Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By jack_wilshere#10
#82709 Jedan singl koji mi je upao u oci odma po pogledu na listu.

T. Shengelia 17,5 - under
1.85, Soccer kladionica

U vecini kladionica je 15.5, na tu granicu ga ne bi dirao, iako mi je i to mnogo vise under nego over. Shengelia u odlicnoj formi, vodja je ove ekipe baskonie, 31.12 su igrali poslednju utakmicu protiv murcie, tu je dao 17p za pola sata igre, pre toga 20 poena cska za 28 min, znaci redovno se mota oko ove granice u poslednje vreme, i ako je po brojkama ovo je realna granica. Medjutim, mislim da ne bi trebao danas tako lako da dolazi do poena danas, thompkins bi trebao biti zaduzen za njega i mislim da ce real da ga natera da zaradi svaki poen. Ni u jednom mecu nije lako dati 18 poena i mislim da forma mora kad tad da mu opadne. Baskonia za 2 dana igra u istanbulu protiv fenera, voleo bih da odigra koji minut manje zbog te cinjenice, iako su obe utakmice svojevrsni derbiji, i vazne su za baske. Sve u svemu, najvise ovo igram na osnovu nekog osecaja, cvrsto verujem da mu real nece dozvoliti 18p i zaista mi deluje kao previse za danas.
Ispravite me ako gresim i voleo bih vasa misljenja. :geek:
By Frankestein
jack_wilshere#10 wrote:Jedan singl koji mi je upao u oci odma po pogledu na listu.

T. Shengelia 17,5 - under
1.85, Soccer kladionica

U vecini kladionica je 15.5, na tu granicu ga ne bi dirao, iako mi je i to mnogo vise under nego over. Shengelia u odlicnoj formi, vodja je ove ekipe baskonie, 31.12 su igrali poslednju utakmicu protiv murcie, tu je dao 17p za pola sata igre, pre toga 20 poena cska za 28 min, znaci redovno se mota oko ove granice u poslednje vreme, i ako je po brojkama ovo je realna granica. Medjutim, mislim da ne bi trebao danas tako lako da dolazi do poena danas, thompkins bi trebao biti zaduzen za njega i mislim da ce real da ga natera da zaradi svaki poen. Ni u jednom mecu nije lako dati 18 poena i mislim da forma mora kad tad da mu opadne. Baskonia za 2 dana igra u istanbulu protiv fenera, voleo bih da odigra koji minut manje zbog te cinjenice, iako su obe utakmice svojevrsni derbiji, i vazne su za baske. Sve u svemu, najvise ovo igram na osnovu nekog osecaja, cvrsto verujem da mu real nece dozvoliti 18p i zaista mi deluje kao previse za danas.
Ispravite me ako gresim i voleo bih vasa misljenja. :geek:

Slazem se sa ovim nego sta mislis thompkins 10,5+ uzima dosta suteva trebo bi da ide preko ove granice ?
By jack_wilshere#10
#82897 Juce vrlo dobar dan, da probamo i danas nesto.

E. Green 14.5 - over
Soccer kladionica
Revans od pre 2 dana, green je tada imao vrlo skroman ucinak, uz samo 6 poena, 2/7 za 2 i 0/2 za 3 za 19 minuta sto je manje minuta nego sto igra u proseku i najgori +/- u celoj ekipi sto svakako govori da nije islo. Danas ocekujem njegovu "osvetu", u el igra 27 min u proseku i daje 16,6 poena, iako se ne ocekuje nesto efikasan mec, ocekujem greena da nosi valensiju i da prebaci ovu granicu. Čak 6 puta na 15 meceva je isao 20+, unikahi u prvom delu dao 19, sve u svemu dosta njegovih dobrih partija, pa se nadam da ce se razigrati i ubaciti bar 15. ;)
By Mr. No
#82932 Green je u sve 3 gostujuće tekme sa spanjolskim ekipama ove sezone ostao ispod grane 15.5.
Namjeravao sam ga za ozbiljnije igrati ispod,ali me upravo tekma od prije dva dana crni jer je bio skroman sa jedva 20 odigranih minuta.

14 je svakako primamljiva grana,ali vec da moram birati uzeo bih 15.5 ispod,ali cu ga vjerovatno preskociti