Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rudy5
#113475 Basic u zadnje vrijeme ne igra prvenstveno zbog lose odbrane koja je temelj Nazorove filozofije..to je igrac koji ima "vic u igri", zna da kreira , podvali cesto asist za rubriku vjerovali ili ne al problem je nedostatak suta i losa odbrana, inace jako kreativan igrac.Vaughn nije do susreta s Budućnosti odigrao službeni mec nesto vise od pola godine tako da nije u nekoj bajnoj formi sto sam vidio onih 20 min protiv Future.Mislim da bi Basic moga dobiti solidnu minutažu vcrs ..Dašić je prosle sezone imao tešku povredu na Cipru te je upitno u kakvom je stanju..iako je on izjavio da je spreman .Proslo kolo u domaćem prvenstvu prije par dana Zadar je s najjačom postavom jedva dobio B momčad Cedevite.. na minut do meca bio je egal.Nazor je skroz izgubio zivce na konferenciji za medije , nema sta nije javno govorio igračima , pricao je o prošlim vremenima i kako su ginili igrači na Višnjiku a ne ko ove princeze koje nemaju muda uci u kontakt.Inace jako kvalitetan strucnjak za ova područja al igrački kadar u najmanju ruku mu je prosječan.Uglavnom odvalit ce ih Zvezda od zivota uz manju minutažu nekih važnijih igraca jer im slijedi vazan mec u srijedu protiv Brescie koja je nedavno dovela Jareda Cunninghama.
By Alexey35
#113476 Sve je bas kao sto si napisao, jedino sto ja vidim Brzoju kao igraca koji ce pokupiti te minute ako Von bude srljao, a da ce Basic opet imati neke skromne minute. Inace Basic je na 6.5 u Maxbetu, pa ko voli nek izvoli.
By tyrekeevans
#113486 Evans C. (G. Canaria) 10.5-
Soccer kladionica.
U poslednje vreme dosta mala minutaza, puno rotacija i dosta rasporedjena minutaza. Uz to, malo suteva uzima, dugo nije prebacio ovu granicu, no u ACB, a ni u EL. Proslu imao 5 od 7 ako se ne varam i stao na 10 poena.
By No.1
#113591 Allen Omic 9.5 manje ?
Misljenja ? Prosek od 6 poena,svega 2 meca je od 11 prebacio u domacem takmicenju. Protiv Zvezde kada je imao jake minute uz 10 bacanja i jedva 11, i na jos jendom mecu sa 11,gde mu se zavrsavali jaki minuti. Poslednjih 10 meceva ,igra bas malo i nikada preko 20 minuta,tek prosli mec je igrao 22.

Milojević na meču Budućnosti zbog povrede neće moći da računa na Kostju Mušidija, dok bi kapiten ekipe Branislav Ratkovica sutra mogao da zabilježi prve minute u ABA ligi ove sezone u Megi.
By treca smena
#113601 Ja bih Futuru preskocio skroz.
Iz Cibone bi mozda trazio Rossa i Ljubicica.
Iz Mege sam odigrao jutros Fundica na 5.5 (maxbet).

Obozavam ove granice od 5.5 a i Funda je jedan od meni drazih igraca. Staromodna cetvorka bez ikakvog suta samo rovarenje ispod kosa pa sta bude. Prosle godine je bio u mnogo boljolj formi bar je bacanja pogadjao ove godine ne moze da se sastavi.Opet ga bira srce a ne razum jer jos od Vrsca mi je ostao u secanju kao mali debeli koji se bije.
Za Razumne ako ne igra Mushidi ovaj Moka se stavlja kao dobar izbor na 10.5 ko je gledao Megu video je da je on projekat.
By Rovinjez
#113607 18:00 Jure Lalic over 9,5 (1,85) SS

jure igra zasad jednu od slabijih sezona u aba ligi i vjerovatno ga nebi uzeo da ne ide na ovaj jadni reket cibone koji je sigurno medu 2-3 najgora u ligi, za krku su ove domace utakmice vitalne ako zele ostati u ligi tako da eto lalic bi trebao biti dvocifren danas ako odigra kako moze i zna
By MTD
#113612 Danas igram ovaj dubl

Krka-Cibona h22(+5.5) 1.6

Bahcesehir-Efes ph1 (+4.5) 1.85

maxbet, stake 5/10

Sa utakmice Buducnost-Mega mi je interesantan Carapic + na 7.5 i verovatno cu nesto da ga odigram veceras u zavisnosti o uspesnosti ovog dubla.