Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By j-cross
#77951 Nesto od mene za danas, taman da se malo osvezi tema. Unikaha odlicno brani bekove, top 3 u el sigurno, grejndzer nije u nekoj formi. zadnje pet tekme, 4,6,6,9 i 14. Igrali su vec ove sezone sa Unikahom, 6 poena i sut 2-10.
Mladi Litvnac igra u formi zivota. Igra zaista sjajno, a granica mu je konstantno ove sezone 8.5-9.5. Razlog je ulazak sa klupe, tjst to sto nije u prvoj postavi. Forma izgleda ovako: 18,11,19,17,11 na poslednja pet meca. Zanimljivo glavno oruzje su mu slobodna bacanja. :lol: 19 bacanja na tri evroligaska meca, sto nije malo za jednog centra. Na prvi pogled ova granica mi je preniska za Papasa. Neretko je prelazi poslednja cetiri meca isao je preko ove granice, a takodje je i u poslednja dva meca isao preko granice protiv Zalgirisa. 20-tak minuta za njega sasvim dovoljno da predje ovo. :D :D

SINGL;
Granger 11.5-
Pw365

DOUBLE;
Gudaitis 9.5+
Pappas 7.5+
Maxbet
By jack_wilshere#10
#77963 Evo i od mene par tipova danas.
S obzirom na dosta promasaja igraca koji su mi bili top pickovi tokom prethodnih nedelja opredelio sam se za nesto malo drugacije danas. Verovatno smo svi naucili da je bolje gadjati undere u vecini situacija ali mnogo vise volim overe da igram.
Honeycutt izlazi iz povrede, prosle nedelje je dao 7 poena bambergu za 17 a pre 4 dana je dao 8 poena uz 5 sk 4 as i 2 ukradene lopte. Ocekujem da danas bude jos bolji i da njegove igre idu na bolje u narednim nedeljama.
Nedovic je kad je zdrav prva violina unikahe, bitna utakmica za njih danas i bez dobrih partija najvazniji igraca nemaju cemu da se nadaju.
Utakmica zalgirisa i paoa mi je najinteresantnija danas, ocekujem neizvestan mec na oko 155-160 poena mozda cak i produzetak neki. Dosta pickova se moze naci na ovoj utakmici ja biram Ulanovasa jer mislim da bi mogao da bude x faktor danas, a svakako da 8 poena nije mnogo za njega.

T.Honeycutt 6,5 over
N.Nedovic 10,5 over
E.Ulanovas 7,5 over

kv. : 6,33
Mozzart
By Rudy5
#78150 R.Sanders(Bar) 8.5 VIŠE

Wwin, Formula, Bet
Ulog 4/10

Definitivno najbolja oklada vcrs za over, bude li mi se kasnije dalo pisem dugu analizu za njeg a ima jos nekoliko dobrih igraca za odigrati...
By Quincy
#78151 :arrow: Anadolu Efes over 80.5
Zvezda za razliku od prosle sezone igra na kos vise... Spoljna linija daleko defanzivno losija nego predhodnih godina, tu je samo Lazic koji bi mogao da uradi nesto ali gledajuci spoljnu liniju Efesa ne zna se od koga preti veci opasnost. Najverovatnije ce Branko na McColluma ali tu Ledo, Simon, Dragic... Ove sezone Crvena Zvezda takodje prima dosta lakih poena iz reketa, a kako i ne bi kada Lessort, Jovanovic, Jankovic u odbrani ne postoje... Ovog vikenda im je Robert Rikic ubacio 20+ poena, sta mozemo ocekivati onda od Dunstona i Stimca... Vecina ekipa u Evroligi ove sezone je protiv Zvezde isla preko ove granice, pa je normalno ocekivati da ce to uraditi i Efes... Nadam se samo da ce Zvezda ubaciti kos vise :D
Srecno !!!
By BogdanovicMVP
#78152 Nisam dugo pisao, evo sad uhvatio vremena na poslu pa reko da stavim ovdje nesto za danas.

Šibenik- Osijek (-12.5+) 2 1.85
Jutros najranije sam uzeo na +15.5,ali je na 12.5 isto još uvijek dobro. Sibenik ima 8-0 i zato je ovakva granica, ali to je po meni ekipa ništa posebno i u idućih par utakmica bi se trebala uzet lova na tome. Šibenik koji nema nikakva imena hrvatske košarke osim recimo Vitalia i Bašića recimo, iako nisu ni oni bog zna što protiv Osijeka koji je doveo 3 stranca i koji je solidna ekipa. Prošlo kolo se Osijek propisno osramotio sa onih 1/20 slobodnih bacanja, ali to nije stvarna slika. Ova margina je postavljena samo zbog tih 8-0 koliko Sibenik ima, ali nije dobio nikoga ozbiljnijeg osim Cibone koja je tada bila u groznoj rezultatskoj krizi, ajmo reć na dnu. Da se sada Šibenik i Cibona sretnu, bilo bi 10-15 za cibonu.
Naravno, na tiket neki se isplati i dvica na 6.80

Od eurolige mi se sviđa Fedeline preko 10.5
Efes dosta prima s njegove pozicije, mislim da će se nadavat on i Rochestie ali on mi je na 15.5 pa je to previše za igrat.

Olympiakos 1

Real desetkovan ozljedama trenutno nije ozbiljna euroligaška ekipa dolazi na noge Oly-u koji je standardno odličan, pogotovo doma i drže drugo mjesto. Ne mogu ozbiljno shvatit ekipu koja ovisi o 19godišnjaku koliki god on talent bio. Ako Dončić igra, real ima šanse, čim se njega zatvori k****.

Nunally više od 9,5

U strašnoj šuterskoj formi. Zadnjih 5 utakmica u 4 prešao preko. U toj jedinoj jednoj u kojoj nije prešao je igrao samo 18-19 min zbog faulova koje je skupio. Uzima puno šuteva za 3, ulazi pod koš, ide na slobodna bacanja. Uz solidne brojke ovo ide lagano preko.
By Rudy5
#78850 Galatasaray-Buducnost 1
Zenit-Asvel 1
Gran Canaria-Ulm 1
Fener-Žalgiris 1
Panathinaikos-Milano 1

Premier: 3.19
Ulog 7/10

Kasnije cu objavit jedan narodnjak koef 10-15 za cijeli tjedan za koji mislim da ima solidne sanse za proc...
By Rudy5
#78859 Galatasaray-Buducnost 1
Zenit-Asvel 1
Gran Canaria-Ulm 1
Tofas-Trento 1
Liverpool-WBA 1
Fener-Žalgiris 1
CSKA-Maccabi 1
Panathinaikos-Milano 1
Valencia-CZ 1
Sassari-Pistoia 1
Partizan-MZT 1
Bologna-Juventus 2
Milano-Cantu 1

Premier: 18.69

Poredano je od utorka do nedilje kako pocinju tekme, ja sam stavio na ovi narodnjak 25€ ,mislim da ima solidne sanse za proc , uglavnom manji ulog na narodnjake jer daleko je to od neke sigurice....
By Kyrie94
Rudy5 wrote:Galatasaray-Buducnost 1
Zenit-Asvel 1
Gran Canaria-Ulm 1
Fener-Žalgiris 1
Panathinaikos-Milano 1

Premier: 3.19
Ulog 7/10

Kasnije cu objavit jedan narodnjak koef 10-15 za cijeli tjedan za koji mislim da ima solidne sanse za proc...

Koliko si siguran za galatu..buducnost je u dobroj formi i dosta su neugodni u gostima