Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#143173 19:00 Pierria Henry over 9,5 (1.85) SS

sad je poprilicno jasno da se dva kola prije kraja za to zadnje mjesto u PO bore baskonija, real i zenit, baskonija danas docekuje snazan efes ali motiv je kod njih daleko veci sto bi moglo presuditi, henry kako se blizi kraj sezone igra sve bolje a samim time i sve vise a njegove ce brojke vrlo vjerovatno samo ici prema gore, ocekujem danas dobru partiju od njega i da bude dvoznamenkast
By hermes28
#143177 Davidovac over 7.5 volcanobet (1.85)

Mec bez takmicarskog znacaja. Ocekujem meč na preko 155 poena. Davidovac ove sezone igra toplo hladno. Protiv vecerasnjeg protivnika u prvom meču dao 14 poena. Jednom cksa-u je ubacio 20 poena, dok je protiv armani dao samo 2. Vidim veliki value ovdje.
By hermes28
#143180 E ne znam ni ja...ali vidim da ne sutne preko 7 puta u posljednje vrijeme...smanjena mu minuta na 17min...to je razlog manje granice,ali nzn razlog ovakvog pada forme
Last edited by hermes28 on 01 Apr 2021, 11:31, edited 1 time in total.
By Kosarkaski amater
jaxteller wrote:Ma uzeću ga over na ovakvoj granici protiv Žalgirisa pa kud puklo. Svako kolo sam trpao centre protiv njih, nije red da prekinem pred sam kraj :lol:

A onaj Nba Baldwin?onaj je bolestan igrac,i najbolji tamo.Sutira dosta,ima sve decko,kako nije u Nba ja ne znam.