Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By kokodril
#73159 hopson +14,5 galatasaray ulog 2/10
gordić +12,5 3/10
lučić +11,5 3/10
tofas-asvel +164,5 2/10
harangody +10,5 2/10
kuric +13,5 2/10
smith +15,5 3/10
wilbekin +16,5 1/10
della valle +16,5 1/10
By Teo
kokodril wrote:hopson +14,5 galatasaray ulog 2/10
gordić +12,5 3/10
lučić +11,5 3/10
tofas-asvel +164,5 2/10
harangody +10,5 2/10
kuric +13,5 2/10
smith +15,5 3/10
wilbekin +16,5 1/10
della valle +16,5 1/10

Lucic se teze povredio tako da nece igrati,potrazi nekoga drugog iz bajerna
By Rudy5
#73162 Evo usput da i ja dodam 2 igraca za vcrs. M.Delaney i A.Randolph obojica over , ako Lokomotiv Kuban misli vcrs dobit Bilbao obojica moraju bit na razini .. If you know what i mean
By StefooKD35
#73240 Ljudi evo nesto za danas, navijač sam Zvezde pa nekako Zvezdu najbolje i poznajem. Sa te utakmice:

Milko Bjelica over skokovi 3.5 1.95 kvota u sokeru
Msm da ne treba trositi reči,jedini iskusni igrač na visokim pozicijama u Zvezdi( ne igra Antić) zna da zagradi kos i msm da protiv mitrovića i ostalih igraca Banberga neće imati probleme da pokupi skokove u odbrani sto bi trealo da bude sasvim dosta za prolaz.
( Čak razmisljam i poena da ga odigram 13.5, u strasnoj je formi imao je skraćenu minutazu za vikend u Aba ligi, sto znaci da ga veceras ocekuje verovatno blizu 30tak min na parketu)

James Feldin 11.5 over
Ulazi polako feldin u pravi ritam, radi ono zbog čega je doveden, a to su naravno poeni. Uz ročestija i bjelicu je glavna napadačka opcija. Uzeće on dovoljno šuteva sigurno, a gledajući par prethodnih utakmica ovo je po meni pre mala margina za njega( nije ni on imao punu minutazu u utakmici Aba lige sto ide u prilog ovom tipu)
By Rudy5
#73246 Hendrix je lagano prešao over vec u trecoj i to isključivo zahvaljući Christmasu koji je vec imao 4 PF do 3/4( kakav lik) , bas nevidjeno kakva je banda plaćenika galata s ovom iso košarkom . Za danas od igraca mi se svidja E.Green(Val) 17,5 under ..
By manje under
StefooKD35 wrote:Ljudi evo nesto za danas, navijač sam Zvezde pa nekako Zvezdu najbolje i poznajem. Sa te utakmice:

Milko Bjelica over skokovi 3.5 1.95 kvota u sokeru
Msm da ne treba trositi reči,jedini iskusni igrač na visokim pozicijama u Zvezdi( ne igra Antić) zna da zagradi kos i msm da protiv mitrovića i ostalih igraca Banberga neće imati probleme da pokupi skokove u odbrani sto bi trealo da bude sasvim dosta za prolaz.
( Čak razmisljam i poena da ga odigram 13.5, u strasnoj je formi imao je skraćenu minutazu za vikend u Aba ligi, sto znaci da ga veceras ocekuje verovatno blizu 30tak min na parketu)

James Feldin 11.5 over
Ulazi polako feldin u pravi ritam, radi ono zbog čega je doveden, a to su naravno poeni. Uz ročestija i bjelicu je glavna napadačka opcija. Uzeće on dovoljno šuteva sigurno, a gledajući par prethodnih utakmica ovo je po meni pre mala margina za njega( nije ni on imao punu minutazu u utakmici Aba lige sto ide u prilog ovom tipu)

Bravo za Bjelicu, ja sam ga uzeo poene over kad si rekao da ne igra Antić, ali je nevjerojatno da je promašio 3 čista polaganja :shock:
By manje under
#73256 Smiješna scena ovo s Bjelicom. Znači ne igra Antić i ostali su samo on, Lesort i neki mali Jovanović od visokih igrača, Jovanović u problemima s faulovima, kao i Lesort, ali Milka neće šut pa neće ( za dva 2-7, za tricu 1-6) :lol: