Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Weljo
#105986 Pa naravno da nije, to mu je samo izgovor jer nije očekivao da je neko vec video tu analizu negde, pa sad kao da ne ispadne tako kao sto jeste nego lik traži mišljenje, a nigde nije napisao mogu li da dobijem mišljenje ili ?? nego je samo postavio analizu
By baja papaja
#105987 Hasan je meni jak no bet ovdde. Ne zna verovatno ni on koliko ce igrati veceras, napisao je gore covek kakva je situacija. Ne moze on da juri ni Sarica ni Iliasovu i ako Fila bude igrala istim sistemom kao i predhodnu tekmu a ne vidim sto ne bi nema ovde Hasan sta da trazi jer on nije igrac tipa AD koji moze da utrpa vise od ove dvojice zajedno, ali opet ko ce znati sta im je u glavi i kojom taktikom ce se voditi.
Ima lepsih parova, Gej over je vec ispisan, Simonsa sam under ponovo igrao iz razloga sto ne verujem da ce Fila ponoviti partiju od 130p i ne verujem da ce Simons prici 16. Sacekacu da vidim hoce li Kerr ponovo Igija u startere, ako se kojim slucajem desi da pocne Kuk njega cu over 10.5.
By HibbertManje
baja papaja wrote:Hasan je meni jak no bet ovdde. Ne zna verovatno ni on koliko ce igrati veceras, napisao je gore covek kakva je situacija. Ne moze on da juri ni Sarica ni Iliasovu i ako Fila bude igrala istim sistemom kao i predhodnu tekmu a ne vidim sto ne bi nema ovde Hasan sta da trazi jer on nije igrac tipa AD koji moze da utrpa vise od ove dvojice zajedno, ali opet ko ce znati sta im je u glavi i kojom taktikom ce se voditi.
Ima lepsih parova, Gej over je vec ispisan, Simonsa sam under ponovo igrao iz razloga sto ne verujem da ce Fila ponoviti partiju od 130p i ne verujem da ce Simons prici 16. Sacekacu da vidim hoce li Kerr ponovo Igija u startere, ako se kojim slucajem desi da pocne Kuk njega cu over 10.5.

Samo u vezi startera kod Goldena. Nekako mi je logicno da pocnu petorkom kao u Game1, Spursi nikako nisu nalazili rjesenje za malo dublji izlazak Iguadale koji bi u dosta slucajeva bio siroko na krilu dok je Green odlicno glumio Curryja u ulozi playa, rasirili su obranu Spursa a ovaj je razigravao Duranta koji bi imao lak posao na ulazu, ili Thompsona koji je u dosta navrata ostajao sam na trici.
By Mandarina
#105991 Danas ocekujem od Grega da promeni taktiku u odnosu na prosli mec. Nista ne donosi postava sa Andersonom na 4, trpe i napad i odbrana, spusta se lopta Oldrizu koji cim krene da zida na niskom postu ide udvajanje, a sparsi pouzdanog sutera nemaju da to iskoristi. Mekgi u prvoj cetvrtini cini mi se 8 poena i vidljivo je da LMA ne moze da se nosi u skoku sa njim, pa mi nekako najrealnije da krene sa Gasolom na 5 da rastereti Oldridza koga ako krenu da udvajaju ide pas Gasolu na kapicu a odatle moze da sutne ili da podeli pas za utrcavanje bekova. Moraju nesto da menjaju, da pokusaju da sto vise uspore igru posto igra sa proslog meca nicemu ne vodi. Durent ce svoje isporuciti, a da bi imali kakve takve sanse da dodju do iznenadjenja moraju zaustaviti Tompsona 22.5--- koji je nerealno dobro sutirao u proslom mecu i dubl Gasol p i sk+
Sto se tice meca izmedju File i Majamija isti slucaj. Ako misle da dodju do brejka moraju usporiti igru i da vise koriste Vajtsajda. Ne vredi se natrcavati sa Filom kad imaju za klasu bollje sutere od Majamija. Olinik i J.Jonson kombinovano 6-7 trojke i izgube 30 razlike, prvi defanzivna rupa nad rupama. Nadam se da ce Vajtsajd iskoristiti minutazu dok je Dzamir na parketu i da prebaci bezobraznu granicu u socceru od 11.5+ pa i ako zaigra Fila nisku petorku dobije minute. Morali bi igraci majamija da bolje cuvaju Redika i Belinelija, a da vise rizikuju sa Iljasovom koji nerealno dobro sutira za svoje standarde, pa i sa Saricem. Rizik je ali moram po ovoj granici da odigram Redik 19.5-- soccer
By LosPollosHermanos
#105992 Slabo sam gledao Miami ove sezone. Jel skuplja skokove JJ ?

Bacio sam sad pogled, u Mocartu kod nekih igraca po 2 poena manje granice neko kod ostalih.
Simons 14.5 , Aldridrge 23.5 , Richardson 9.5, MIlls 9.5

Idem makaze na Simonsa i Richardsona. Nije malo 2 poena u plej ofu. Simonsa vecina vidi u underu na 16.5, tako da mi mogo bas da se zaglavi izmedju. Malog Richa cisto da probam. Sve je promasio u prosloj, mogao bi i on da se vrti oko grane 9.5 - 11.5
By under
#105993 Whiteside over 11,5 bet365 @2,10
Ovakva kvota se ne propusta, mora nesto mjenjati Miami, ne moze trcat s Philom, znaci usporiti i igrat s Belim, pa ne moze Phila opet sutat tricu preko 60%, i eto prilike da Drago uvali par lopti na Belog , plus koji off skok i eto 12 poena, jer realno moze kupit skokove kako zeli, igrao zadnji put 12min i 6sk skupio, mozda nije ni lose 9,5 over skokova, mora on danas igrat +25 min
By LosPollosHermanos
#105995 Danas sam uzeo Dragica 4.5 as +. I ja mislim kao jos nekoliko ljudi koji su pisali vec, da mora nesto da menja Miami i uspori igru. Whiteside malo vise da igra i samim tim da mu Dragic namesti koji kos. Imao 4 asista proslu.
Green 7.5 as + Opet glumiti Karija. Lepo to on asistira i kad je Kari tu, sada je da kazemo glavni organizator igre. Ako opet startuje Iggy na pleju, to ce biti samo na papiru jer ce opet Green deliti lopte saigracima
Parker 2.5 as + Kao sto je Miki napisao, moraju matorci da pokazu sampionsko srce. Parker uzasna sezona i morace da odigra bar malo kao nekada ako misle da odigraju egal sa ratnicima. Nadam se malo vecoj minutazi, sto mi je jako bitna stvar za ovaj tip. Spursi igraju i dalje tu timsku igru i ako bar malo podseti na stare dane moze lagano da prebaci ovo.