Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#128275 Justin Cobbs over 13,5

nesto iz aba sto mislim da se isplati ispratiti, granica je postavljena na njegov prosjek poena u aba ligi medutim to zna varati, dosta utakmica je buducnost dosta lako rjesavala tako da je u tim utakmicama igrao po 20-ak minuta i nije uzimao bog zna koliko suteva, s druge strane sve jace utakmice u kojima je igrao po 30-ak minuta je prebacio ovo, zvezdi je dao 16, primorskoj 19 i zadnje kolo 14 partizanu. Danas protiv mornara koji igra dosta losu obranu i primaju dosta poena, cilj buducnosti je definitivno ugrabiti 1. mjesto pred doigravanje jer to naravno znaci prednost domaceg parketa do kraja a u krcatoj moraci nikom nece biti lako da ih svlada, mislim da je ovdje over jako realan
By Rovinjez
#128432 da probamo malo i europu

Nemanja Nedovic over 11,5

u milanu ga vide kao startnu dvojku ii sigurno ce doci do toga samo da ostane zdrav napokon a ono na terenu kod njega nije upitno, zadnja dva puta kad sam ga uziimao je upadao u rane faule medutim i tako je uspio se dogurati do onoga sto nam je trebalo, dobije li svojih 20-ak minuta mislim da ce biti dovoljno

asiste probam dva majstora chacha rodrigueza i facu campazza, obojica na 5,5 granici

p.s. nesto na sto treba obratiti paznju je status tarika blacka, na sajtu maccabija kaze da je GTD tako da ako ga ne bude bilo njega hunter na 8,5 postaje jako solidan over, monroe koliko god je napadacki mocan toliko je obrambeno tanak o cemu sam vec pisao par puta
By Quincy
#128434 Bayi Rockets - Guangdong 1ph2 (12.5)
Ukratko, duel najgore i najbolje ekipe u ligi. Verujem da ce Guangdong predvodjeni Sonny Weems-om narodski rečeno ugaziti Bayi Rocketse i da će razlika već na poluvremenu biti veća od 12 poena
By Alexey35
Rovinjez wrote:za ljude HR ima u germaniji hunter na 7,5 pa onda cekamo sta ce biti s blackom

Prosli put se nigde nije moglo naci da li ce Blek i Dorsi igrati protiv Asvela, sve do pocetka meca. To je najveci problem za kladjenje u evropskoj kosarci. Inace ako je Blek out, skokovi na Hantera su jos bolja opcija. Moze Makabi da utrpa ovakvom Bajernu 85-90 i bez mnogo Otelovih poena, ali def skok se zna ko skuplja.
By Rovinjez
Alexey35 wrote:
Rovinjez wrote:za ljude HR ima u germaniji hunter na 7,5 pa onda cekamo sta ce biti s blackom

Prosli put se nigde nije moglo naci da li ce Blek i Dorsi igrati protiv Asvela, sve do pocetka meca. To je najveci problem za kladjenje u evropskoj kosarci. Inace ako je Blek out, skokovi na Hantera su jos bolja opcija. Moze Makabi da utrpa ovakvom Bajernu 85-90 i bez mnogo Otelovih poena, ali def skok se zna ko skuplja.

slazem se sve s tobom, moram cekat boxscore tih 2-3 minute prije pocetka i stisnut na brzinu, isto je bilo prije par kola kad se nije znalo za dunstona pa sam cekao da kraja dal uzet jekirija.. sto se tice skokova isto se slazem samo ih nemam di odigrat, u bet365 ga nema a u lokalima niko ne nudi skokove i asiste vise, prosle sezone je germanija iimala ove ni onii