Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Jeffrey
#124408 DE COLO, NANDO over 14.5 b365 2.5/10 kvota 1.72
-preniska margina za Nanda, iako Budučnost pušta u reketu a dobro čuva vanjske igraće mišljenja sam da kad se nando zainati nemože njega nitko čuvat, možemo reći u vrlo dobroj je formi, slabija partija kontra Bayerna,
+ za okladu je što je Kulagin OUT ,a vrlo vjerojatno i Higgins
By Jeffrey
#124409 LLULL, SERGIO over 12,5 stake 2.5/10 b365 1.71
-niska margina za ovakvog igrača,
-Dara pušta sa bekova tako da moram ovakvog igrača uzet over, jer u stanju je ovu marginu prebaciti u jednom poluvremenu a ne u cijeloj tekmi, lagano se diže u formi i on i Randolf vuku real u zadnje vrijeme pa vjerujem da će tako i danas
za real neigraju Reyes, Fernandez
By Zava
Jeffrey wrote:DE COLO, NANDO over 14.5 b365 2.5/10 kvota 1.72
-preniska margina za Nanda, iako Budučnost pušta u reketu a dobro čuva vanjske igraće mišljenja sam da kad se nando zainati nemože njega nitko čuvat, možemo reći u vrlo dobroj je formi, slabija partija kontra Bayerna,

Ne volim da filozofiram ljudima na dati par i analizu ali Kulagin gotovo ni ne igra 12,13 igrac u rotaciji
By Jeffrey
Zava wrote:
Jeffrey wrote:DE COLO, NANDO over 14.5 b365 2.5/10 kvota 1.72

Ne volim da filozofiram ljudima na dati par i analizu ali Kulagin gotovo ni ne igra 12,13 igrac u rotaciji

Pa to sam naveo kao zadnje, znači manje bitno dali kulagin igra ili ne, znam i ja koliki mu je prosjek minuta i šuteva, i da je zadnja opcija, ali recimo Kulagin kad uđe i ono malo voli šutirat, snjim nikad neznaš, ono malo što igra iskoristi max., tako da je svakako bolje da što manje igraća bude u rotaciji, meni je bitnije da ne skrpaju Higginsa za danas
By Nasir Jones
#124428 bet365
Will Clyburn (CSKA Moscow) Points Over 13.5
Krunoslav Simon (Anadolu Efes) Points Over 7.5
Vladimir Micov (Milano) Points Under 14.5

estave
Ayon Gustavo (REAL) 9,5 koš. UNDER
Kuzminskas Mind (MIL) 8,5 koš. UNDER

Randolph Anth (REAL) 11,5 koš. UNDER
Gudaitis Artur (MIL) 12,5 koš. UNDER

Jackson Edwin (BUD) 9,5 koš. OVER
Gist James (PAO) 8,5 koš. OVER