Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By viper456
#125251 PG 30,5 +
Bit ce egal utakmica i ne vidim što ga moze spriječiti da ide over
A.Drummond 17,5. + nakon povratka igra odlično, moraju dobit, mislim da bi trebao over
Lillard 26,5+ - isto kao i PG, egal utakmica i nema razloga da ne zabije 28-30 poena

----
Mišljenja?
By VladaP11
#125252 Vestbruk će zabeležiti tripl-dabl na meču Portland - Oklahoma 1.60 (Meridian - slobodna igra)

Rasel se sa devetim tripl-dablom u nizu na meču protiv Hjustona izjednačio sa Čemberlejnom. Tako da će večeras imati priliku da se sa novim tripl-dablom upiše u istoriju kao prvi igrač koji je uspeo da 10 puta u nizu upiše tripl-dabl učinak.
By SPY
#125254 Onako uz jutarnju kafu odigrano sljedece..

PG 30,5 ++

Jednostavno u GOD modu, nemam ni jedan razlog da ga ne odigram ++.

Nurk 14,5 ++

Mala granica, mislim da je na prosjeku 20p protiv Adamsa. Samo on sebe moze zaustavit sa faulovima, najbitnije je da prezivi prvu Q. Istina B2b ali nije on puno igrao 20 minuta zbog faulova.

Mcolum 21,5 --

Ovog ciglara uvijek rado uzimam under. Jednostavno mi se gadi njegova selekcija šuta. Voli bas glupe suteve uzimat iz nemoguci situacija. Ako ga PG bude uzeo mislim da nece ni prismrdit granici.

Drumm 17,5 ++

Ne volim ga igrat jer je panj ali Wizardsi nemaju čovjeka koji bi ga mogao sacuvat u napadu. Najveca prijetnja je sam sebi.

bh lutrija
By baja papaja
VladaP11 wrote:Vestbruk će zabeležiti tripl-dabl na meču Portland - Oklahoma 1.60 (Meridian - slobodna igra)

Rasel se sa devetim tripl-dablom u nizu na meču protiv Hjustona izjednačio sa Čemberlejnom. Tako da će večeras imati priliku da se sa novim tripl-dablom upiše u istoriju kao prvi igrač koji je uspeo da 10 puta u nizu upiše tripl-dabl učinak.

To je lepa kvota, pinakl ga ima na 1.4, ja sam ga igrao rebounds over 11.5 na 1.8 i asisti over 10.5 na 1.6 prebacuje i jedno i drugo bez problema, ovo je ona situacija iz prosle sezone kada smo ga rokali over 14.5 skokova kada je obarao Oskara.
By LosPollosHermanos
#125256 Nastavljam sa Klarksonom posle ovih trejdova. Lep protivnik, dao im je 28 u prvoj tekmi. Posle trejda igrao 32 i 31 minut, i dao 24 Vizardsima i Ozbiljnijoj Indiani 18. uzece petnaestak suteva , lepo igra i u under ga vodi bas lose vece. Ne ocekujem bo. 17.5 over

Svidja mi se jos i Harrel na 15.5 over proitv Taunsa i ekipe koje lose brane centra. Servirace mu Lou nekoliko poena, nesto kroz tranziciju, i on je u lepoj formi.
By baja papaja
#125257 Gde je Harrel 15.5? Meni je on i na 16.5 jak over qli ovo je svakako bolje. Farid takodje over 15.5 ista prica kao za Harrela slicni igraci dobice lopte koje treba samo da lagano ubaci/zakuca. Dalasa sinoc fino napunili centri Portlanda ne vidim zasto to ne bi uradio i Farid.
By LosPollosHermanos
baja papaja wrote:Gde je Harrel 15.5? Meni je on i na 16.5 jak over qli ovo je svakako bolje. Farid takodje over 15.5 ista prica kao za Harrela slicni igraci dobice lopte koje treba samo da lagano ubaci/zakuca. Dalasa sinoc fino napunili centri Portlanda ne vidim zasto to ne bi uradio i Farid.

Soker, planetwin365
By Kimblee
#125259 R.Jackson 15.5 Over

Podigao formu u zadnje vreme i poceo da uzima suteve napokon,u zadnij 6 tekmi 5 overa i jedan under 14p. Ide na neiskusnog Randle-a..

Zanima me jel gledao neko Galoa otkako se vratio iz povrede posto ja nisam, deluje mi fino na ovih 19,5 protiv minesote, tekma na dosta poena ...vidim da su i minuti bili korektni proslu tekmu ali suteva slabo..
By MasterBraster
#125260 Sabonis 14.5 vise ss ako Turner ne igra ovo je po meni zicer
L.Markkanen 21.5 manje ide na antetoukumpa ne vidim preko 18 poena
Houston-Dallas hou 115.5 vise dva pit su igrali ove sezone dva put je dallas dobio mislim da ce ih ubit houston jos uz to dallasu b2b