Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By n_tosic10
#93721 Cao drustvo, nije me bilo koji dan zbog nekih obaveza, te danas probamo ovako:
Valencia - Tenerife KI 1 1.50
Valencia popravlja igru, vracaju se igraci u roster, te je i siri. Valecia iza sebe ima odlicnu utakmicu protov CSKA, pa zatim i pobeda protiv Burgosa u Endesa ligi i to ubedljivo. Eric Green igra kao na pocetku sezone, kad na to dodamo oporavljenog Dubljevica, San Emeteria, Tenerife nema sta da trazi od ove utakmice. Valecia je u usponu forme, te ovaj bet itekako ima value.
Besiktas - Banvit KI 1 1.60
Gledam Beskitkas ove sezone bas cesto. Meni se licno svidja njihov roster bez prevlikih zvezdi itd. Medjutim oni zavise iskljucivo od odbrane. Igraju toplo hladno, razlog zbog kojeg ovo uzimam je taj sto i protivnik tako igra. Beskitas je vezao 2 poraza, tesna i na mali broj poena. Dok je Banvit izgubio 2 utakmice u nizu na vise poena i jednu od Strazbura ubedljiivo. Ukoliko odbrana Beskitasa bude na nivou, te ukooliko Beskitas ima raspolozena 2, 3 igraaca, pre svega mislim defanzivno na DJ Strowberija i K Wimsa, te ofanzivno Sipahija, Adamsa, Diblera, ovaj bet nece imati problema. Cak stavise, mislim da ce dodji i sa hendikepom. Pozdrav za Earka Clarka i neka ih sazida danas.
Srecno svima, da nastavim dobru seriju. :)
By Printezis15
#93722 Zenit - Khimki
Zbroj poena 167,5 VIŠE (HL)
Uzimam ovaj tip za danas zbog statistike između ova dva kluba,zadnjih 5 utakmica su uvjerljivo prolazili ovu granicu,te bi po meni trebala biti nekoliko poena veća...
By BogdanovicMVP
#93735 Neki triple da se malo prati.

Zadar preko 168.5, split -11.5 i cibona 2

Sonik dosta dobar drugoligaš. Pobjednik se već zna, ali bi ovo mogla biti dosta otvorena utakmica radi publike. Mislim da je sonik u stanju dat 70ak poena, a u skladu s tim i zadar svojih 100ak.
Nadao sam se da će se zajebat pa otvorit split manje od ovih 11.5-12.5 koliko je, ali svejedno mislim da je split u stanju dobit 20ak razlike i dodao sam cibonu cistu pobjedu jer ne znam sto ocekivat od te utakmice. Moguće da ih cibona razbije, moguće da bude gusto, ali siguran sam da će cibona dobit, pa makar žorić sam morao ubacit 40 poena.
By tyrekeevans
BogdanovicMVP wrote:Neki triple da se malo prati.

Zadar preko 168.5, split -11.5 i cibona 2

Sonik dosta dobar drugoligaš. Pobjednik se već zna, ali bi ovo mogla biti dosta otvorena utakmica radi publike. Mislim da je sonik u stanju dat 70ak poena, a u skladu s tim i zadar svojih 100ak.
Nadao sam se da će se zajebat pa otvorit split manje od ovih 11.5-12.5 koliko je, ali svejedno mislim da je split u stanju dobit 20ak razlike i dodao sam cibonu cistu pobjedu jer ne znam sto ocekivat od te utakmice. Moguće da ih cibona razbije, moguće da bude gusto, ali siguran sam da će cibona dobit, pa makar žorić sam morao ubacit 40 poena.

U kojoj kladionici si našao Split na -12,5? Mozzart -20,5.