Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By viktor
#72314 dobar dan, dobar dan

ću probijem led s par mudrih

španija jaka, turci domaćini su nebo i zemlja s turcima u gostima (nije to ko nekad kad su na konjima dolazili u goste), francuzi zajebani, talijani ispadaju u četvrtfinalu i da ne nabrajam, jebe mi se za sve ustvari izuzev za:

1. rvacka - jaoooo, opet bum sto kila živaca spljugal i vidim, ali baš vidim kak opet sudac/predebelo nacrtana linija ili bu gola pička utrčala baš kad bu bogdanović pucal slobodno za polufinale ili finale i opet buju svi krivi izuzev idiota trenera
2. srbija - taj pobjednički mentalitet treba decenijama uništavati da bi nestal. da vam fali još 10 igrača i dalje bi bili u igri za medalju. pritom je đorđević glavni jamac

eto, vidli bumo ubrzo kud sve to vodi
By nikl
#72317 aj da se upisemo ovde , ja bi probao t.rica na 10.5 vise nekako mi se cini da zna vecinu spanaca i da ce da predje ovo malo ga jebe forma pao je dosta al trebalo bi da predje , probao jos nesto p.gasol 18.5 manje ne znam kolko ce da forsira ove prve tekme svakako velika granica :D
By manje under
#72318 Dobri dan.
Nije mi se dalo igrati ove matineje, a i više para potrošim kad rano krenem igrati :lol:
Sviđa mi se danas:
Latvija (75,5) - manje - 1,85
Dair. Bertans (11,5) - manje - 1,85
Je Latvija ima napadački jako potentnu ekipu, ali Srbima fali dosta igrača i to kreativaca (Teodosić, Jokić i Bjelica) tako da mislim da će Srbi igrati granitnu obranu na ovom turniru zbog nedostatka tipova igrača koje sam gore naveo.
Srbi po meni igraju najjaču obranu na pozicijama 2-3 pa sam zbog toga uzeo Dairiusa za under.
Još mislim da se mora uzeti Bogdan Bogdanović na ovako malim marginama, jer kod Srba stvarno nema tko osim njega i možda centara povući u napadu.

Bet Live. Sretno.

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By nikl
#72319 T.rice 10.5 vise (juce se ispomasivao 7 na pol tako i ostao do kraja mislim da danas mora da predje ovu granicu )
Van rosom 12.5 vise (najbolji pojedinac u ako misle da se drze sa letonijom morace opet da drzi celu ekipu)
slaughter 11.5 vise ( mislim da je island previse slab i da ovde ide lagana pobeda )
dar.bertans 12.5 vise ( dvoumio sam se izmedju njega i porzingisa al nekako i on uzima dosta suteva i dosta pogadja bacanja ne masi )
vojvoda 13.5 vise (ovo igram samo u slucaju da hanga ne igra nema ga nigde u ponudi)
By brlinho
#72320 jucer 100 na bogdanovic over i drugi bogdanovic over na 300, bez rezona i razmisljanja(takvi najcesce prodju), danas tek toliko da se to izgubi po 50,00 kn na doubleove, da je zanimljivije GLEDAT TEKME:

KUZMINSKAS 12,5 OVER
DRAGIC 20,5 OVER
-----------------------------------

GULLER 11,5 OVER
SHENGELIA 18,5 OVER

SCROEDER 23,5 OVER
DE COLO 18,5 OVER
------------------------------------

sve SUPERSPORT
By manje under
#72321 D.D.
Triple:
Srbija vs Rusija (Rusija 76,5) - manje - 1,65
Mislim da je granica još uvijek malo visoka. Znam da je Srbija još opuštena i da još nisu stegli u obrani ali nije Rusija Latvija pa da im zabije 80-ak poena. Rusima su napadački jako bitni Šved i Mozgov, Mozgova će teško zaustaviti, ali mislim da Šveda hoće. Šved je jučer prešao ovo, ali ga je jako dobro išla trica od koje i ovisi njegov učinak.
Ukraina vs Italy (143,5) manje - 1,65
Mislim da Italija igra jednu od jačih obrana i na tome i baziraju svoju igru, Ukrajinci i inače igraju jako sporo i mislim da je ova marginica poklon, ma koliko se činila malom.
O.Caspi (17,5) - više - 1,85
Prošlu je tekmu zabio 18 i to Talijanima i to u tekmi gdje je njegova ekipa dala manje od 50 koševa, jesu Litvanci tvrđi pod koševima, ali na Omriu se sve bazira u Izraelu, mislim košarkaški :)

Bet Live
Iako ne igram overe ovo prvenstvo mislim da ih treba igrati, jer ima tu igrača o kojima ovisi cijela ekipa i koji se forsiraju jako. Mislim tu na Shroedera, Caspia, Bogdanovića, Moldoveanua....
Evo recimo mene je sinoć roknuo Vučević. Znači čovjek zabija 10 poena sa završetko 3. četvrtine, a njegova ekipa gubi 30+. Vidim ga starta u 4. četvrtini, kontam odigrati će 2-3 minute maks, uzima 2 šuta promašuje, kod Španjolaca 3. postava igra već su i kod Crnogoraca rezerve ušle, ali vučko igra i puca i ostao je on sam sve do 2 minute prije kraja i zabija 16 i obara me. Nisam za teorije zavjere, ali mislim da je poanta ta da se najjači igrači, a pogotovo NBA forsiraju i da ih treba igrati.
By brlinho
brlinho wrote:jucer 100 na bogdanovic over i drugi bogdanovic over na 300, bez rezona i razmisljanja(takvi najcesce prodju), danas tek toliko da se to izgubi po 50,00 kn na doubleove, da je zanimljivije GLEDAT TEKME:

KUZMINSKAS 12,5 OVER (+16)
DRAGIC 20,5 OVER (+29)

GULLER 11,5 OVER (-9)
SHENGELIA 18,5 OVER (-12)

SCROEDER 23,5 OVER (-23)
DE COLO 18,5 OVER (-16)

------------------------------------

sve SUPERSPORT
By brlinho
#72323 PRINTEZIS 14,5 OVER (-10) sut 4/15

Jucer izgubili od francuza, danas grcima treba pobjeda, uz odsustvo par bitnih igraca sve je u rukama Printezisa, dakle realno uzet ce 15-20 suteva, u egal tekmi vjerojatno nesto slobodnjaka iznudenih..po meni zicer dana..
By viktor
#72324 bogdanović bog 19,5 over
bogdanović boj 20,5 over
Belgija - rusija 2 1.25

ss 4.2781

lepi pozdrav