Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By manje under
kokodril wrote:@✂️✂️✂️✂️✂️ kad uđeš i aplikaciju za analize čiji logo je iznad ?(trenutno ne radi ali dok je radilo) Nakon toga sjedni i probaj razmisliti?
Nikakva teorija urota logika, popularnost klađenju na igrače je sigurno doprinio i ovaj forum. Npr. Na instagramu,fb sve neki vip,kurci,palci mahom prepisuju odavde.. a šta nude igrače , činjenica je da je to možda i najpopularnije ,dok zbroj poena na utakmicsmd se puno manje igra... Di ćeš bolje nego doći tu i ako pratiš a znam bookmakere koji prate košarke pa su tu dolazili i na osnovu toga korigirali koeficijent ili marginu, imali bi info i neka zspažanja itd.
Dokaz koliko je to otišlo je jučer niti 3,4 min nakon infa o georgu sve povučeno pa čak i nakon infa o netu i rubiu svi iz utah povučeni...
Već de tu pisalo kako je to bilo prije 5,6 godina, znaš da ne igra a stoji na ponudi ....zašto stoji jer je bilo jako malo uplata pa im ništa nije bilo sumnjivo...
Osobno sam igrao obje ekipe over i 3,4 igrača sa iste utakmice over to više nije moguće i to 2,3godine...
Što se tiče pulpita igra za 5 kn ili dinara tj 0,3 € iznensđenja a ozbiljan ziket za 200€
On barem igra iznenađenja a šta reći za one koji ostave 3,4 igrača svai dan bez ijedne riječi ilada
Svatko može kliknut nick i dobije sve postove tog člana, mislim da to nije teško

Pa ja vam o ovom pričam već 2 godine i zato govorim svima da je smrt za nas koji igramo kad netko izbaci tip u 9 ujutru, jer ga naši lijeni bookmakeri korigiraju prema ovom forumu ili uplatama na kladionici ali isto prema ovom forumu. Ali onda uvijek se nađe neko ko kaže pa ti teorije zavjere i ovo ono. Ljudi izbacujte tipove što kasnije i bit će nam svima lakše evo još jednom vas to pozivam. Nemojte NBA izbacivati prije 6-7 sati popodne jer je inače to kontraproduktivno za nas!!!
By treca smena
#126072 Batadze pazi skokove izlazi iz povrede i dosaao ovaj crnja koji skace kao lud.

Ne znam ovo za kladionice meni nepije bas toliko vodu jer je siroko podrucje korisnika ovde. Mislim da su oni isto azurni i da prate informacije.
By treca smena
Zava wrote:
treca smena wrote:Sto se tice Cola nisam hteo da ga diram na 18,5 na 16,5 i ja bi ga igrao.

16.5 mozzart jos uvek

Hvala promakao mi je on. Ocajna mi je aplikacija njihova. Moram da udjem na igraca pa onda imam celu njegovu ponudu.

Sve je ovo da kazem malo znanje malo sreca. Cist primer Cole. Veca sansa je uvek da pokida i da predje ovu granicu, nego da ostane ispod.
By Chief
#126085 Real 2 ...2.10 soker sa produzecima je ovo
Real zeljan osvete posle kupa gde su izgubili dobijenu utakmicu kvota koju vredi probati.
Samo za Pulpita je ovo.