Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#136257 danas me nema do navecer pa evo nesto od mene odmah a kolege ce vjerujem euroligu odraditi kvalitetno dok cu ja probati eurokup

Ante Tomic over 11,5 SS

joventut ima sansu kolo prije kraja osigurati prolaz dalje a poraz bi donio neugodno gostovanje nanterru zadnje kolo i direktan obracun za prolaz, danas im dolazi otpisana unicaja i trebali bi to dobiti, ante protiv njih ove sezone 17 poena u endessi i 18 u prvoj utakmici eurokupa pa se nadam da ce i danas biti dobar i pogurati tim prema vaznoj pobjedi

Rob Gray over 14,5 SS

cim je dosao sjajno se uklopio u tim monaca i igra nevjerovatno, uzima dosta suteva i pogada ih u finom postotku, konkretno protiv danasnjeg protivnika prvu utakmicu 19 poena za nepunih 20 minuta radi problema s faulima pa nek rijesi to kvalitetno i danas
By ottorinator
#136262 D. Bost over 10,5 @ 1,85...preniska mi granica za njega, igra dosta minuta, mogao bi preci...zadnja utakmica u Eurocupu 34 min, 17 koseva, sut 5/14, a zadnja u prvenstvu 37 min, 18 koseva, sut 7/13.

M.Grigonis over 12,5 @1,85...zadnje tri utakmice u Euroligi 8, 17, 6 koseva...ove dvije na 8 i 6 su bile protiv jacih obrana Barce i Reala dok je 17 dao kuci protiv Zvezde...mislim da bi trebao malo povuci i danas protiv Asvela i zabiti bar 13 koseva...u prvom dijelu sezone im je dao 25 u gostima.

supersport
By RussellWestbrook
#136267 Nejc Baric 7.5 vise
Pao - Barsa 2
Baric u dobroj formi, od kako je dosao u krku iz primorske samo 2 puta bio ispod 7.5
Covic 13.5 manje
Barsa 2
Ako krka bude branila covica isto kao i nidama onda je ovo lagani prolaz, covic nije u nekoj formi, ove sezone ima samo 29% trojke
Barsa izgubila proslo kolo od asvela, i ovo bi trebali lagano dobiti, pao bez nedovica i papapetrua nema sta da trazi
By RussellWestbrook
#136273 Ne svidja mi se ponuda danas
Odigrat jos neki narodni i to je to, na ove manje kvote
Lucic 9.5 vise zato sto je igrao za partizan
Will Thomas 7.5 vise zato sto je fizicki jaci od svojih cuvara, prvi mec je bio odlican protiv njih
Mirotic 17.5 manje duplo kolo El,moze on ovo preci lagano ali valjda nece forsirati protiv panate
Dunston 11.5 manje, otelo hunter 10.5 manje ne znam zasto ali valjda im nece dodavati lopte, nisu u nekoj formi
By Kosarkaski amater
RussellWestbrook wrote:Ne svidja mi se ponuda danas
Odigrat jos neki narodni i to je to, na ove manje kvote
Lucic 9.5 vise zato sto je igrao za partizan
Will Thomas 7.5 vise zato sto je fizicki jaci od svojih cuvara, prvi mec je bio odlican protiv njih
Mirotic 17.5 manje duplo kolo El,moze on ovo preci lagano ali valjda nece forsirati protiv panate
Dunston 11.5 manje, otelo hunter 10.5 manje ne znam zasto ali valjda im nece dodavati lopte, nisu u nekoj formi

Ok brt
By Nasir Jones
#136276 danas bet365 totalno spor
dok cekam jos ponudbu za match bayern-crv vec su digli tavaresa iz 10,5 na 11,5

biram jos sta cu odigrati
kandidati za +
TAVARES PONITKA SIMON HAYES FALL-YABUSELE
PAPAGIANIS-WHITE HIGGINS-KURIC-CALATHES WILBEKIN BALDWIN LOYD

kandidati za -
DORSEY-BRYANT ERIKSSON

zanimljiv info:
Calathes returns to Athens this week on the verge of another piece of history: with 190 assists so far this season, he is just 3 behind Barca's all-time single-season record, achieved by Thomas Heurtel in the 2017-18 season.

ide calathes danas na double-double?