Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rocchi
RussellWestbrook wrote:Calathes 11.5 manje
Monroe 11.5 vise
Mozzart

Calathes 13.5 manje
Jovic 6.5 vise
Mozzart

Real-Fener 2

Ove igrace kao doubel igras jeli? Kvote su po 1.40?

Pokusavam odigrati ovog Monroe preko 13.5 u Mozzartu a pisu mi par nije u ponudi. Pokusam opet sve fino stavim autorizacija i opet ne moze, svasta.

Vidim sreca Unibet isto ga drzi na 13.5 ista kvota.

Bet365 ga je otvorio na 12.5 i 1.85 preko ali sad je blokiran.

Ovog novog Amere trpaju svi jako vidim bet365 ga digao na 14.5, Fredette. Jak suter izgleda a ima uza se Calathesa da ga sopa s loptama.

Campazza su bili otvorili na 13.5 ove lokalne a cijelu proslu sezonu bio na 8.5.

De Colo novi tim u kojem se izgleda igrati jako puno 30 plus minuta i 14.5 je malo za njega sto mozzart nudi.

Prvo kolo uvijek je bilo najisplatnije valjda i danas ispostuju.
By Beli#88
#127414 Dixon 7.5. ( pinn bet). -
Previše igrača na toj poziciji, mislim da će on više biti zadužen za Tursku ligu, De Kolo će imati veliku minutažu, Slukas standardno igra dosta + vesterman koji je stigao
Papapetru. 7.5 (pinn bet). -
Više će biti zadužen za odbranu, ima drugih igrača koji će uzimati poene pre svega mislim na Tomasa i frideta i Rajsa. A i ukoliko bude igrao u isto vreme sa perperogluom ne vidim da može da predje ovo.
Takodje treba probati u mocartu ovo što su uveli novo
Lučić na 11.5. -
Jović na 10.5. -
Djedovic. 13.5. -
Kalates. 13.5. -
Fernandes. 9.5. -
Kalinić. 12.5. -
Uglavnom su. 1.45. Kvote
Srećno
By RussellWestbrook
Rocchi wrote:
RussellWestbrook wrote:Calathes 11.5 manje
Monroe 11.5 vise
Mozzart

Calathes 13.5 manje
Jovic 6.5 vise
Mozzart

Real-Fener 2

Ove igrace kao doubel igras jeli? Kvote su po 1.40?

Pokusavam odigrati ovog Monroe preko 13.5 u Mozzartu a pisu mi par nije u ponudi. Pokusam opet sve fino stavim autorizacija i opet ne moze, svasta.

Vidim sreca Unibet isto ga drzi na 13.5 ista kvota.

Bet365 ga je otvorio na 12.5 i 1.85 preko ali sad je blokiran.

Ovog novog Amere trpaju svi jako vidim bet365 ga digao na 14.5, Fredette. Jak suter izgleda a ima uza se Calathesa da ga sopa s loptama.

Campazza su bili otvorili na 13.5 ove lokalne a cijelu proslu sezonu bio na 8.5.

De Colo novi tim u kojem se izgleda igrati jako puno 30 plus minuta i 14.5 je malo za njega sto mozzart nudi.

Prvo kolo uvijek je bilo najisplatnije valjda i danas ispostuju.

Double igram ovo,jutros uplatio

Pao doveo rajsa i fredeta na bekovskim pozicijama,dobri poenteri obojica pa mislim da ce kalates malo vise razigravati nego sto ce gledati kos,a i zvezda ima dobre defanzivce ja ga ne vidim preko 10 veceras

Himki bez sveda i jovic bi trebao odigrati dosta minuta i ovih 6.5 je malo,odigrao dva odlicna meca na pocetku vtb lige 12 i 16 poena

Armani slab na centru i trebo bi to bajern iskoristiti i spustati loptu na monroa koji je doveden kao veliko pojacanje i dosta se od njega ocekuje
By UcenikBGD
#127416 U mozzartu volim probati gornju i donju granicu kontra ( vece kvote ).
1.Dubl Nando De Kolo +16.5 kvota 2,55 i Kampaco +13.5 kvota 2,70 za 1000dinara
2.Singl Selvin Mek +14.5 2.55 ( Nesto mislim da ce mali Selvin da ode 20+pts veceras ) Koliko ko hoce, ja stavio 4000din. mozzart
3.dubl normalne granice Selvin Mek +12.5 i Muhamed Bobi DiXon -7.5 (1,90 u maxbetu)
By Beli#88
#127420 Juče 2 glavna igraca lagano prošla danas ćemo probati ovako
Micić 13.5 (pinn bet). -
Jednostavno jako loša forma na prvenstvu praćena tragičnim slučajem. U ligi prošlu dao 6 poena, pre toga u super kupu 16 al mislim da danas ide ispod ove granice
Papanikulau. 6.5. (Pinn bet). -
Ne volim ovog igrača igrati na ovoj granici al danas hoću, jer jednostavno od njega se očekuje dobra odbrana ima ko će ove godine da rešava napade u Olimpijakosu
Kuric 7.5. (Pinn bet). -
Vidim ga na nekih 6 poena danas, ove godine Barselona ima širok izbor u napadu teško da će kurik preci ovo danas
Takodje probao bih
Van rosom 7. 5. -
Renfro. 8.5. -
Vildoza. 8.5. -
Sve iz pin beta
A iz max beta
Lighty. iz Liona 7.5. -
Garino. 8.5. -
Srecno :)