Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#126042 Norris Cole over 3,5 asista (1.70) germanija
Nigel Williams Goss over 3,5 asista (1.85)

probam opet s asistima, cole je u gostima protiv njih odigrao jednu od najboljih partija i zavrsio na nekih 27 poena i 6 asista, ono sto je bitno je da se vraca bitadze i njih dvojica su odlicno vrtili pik i tu je imao dosta finih asista kad se goga otvori u sirinu ili rola pod kos, trebala bi opet biti high scoring utakmica kao u munchenu a on se u takvim utakmicama najbolje snalazi i ocekujem ga na dobrim brojkama danas

kako je vec naveo netko gore strelnieks je out nakon povrede zadobivene u utakmici latvije i crne gore tako da im je to poprilican hendikep, spanoulis se vraca ali on definitivno nije na 100% narocito u godinama u kojima se on nalazi tako da bi glavni teret trebali iznijeti goss i weber koji se pokazao u jako solidnom svijetlu na debiju u turskoj. Goss je tip playa koji uvijek prvo gleda suigrace pa sebe i nadam se da ce biti raspolozen danas, ocekujem ga na oko 25-30 min sto bi trebalo biti dovoljno za prebaciti ovo
By treca smena
#126044 Ovo sto su predlozili West i Rovinjez je realno ali treba uhvatiti sada te kvote dok su jos ovakve.

Ja sam isto odigrao za po 20e Grosa i Siglthona vise

Sa tim sto je Gross u pinbettu 1,95 ali tamo nemam nalog a dok odem ima da dignu
By lovac
#126045 Goss je bio kriminalan prošlu bez spanulisa, imao je 3 asista nakon 12 min i do kraja više nijednu...

A o teoriji zavjere da netko iz klada pise na forumu da bi rusio ekipu mi je suluda, ako ima takvih svaka im cast

lepo rečeno al šta očekivati od sujeverno-suludog tipa koji se kladi samo na nba igrače i nije pogledao nijedan meč evropske košarice
By UcenikBGD
lovac wrote:Goss je bio kriminalan prošlu bez spanulisa, imao je 3 asista nakon 12 min i do kraja više nijednu...

A o teoriji zavjere da netko iz klada pise na forumu da bi rusio ekipu mi je suluda, ako ima takvih svaka im cast

lepo rečeno al šta očekivati od sujeverno-suludog tipa koji se kladi samo na nba igrače i nije pogledao nijedan meč evropske košarice

Debilu jedan bezobrazni, ja sam pogledao sve utakmice Partizana u Evroligi u pioniru i areni uživo, i bio na Final Fouru u Parizu!!! Tako da na lupetaj i ne širi izmišljotine!!!
Kada sam gledao Saleta Đorđevića, Divca, Grbovića i ekipu u Hali Sportova uživo kao klinac ti nisi znao šta je košarka ako si se uopšte i rodio,a Galisa i Janakisa i Aris ne verujem da si gledao ni na TV a kamoli uživo u Hali Sportova. Tako da začepi tu poganu gubicu !!!
By Pulpito
#126048 Buducnost - Bajern H2 (4.5) 2.15

Bajern sa mnogo vise motiva dolazi u PG i ocekujem da taj faktor i njihov ozbiljan timski kvalitet bez problea nadjacaju individalni kvalitet Buducnost.
By lovac
#126050 čovek koji je "pratio" evropsku košarku pre 10 godina našao se pozvanim da nešto ovde komentariše (naravno nijedan koristan tip ikada na euro košarka pdf-u)... pa pulpito je lično profesor doktor kladjenja na košarku za tebe!
drži se ti nba igrača, to je bukvalno sve od kladionice u šta se ti kužiš
By UcenikBGD
Pulpito wrote:Dva singla za danas, ulog 5/10.

Fenerbahce - Anadolu Efes 2 @3.89
Gran Kanarija - PAO 1 @3.15

BalkanBet

Kratko i jasno - potcenjen Efes, precenjen PAO. Value prelep

Evo ti ga tvoj doktor od juče, radi potsetnika, pošto vidim ne pamtiš dobro!!!