Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By UcenikBGD
#126052 Lik je klasična navlaka, a to sam shvatio kad su Ukrajina_Crna Gora igrali i on na uživo na poluvremenu na 15 razlike za Ukrajinu igra "jako" h1 na ukrajinu+11,5 !!! Toliko glupo a Čista dvojka na CG kojoj treba pobeda i bila je favorit 7,5 !!! na live.
Tada sam ja uhvatio dvojku i h2 i kvotu 7,5 a on ??? Ajde prepisuj od njega i bankrotiraj, ha ha
By RussellWestbrook
#126053 Barsa-Real 167.5 manje
Igrali su 3 puta ove sezone i dva puta su ostali ispod ove granice,a i onaj mec u finalu kupa da nije bilo produzetka ostalo bi ispod granice,o barsinoj odbrani je dosta puta pisano ovdje a i real zna odigrati odlicnu odbranu i ja mislim da ovo ostaje ispod

Printezis 10.5 vise
Forma jeste losa ali razlog zbog koga ga igram jeste taj sto igraju protiv cska a on protiv njih igra odlicno,olimpijakos je u losoj formi imaju 4 poraza u nizu i upitan im je plejof,i spanulis i printezis bi veceras trebali povuci u napadu ako zele pobjedu

Spanulis 10.5 vise
Vazi sve isto ko i za printezisa,jos jedan plus je izostanak strelnieksa koji je igro odlicno na zadnje nekolike utakmice i bio dvocifren

Mozzart
By baja papaja
#126054 Dzoni i Cegi nisu tada mogli da dobiju karte za F4 u Parizu :)

Pored Bajerna meni je CSKA dvojka, tu ce kvalitet odneti pobedu. Olyu iako treba ova utakmica, oni se raspadaju ove sezone i tesko ce sa Rusima.
Milutinov over 7.5 skokova
Covek je doktor za of skok, samo defanzivne da sakuplja i prolazi ovo. Igra 30ak min dosta mu je.
Ja ova 3 vezem u tripl na slab ulog da se isprati.
By UcenikBGD
baja papaja wrote:Dzoni i Cegi nisu tada mogli da dobiju karte za F4 u Parizu :)

Pored Bajerna meni je CSKA dvojka, tu ce kvalitet odneti pobedu. Olyu iako treba ova utakmica, oni se raspadaju ove sezone i tesko ce sa Rusima.
Milutinov over 7.5 skokova
Covek je doktor za of skok, samo defanzivne da sakuplja i prolazi ovo. Igra 30ak min dosta mu je.
Ja ova 3 vezem u tripl na slab ulog da se isprati.

Pa nisam ni ja dobio karte za F4!!!
Nego sam ih kupio!!!
Problem tih navijača je što bi oni sve besplatno da dobiju,a Evroliga je privatno preduzeće koje prodaje svoje proizvode,ako nisi znao!
Tako je i Zeka postao lopov, ( ZEKO LOPOVEEE ), kad više nije hteo da deli besplatne karte i putovanja dripcima, koji naprave sranje i posle klub kazne za to,a kazne u stotinama hiljada švajcaraca plaća klub. E kad je rekao, dosta!!! Onda je počelo Zeko Lopove Zeko Lopove...
By Alexey35
#126058 E. Clark under 10,5
skoro svuda

Bilo je lepo Klarku dok je bilo Dzikica, stavi ga na laznu peticu on siri i prangija za tri. Dolaskom Repesa toga vise nema, a jos su dovedeni i Bitadze i Vilijams i Kol. Dzekson je malo zivnuo, Koti Klark nasao svoju ulogu i sad vise nema toliko prostora za Erla. Nakon dolaska Repese cifre su 16 u neobaveznom mecu protiv Armanija i onda krecu da padaju, 13 protiv Makabija, a zatim sest vezanih meceva sa 10 i manje poena. Nadovezimo i to da ce ako bude imao jaku minutazu morati da cuva Bajernovog Vilijamsa, jednog od najboljih igraca na toj poziciji u Evropi.
By Master Yoda
UcenikBGD wrote:
Debilu jedan bezobrazni, ja sam pogledao sve utakmice Partizana u Evroligi u pioniru i areni uživo, i bio na Final Fouru u Parizu!!! Tako da na lupetaj i ne širi izmišljotine!!!
Kada sam gledao Saleta Đorđevića, Divca, Grbovića i ekipu u Hali Sportova uživo kao klinac ti nisi znao šta je košarka ako si se uopšte i rodio,a Galisa i Janakisa i Aris ne verujem da si gledao ni na TV a kamoli uživo u Hali Sportova. Tako da začepi tu poganu gubicu !!!

2 tjedna hlađenje
By kokodril
#126061 @✂️✂️✂️✂️✂️ kad uđeš i aplikaciju za analize čiji logo je iznad ?(trenutno ne radi ali dok je radilo) Nakon toga sjedni i probaj razmisliti?
Nikakva teorija urota logika, popularnost klađenju na igrače je sigurno doprinio i ovaj forum. Npr. Na instagramu,fb sve neki vip,kurci,palci mahom prepisuju odavde.. a šta nude igrače , činjenica je da je to možda i najpopularnije ,dok zbroj poena na utakmicsmd se puno manje igra... Di ćeš bolje nego doći tu i ako pratiš a znam bookmakere koji prate košarke pa su tu dolazili i na osnovu toga korigirali koeficijent ili marginu, imali bi info i neka zspažanja itd.
Dokaz koliko je to otišlo je jučer niti 3,4 min nakon infa o georgu sve povučeno pa čak i nakon infa o netu i rubiu svi iz utah povučeni...
Već de tu pisalo kako je to bilo prije 5,6 godina, znaš da ne igra a stoji na ponudi ....zašto stoji jer je bilo jako malo uplata pa im ništa nije bilo sumnjivo...
Osobno sam igrao obje ekipe over i 3,4 igrača sa iste utakmice over to više nije moguće i to 2,3godine...
Što se tiče pulpita igra za 5 kn ili dinara tj 0,3 € iznensđenja a ozbiljan ziket za 200€
On barem igra iznenađenja a šta reći za one koji ostave 3,4 igrača svai dan bez ijedne riječi ilada
Svatko može kliknut nick i dobije sve postove tog člana, mislim da to nije teško
By Master Yoda
#126062 cole priko 16,5
printezis priko 10,5
llull manje od 13,5

cole bog i batina u budućnosti, ima svu slobodu igre, prošli tjedan je žalgirisu zabio 15 u samo jednoj četvrtini, baš ih je teško izdominirao. prosjek sezone mu je 19,7 a debi je imao baš protiv današnjeg protivnika u gostima kad je s klupe zabio 27

printa rutiner teški, ovo su mi njegove utakmice, čovjek star ko biblija, ali i dalje zna potegnit neku dobru partiju. 10,5 je stvarno premalo za igrača njegova renomea, ali kad se pogleda forma onda je jasno zašto je na ovakvim granicama. ovo više idem na osjećaj nego neki zdravi argument, cska u pireju, valjda će bit motiviran za dokazat da "još ima ulja u svići"

llullove brojke masu pale u zadnje vrijeme. prvo real ima ogromnu širinu rostera, igraju sa svih 12 igrača, nitko ne igra preko 24-25 minuta. llullov prosjek sezone je 10,6 i 20 minuta na parketu. barca stvarno zna stisnit obranu, pogotovo kod kuće gdje nerijetko protivnike ostavljaju na ispod 70 poena. teško će reala zaustavit na tim brojkama, ali ne vidim neku high scoring utakmicu nego realtivno sporu utakmicu sa dugim napadima i tu vidim veliku šansu da llull u takvoj igri ostane ispod ove margine
By kokodril
#126063 Singleton over 3,5 skokovi ,za nekog tko ima u zadnjih 10-ak utakmica možda i najveću minutsžu u barci je odlična margina
William sGoss je zadnju imao jako malo šuteva ,jedina utakmica sa weberom, dok su bili zJedno ma terenu malo je imao loptu u rukama za mene preskok ... Oly zadnje tri protiv efesa , macabia i barce ispod 140 napadački impotentan,
Moj izbor je milutinov over 10,5 , centri protiv cska imaju dobre brojke,tyus,seraphin natrpao ih u 15 min, vesely, davies, ... Milutinov u zadnjih 10 ima 8 overa(3 su bila 11,12) , zadnjih 10 nogo jednom ispod 25 min, broj lopti koje treba dobit za over može biti problematičan ali s obzirom da mu je ralizacija u zadnjih 10 oko 75% i to se može istrpit s kojim slobodnim i vec dpomenitim slokom u napadu
Huertel over 11,5 junak kup pobjede koji je u 4/4 masakrirao real što šutem što ulazom , statistički bi teško ušao u izbor jer i a samo 8 overa od 23utakmice i 5vezanih undera, ali ovo je ipak real i tu će ipak huertel imati svoje šuteve i minjtažu ,
Budućnost-bayern over 156,5 , čisto na osjećaj
By Džoker
#126064 Bitadze 5.5 + skokovi?
Da li je neko gledao tip? 2 puta samo ostao ispod 5 skokova, a danas igraju protiv Bayerna koji je rupa na poziciji centra, trebao bi lagano preci granicu..