igrača za danas pa ko prati srećno!

Derik Nidam (17.5+)

Uroš Luković (13.5+)

bravooo neka je za pola poena oba tako je slađe
By Quincy
#85530 Drugari, jel zna neko da li Miller igra veceras za Partizan ? Citao sam da je prodat Gaziantepu... Ukoliko on ne igra onda je Williams-Goss izgledan over