Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jackthetriper16
furiouszagreb wrote:Vi koji gledate OKC, kolko sam skuzio OKC jako dobro brani protivničkog playa, i to uglavnom zato sto Adams dolazi zatvarati kad prode Westbrooka. Upravo mi je zato Kemba minus. Jesam u pravu ili sam zabrijao?

Da odlicno rotiraju,i preuzimaju,brane ulaz i prostor,ali Kemba igra solidno,tako da ako mislis da ga veceras nece sluziti sut onda je -,ako ga prokenja onda +,blizi je underu,sad ti odluci kako ces :D
By LosPollosHermanos
#85323 Bolje preskacite igrace Sarlota under, jer su ovi bez Robersona uzas u odbrani. Ovo je post do meca sa Portlandom 9. Jan. Znaci posle toga primili od Portlanda 117 i Minesote 104.

Thunder Defensive Rating, this season-

With Roberson ON court: 96.5 (1st)
With Roberson OFF court: 108.5 (27th)
Last 4 games without Roberson: 112.2 (22nd)
By yoldza
#85324 Jest lijepo vidjeti zelenu boju i tip vise :) mene sinoc LBJ za poen i Warren za poen ali dobro kako se ne gleda dobro se ista pogodi ...Miki ucenik jack i ostali dajtw tipova dok putujem sa ih analiziram da vidim sta se igra
By Jackthetriper16
LosPollosHermanos wrote:Bolje preskacite igrace Sarlota under, jer su ovi bez Robersona uzas u odbrani. Ovo je post do meca sa Portlandom 9. Jan. Znaci posle toga primili od Portlanda 117 i Minesote 104.

Thunder Defensive Rating, this season-

With Roberson ON court: 96.5 (1st)
With Roberson OFF court: 108.5 (27th)
Last 4 games without Roberson: 112.2 (22nd)

De si naso ovu statistiku?