Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Beli#88
#129380 Pozdrav ljudi danas mi se ponuda uopšte ne svidja al ajde da ispoštujemo i ovo kolo
Kalinić 8.5 (Pinn Bet). -
Igram ga samo zbog toga što je 8.5 granica , igra promenljivo ove sezone imao je neke bas loše utakmice i par dobrih mislim da na ovoj utakmici ima više prostora za slukasa , wilijamsa
Kozer. (Soocer) 7.5. -
Par izostanka danas kod Reala al ne utiče to toliko na njega ljulja ima ko da menja kao i rendolfa
Fener jako dobar u odbrani na tim pozicijama.
Probao bih i sa De Kolo- om na 15.5. - al opet ne volim 2 igrača iz prve petorke u - da igram al bas očajna forma jedino što moze da bude dosta motivisan jer igraju protiv Reala.
Toliko od mene , srećno :D
By Beli#88
#129413 Šteta što niko više ne piše al sta da se radi :roll:
Kuric 7.5. -
Iako je mala granica za ovakvog skorera al mislim da će na ovoj utakmici više prostora da bude za druge igrače u koje Pesic ima više poverenja
Sant ros 5.5. - moze se reci isto kao i za kurica, itudis će ovde koristiti igrače koji su pouzdaniji moguć i problem sa faulovima jer će kao dobar odbrambeni igrač juriti neke bolje igrače barse koji će znati da iznude faul.
Gifey. 7.5. -
Mota se tu negde oko granice al smanjena minutaža u poslednje vreme me tera na -
Pokušao bih i L. Brown. - na 12.5 Jos bolje na 14.5
Kontam da će ga odmarati za Cedevitu al videćemo šta će biti

Z. Dragić 8.5. (Mocart) -
Bez neke analize, na osećaj nekako
Ellis 8.5. + (Pinn bet)
Ne igra Milutinov i dok je bio u sastavu imao je par dobrih utakmica
Toliko od mene :)
By Beli#88
#129415 Brendon pol 8.5 Max Bet ogroman -
Ne znam odakle su ljudi našli ovu granicu za igrača u očajnoj formi iz povrede izašao , šteta što je plata tek za par dana tako bih ovo zategao za veću cifru