Dio za rasprave o sportu gdje SAMI možete otvarati teme
By viktor
#70244 ajmo braćo lagano, ko kaj misli, dal je šarić psihički spreman i da li će biti leader phille kad se vrate simmons i embiid ili ne?

znači uzeti celu sliku u obzir, ne samo aktualnu situaciju kad ni nema ko drugi biti leader. vjerojatno bi bil covington da nema šarića. naravno i u takvoj konkurenciji se treba nametnuti jer ipak nije riječ o zaboku ili albi Berlin, nego hrpi čamuga željnih krvi
By NBA Knight
#70333 Ne znam dal će kroz koju godinu biti leader u smislu da drugima govori kako i šta da rade, da se ponaša kao neki floor general tipa CP3, LBJ, ali Šarića definitvno vidim kao lidera primjerom. On radi, rudari, bori se i mislim da dio svog karaktera vrlo uspješno prenosi i na suigrače.

Tako da ne znam tko će biti pravi lider niti dal će ga biti u Phili. Više nekako Embida i Šarića vidim kao boksačku kombinaciju one-two punch i da svaki donosi nešto posebno što je potpuno promijenilo raspadnutu Philu kakvu pamtimo zadnjih godina.

Jednako kao što za Jokića vidim da je promijenio klimu i atmosferu igre Denvera svojom nesebičnošću. Za Simmonsa mi je teško dati ikakvu procjenu zasad...

Uglavnom, mene je potpuno iznenadio svojim nastupima i možemo reći da ni najveći optimisti nisu mislili da će u rookie sezoni pružiti igru na ovako visokoj razini