Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By mamatko
#117661 Pozdrav novi sam ovdje ovo su moji parovi igrani u Hr Lutriji

12,5/E.Cook (Cedev-Andor) -
8,5/Stipanović A. (Cedev-Andor) +
9,5/Perperoglou S. (C.Zve-Limog) +
Uniks Kazan - Zenit 1
By Don_Mitchell
#117664 SCRUBB 12,5 manje

Plaza je dosao i totalno drugacija rotacija, cak vise ni Karasev nece igrat preko 30 min, kod njega u svakoj ekipi je podjela minuta, ko igra vise od 20 min mora biti bas igracina, scrubb to sigurno nije i nekih 20-ak min ga ceka, jako tesko ovo moze prebaciti, jos unics igra vise nego dobru obranu
By Don_Mitchell
Printezis15 wrote:Evo da prvo čestitam sretnu Novu svima, puno para na kladari želim svima vama...za danas uzimam ovo :
M.Kalnietis 11,5 +
V.Marinković 12,5 +
A.Stipanović 9,5 +
Germania

imas stipanovica u supersportu na 8,5 , kos zna presuditi, sretno uglavnom, nebi dirao ovoga kalnietisa, kuban je dobra obrambena ekipa
By Don_Mitchell
#117667 PAIGE 11,5 UNDER

Renfroe je tu u rosteru i odma je odlican u Ljubljani bio, iskusan igrac koji ima kvalitetu vise od Paige, ne vjerujem da ce igrati bas zajedno na parketu, tu jos Partizan ima odlicnog defanzivca nikolica koji je jako zahvalan, gledao sam crno bele dosta ove sezone i ovo je dosta limitiran igrac, renfroe je duplo bolji igrac, odlican je bio u manresi, jos treba reci da litvanci kuci pogotovo igraju jako agresivno na igraca sa loptom, pogotovo bekove dobro brane i samo uz ekstra % moze ovo prebaciti