Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By manje under
#107108 Zajebite vi te vaše skokove asiste i ta vaša nagađanja. Ja u utakmici u kojoj se očekuje velik broj koševa od obje ekipe i u kjoj će teško biti BO igram:
CP3 (19,5) - over
KD (28,5) - over
CP3 nema ko čuvati u GSW-ima, a tko prati košarku zna da on poteže kada treba.
A KD je stvarno hodajući mismatch za sve igrače Houstona i u situaciji kada Curry nije sto posto, ovo mi se stvarno čini izglednim.
Još sam vezao prvu četvrtinu više od 57,5 koševa.

Sve u Bet Liveu

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By alex013
#107110 Nema ga Miki da kaze svoje vidjenje tekme, must win za Hjuston, jaca odbrana, vece forsiranje Hardena i Cp3-a ili kontaju da samo timskom igrom mogu savladati Gsw, vise promasaja, nervoze i skokova i ko ce biti potencijalni x faktor? :D
By Teo
alex013 wrote:Nema ga Miki da kaze svoje vidjenje tekme, must win za Hjuston, jaca odbrana, vece forsiranje Hardena i Cp3-a ili kontaju da samo timskom igrom mogu savladati Gsw, vise promasaja, nervoze i skokova i ko ce biti potencijalni x faktor? :D

Vece forsiranje Hardena i cp3?pa jesi li ti uopste gledao prvu tekmu i da li uopste gledate utakmice.Prvi mec je bilo klasicno ruglo od igre hjiustona gdje su 90posto slucajeva igrali izolaciju za hardena ili pola pokusavajuci da u pik uvuku karija i na tome im se zasnivala citava koncepcija igre.Svi ostali igraci su bili marionete koje su po coskovima cekale loptu a ona nikako da dodje.Pa sta mislis da li se sa dva igraca mogu dobiti voriorsi.Ukoliko nesto drasticno ne promjene oni u ovom dvomecu nemaju sta traziti.A pitanje je da li marioneta od trenera smije da odigra nesto osim jebane iso igre kroz citavu tekmu.Sto je rekao Barkli ko misli da hjuston moze uzeti jednu tekmu smatram ga idiotom.To podrzavam u potpunosti ali posto zivimo u svijetu gde mocnici i medijske kuce u stalnoj traznji za vecim profitom odlucuju dosta stvari,ne iskljucujem ni duzu seriju.Realnost je ciscenje ovog smeca od igre ekipe Hjustona.
By UcenikBGD
pinkip wrote:Kakav bol u kurcu ima KD za skokove, a Capeli lopte direktno u ruke padaju.

Durant imao 2 na ht. I sad uhvatio dve u trecoj i jos uvek na 2 skoka??????
Poništili mu jedan u prvom izgleda, ovaj sad mu nisu upisali!!! Šta je ovo????
Capela ostaje under rebs opušteno!
By pinkip
UcenikBGD wrote:
pinkip wrote:Kakav bol u kurcu ima KD za skokove, a Capeli lopte direktno u ruke padaju.

Durant imao 2 na ht. I sad uhvatio dve u trecoj i jos uvek na 2 skoka??????
Poništili mu jedan u prvom izgleda, ovaj sad mu nisu upisali!!! Šta je ovo????
Capela ostaje under rebs opušteno!

I ja upravo gledam to, i na aplikaciji mi pisalo 4 skoka, i odjednom piše 2...