Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By chile992
#126088 Stvarno su jako male sanse da kladionice prate forum i da koriguju kvote na osnovu postova. Kao neko ko se godinama profesionalno kladi, znam da je kladjenje na igrace jedno vreme bilo jako isplativo, jednostavno su se granice ofrlje odredjivale. Vremenom je sve vise ljudi provalilo da se tu gresi i pocelo je sve vise da se igra na igrace, kladionice prate na cemu zaradjuju vise, na cemu manje. Samim tim su poceli vise paznje da posvecuju igracima, jer nisu zaradjivali dovoljno ili su cak gubili novac. Kako je gotovo nemoguce biti dugorocno dobar u ligi sampiona ili premijer ligi, jer se kvote odredjuju brutalno dobro, tako je sada mnogo teze zaraditi na igracima nego pre par godina.
Pre npr 5 godina, mogli ste celu ponudu igracaca da udarite under i budete na 0 ili u malom plusu, jer je 55% celokupne ponude u sezoni dolazilo under, sada je to vec na 50-50 dugorocno.
Ko hoce da bude uspesan u kladjenju, mora da se specijalizuje za nesto sto malo ljudi igra
By Rovinjez
#126101 Danilo Andusic over 11,5 (1.85) SS

igokea je teski krs no na njihovu srecu stize im nista bolji mornar, obrane su jadne na obje strane tako da je za ocekivati puno poena. Danas je malo bitnija utakmica za igokeu jer iduce kolo gostuju partizanu gdje ce tesko ista napraviti i onda im stize zadar tako da bi sa dvije domace pobjede vjerovatno uspjeli izbjeci ono najgore. Mornar ima pobjedu vise i sa domacom pobjedom protiv fmp-a iduce kolo bi se i oni spasili tako da ocekujem da igokea ipak bude nabrijanija danas. Ocekujem danas dobru partiju od andusica koji je proslo kolo u ljubljani prakticki jedini zasluzio prolaznu ocjenu, sad kad je najbitnije ocekuje se od njega, lukovica i lesica da potegnu a posto pod kosem ceka drugi lukovic logican izbor mi je andusic na ovoj jako prihvatljivoj granici
By NbaNoob
#126103 Moram podeliti ovo sa vama

Znaci sastavljam evroligu tiket, uhvatim + De coloa, vilija i rodrigeza i cekam ENTONIJA RENDOLFA +. Granica 12.5. Na poluvremenu 7 ja reko lagano jos 3 kosa do kraja, 3. cetrvtinu se popeo na 12, ja vec zaokruzio...Cela 4.cetvrtina nista, ni sut da uzme..I pazite sad, poslednjih 30 sekundi, Barsa vec dobila, gotova utakmica, covek sutira trojku, MASI, odbija mu se lopta i sutira jos jednu. I NJU MASI, al mu dosude faul i 3 slobodna. ON JE PROMASIO SVA 3 SLOBODNA BACANJA, EEEEEJ!!! Ima li obraza taj covek :roll:
By manje under
NbaNoob wrote:Moram podeliti ovo sa vama

Znaci sastavljam evroligu tiket, uhvatim + De coloa, vilija i rodrigeza i cekam ENTONIJA RENDOLFA +. Granica 12.5. Na poluvremenu 7 ja reko lagano jos 3 kosa do kraja, 3. cetrvtinu se popeo na 12, ja vec zaokruzio...Cela 4.cetvrtina nista, ni sut da uzme..I pazite sad, poslednjih 30 sekundi, Barsa vec dobila, gotova utakmica, covek sutira trojku, MASI, odbija mu se lopta i sutira jos jednu. I NJU MASI, al mu dosude faul i 3 slobodna. ON JE PROMASIO SVA 3 SLOBODNA BACANJA, EEEEEJ!!! Ima li obraza taj covek :roll:

Peh :shock: nije valjda za veliku lovu.
By kokodril
manje under wrote:
NbaNoob wrote:Moram podeliti ovo sa vama

Peh :shock: nije valjda za veliku lovu.

Anthony Randolph čovjek koji je rođen prije srama ,ima đonove kao obraze