Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Da li ste za mini natjecanje na 15 dana

3
12%
18
72%
4
16%
By UcenikBGD
Teo wrote:B.Portis
D. Sabonis
D.Ayton
R.Gobert

Double double

8,18 Bet 365

Steta Ajton 9, za jedan skok.
Mene oborio jedan skok Kapele bio 13,5 u balkanu,ja ga raniju hvatao +12,5, sad ga digli na 13,5skok i naravno obori i na poene i na skokove na granici.
+11,5poena
+13,5 skokova. Kapela 11+13 !!!
By NbaNba
coronavirus wrote:
NbaNba wrote:Dodje Portis k'o iz picke

8/9 veceras, nije lose

ja 20/20 , samo te tipove nisam objavio :roll: , uzeh 10 hiljada eura

inace nurkic ubio, cak i C. Paul iz nicega ode u Over, i sta dalje pricati

Ne volim da pisem sve sto odigram, jer izbaksuziram svaki jebeni put. :lol:
Uzmem i napisem samo par u koji sam najvise ubijedjen.

Ako mislis da kenjam, slobodno pisi u inbox da ti posaljem screenshotove.
By NbaNba
#155940 Levat, realno..
Ponijela me euforija, broj je trebao znaciti "Odlicno vece!" :lol:
Vidjeces sledeci put kada napisem 9 parova, i padnem 8 za poen
Sabonis me izdrkao za savrsenu noc, ni produzetak mu nije bio dovoljan, ali oprosteno mu je, ima srecu da sam dobar covjek
By Darko1987
#155944 Moram se osvrnuti na ova zadnja 2 dana što sam predlagao u glavnoj temi, ne volim da kukam posle tekmi al' prosto ovo mi se odavno nije desilo.

Prije 2 dana Nurkić over protiv Denver-a koji je igro meč bez centra, ekipa koja uglavnom vrši pritisak na ball handler-a, Jusuf dobije 6 lopti za čitav meč. Noćas protiv Kings-a 28pts, 32min i 17 šuteva!!! I sad se postavlja pitanje ko koga ovde zajebava??!!

Noćas Butler over protiv MIN, on uzeo 9 šuteva?! Pa on to prosječno uzme za poluvrijeme??? Gledao sam skoro kompletan meč, uopšte nije bilo udvajanja niti neke spektakularne odbrane, i nikako mi ne ide u glavu da u jednoj onakvoj egal tekmi jebeni Gabe Vincent uzme isti broj lopti kao prva napadačka opcija tima.

Siakam over, meč u kome Toronto zabija skoro 130pts, svi starteri debelo preko prosjeka, Pascal, vidi čuda najmanje lopti uzme od svih startera. Nisam stigao taj meč da gledam, pogledao samo skraćeni highlights, ništa mi tu nije jasno!
By Darko1987
manje under wrote:
Darko1987 wrote:Triple

Giannis Antetokoumpo (MIL) 26,5 Under @1,85
Donovan Mitchell (UTA) 24,5 Under @1,85
N. Alexander-Walker (NOP) 14,5 Under @1,85

Premier

GL

Fale ti još 2 tipa, barem za premijer, tamo na igrače traže 5 tipova. Bez ljutnje.

Nema ljutnje buraz, al' mislim da stvarno nema smisla da pišem 1,01 parove, ako te zanima igrao sam j za uslov Roma 1+ i PSV 1+.
Nažalost Ante se naložio na ovu nejač i uništio triple... :cry: