Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

3 para izaberite

15
15%
7
7%
16
16%
14
14%
9
9%
7
7%
10
10%
3
3%
11
11%
6
6%
By kokodril
#62023 danas 10 utakmica

Prva pocinje u 22:00, a ostale od 01:00.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By rwestbrook123
#62029 Evo san se probudia samo da uplatin neke parove dok im je jos margina normalna na mobu san pa cu bit kratak

Deandre jordan (11.5) over wwin

Clippersi na houston,griffina i dalje nema,paul se vraca,niko sretniji od deandrea.Ceka ga tezak matchup s beverlyjem te vjerujem da nece forsirat vise od klasicnog nego da ce feedat deandrea.Obe ekipe igraju brzu kosarku,isto tako nebi me cudilo da d antoni u nekom trenutku odluci faulirat deandrea i tu vidim tskoder neke free poene,ono sto me tu jos raduje su izjave deandrea koji silno radi posljednjih mjeseci na bacanjima i napreduje.Vidim ga na 20ak iskreno danas,jedini je u reketu clippersa koji nesto moue napravit u odsustvu griffina i dobit ce dosta lopti pogotovo u prvom unitu
Last edited by rwestbrook123 on 30 Dec 2016, 15:07, edited 2 times in total.
By Thunderrussell
#62030 Laganica jučer,ispoštovalo sve,danas ovako

J.Winslow 11,5 Manje @ 1,85
J.Butler 24,5 Manje @ 1,85
R.jackson 14,5 Više @ 1,85

O.Porter 15,5 Više @ 1,85
A.Rivers 12,5 Više @ 1,85

PSK

EDIT:
-Bradley Beal (sprained right ankle) did not participate in shootaround Friday morning and is a game-time decision vs. Brooklyn Friday night.
-Chris Paul (hamstring) will not play Friday vs. the Rockets.
-J.J. Redick (sore left hamstring) is probable for Friday night's game vs. Houston.

( što ovo sad znači za ova dva para,znači da ih vrijedi odigrat,Beal je vjerovatno OUT,ne vjerujem da će ga forsirat protiv netsa trener,u tom slučaju Porter je više nego dobar pick obzirom na formu...što se tiče Riversa,JJ igra vjerovatno,ali CP3 ne igra,tako da svejedno mislim da će Tatica dati sinčiću koju minutu više,barem 30ak,u tom slučaju trebao bi preći ovu granicu :mrgreen:

Eh,ovako,Winslow mi se gadi čovjek za dva života,i ja sam spominjao da nikome ne ostajem dužan kad me sjebe,pa neću ni njemu,iskoristit ću ovu situaciju i udaram ga Under bez razmišljanja.Prvo i osnovno čovjek je cigla samo takva,čovjek zadnje 3 tekme svaki drugi šut baca air ball,znači očaj očaja,vidni pad forme. znači šut iz igre zadnje 3 tekme 6/16 , 2/10 i zadnju 0/9 i daje 12,7 i 1 poen.
Druga najbitnija stvar je što ide na šake Crowderu,koji je dosta underrated igrač što se tiče defanzive.po meni jako pristojan igrač,i pravio je probleme puno većim facama nego što je fakin Winslow.
Treća i četvrta stvar je šta se Josh Richardson napalio,i zadnje 2 ide po 20+ ,uhvatio je ruku i kontam da će potrošit koju loptu više,takodjer vratio se i Dragić,i očekujem da i on večeras uzme svoju dozu.

Butler under iz jednog jedinog razloga,jebeni PG ..znači PG igra obranu sve bolje i bolje,ali razlog zašto Indiana ne može stat na noge je jer ga u napadu skoro pa nema.Kako god bi PG prešao svoj prosjek poena,tako Indiana dobija tekme laganica.Znači očekujem da PG grize na oba kraja i Butler će tu imat problema.
Samo da kažem da Butler protiv PG-a zadnjih 7 tekmi stoji na prosjeku od 17 poena ..Naravno da neću uzimat u obzir butlerovu prošlu tekmu od 40+ poena,igrao je protiv jebenih Netsa,ode se očekuje malo drugačija priča

Reggia igram iz nekoliko razloga,i mislim da vrijedi.Uzimat igrače Detroita u prognozu je nezahvalno,imaju širinu,svaki igrač može sasut do 20,ali otom potom,u ovoj situaciji mislim da ne može.Prvo i osnovno ova granica za Reggia je nikakva,sjećamo se prošle sezone,bila je i po 19,5 i 20,5 ..naravno Detroit je dobio još ofanzivnih riješenja,ali još uvijek držim da je ovo smiješna granica kad uzmemo sljedeća 2 faktora.
Prvo njegove minute su sad više manje sigurne,nakon ouljede imao je dosta tekmi restrikciju,ali progresivno njegova minutaža raste,i zadnju tekmu je igrao 32 min.
Druga stvar,ima dosta povoljan matchup za razliku od ostatka ekipe.Matchup mali šaba schroder,preko kojeg vjerujem može s pola gasa prebacit 15 poena.

za Otto portera i Riversa nemam analize,ostavit ću ovako,iako ih ja ne igrma još,ali ako se ispostavi da Beal možda neće igrat,Uzimam oto portera koji je u strašnoj formi.Čuva ga vjv Babo bereta koji pušta na sve strane,već im je uvenjao 18 jednom,vjerujem da bi mogao opet.
River iz razloga ako JJ opet izostane.Rivers bi onda trebao upast u prvu postavu na SG,i matchup bi trebao bit bradonja.bradonja je počeo davat znakove igranja obrane,ali još uvik je to blijedo ko krpa,River bi trebao metnut laganica 13.Griffin takojde out,to valjda znamo vec :mrgreen:
Last edited by Thunderrussell on 30 Dec 2016, 20:01, edited 1 time in total.
By boogie
#62034 R.Jackson 14,5 Više

reggieju rastu minute nakon povratka od ozlijede, i po meni ova granica za reggija je preniska ako se uzme u obzir da se oporavio. Ide na schrodera koji ne igra obranu i atlantu koja je medu najgorima po obrani PG pozicije. Drummond ide na na Howarda i Millsapa, pa se bas nece naigrat jer atlanta ima nabolju obranu reketa. Harris ide na bazemora koji je vrlo dobar defanzivac, imao je i neke izjave da bi htio u najbolju defanzivnu momcad NBA-a. Tako da Reggie ima najlaksi match-up i morao bi u over.

J.Embiid 18,5 više

Covjek koji natrpa 25+ poena za manje od 30min igre a jos je rookie. Zadnjih nekoliko tekmi je odlican, uzima dosta suteva i sve vise ide na liniju slobodnih bacanja i treba imati na umu da ide na jokica koji faulira sve zivo i nezivo. svaki malo bolji centar natrpa denver...mozda nije neka super analiza ali mislim da nije ni ovdje potreba

D.Rose 19,5 više

Po neznam koji put uzimam Rosea, igra sve bolje i bolje, uzima sve vise i vise suteva, vise ulazi u reket na baca one svoje ruzne uvjek prekratke jump sutove. Ide na apslutno najgoru obranu PG pozicije, i mislim da ce zbog toga uzeti jos koji sut vise. A plus to Melo ide na solidu obranu, a Porzingisa ceka Obrva koji ce mu svojoj visinom, atleticnoscu i duzinom dobro parirati.
By burke
#62042 D.Jordan 13,5 skokova vise lutrija
Znaci najvisi covjek na utakmici..izraziti skakac..ne vidim kako ga Harrell moze nadskakati..ima covjek 3.5 skoka u prosjeku..Jordan je zivotinja i ocekujem da bi vec na poluvremenu mogao imat 10 skokova..zadnju tekmu protiv NO imao je 25 skoka i igrao je 39 min..danas ocekujem priblizno istu minutazu i barem od 15-20 skokova..jos ide u prilog sto nema Griffina koji mu je mogao ukrast koji skok..
By KawhiLeonard
#62043 Pozdrav ekipa,

J.Butler 25,5 Manje @ 1,85
P.George 23,5 Manje @ 1,85

GERMANIA

Opće je poznato kakvi su defanzivci Jimmy i Paul i koliko se njihovi suparnici (ne)naigraju pored njih. A danas nas u Bankers Life Fieldhouse areni očekuje okršaj ova dva super stara.

Butler u zadnjih 10 utakmica bilježi prosjek od 22,6 poena, taj je prosjek malo napumpan zbog prošle utakmice sa Brooklyn Netsima u kojoj je postigao 40 poena, a svi znamo kakvu Brooklyn ima obranu...
U zadnjih 5 utakmica Butler niti jednom nije prelazio granicu protiv Indiane, redom je postizao 16,16,16,15,4.
George u zadnjih 10 utakmica bilježi prosjek od 23,5 poena što je na granici sa marginom, ali znamo kakvu Butler obranu može odigrati te ma svakako može ostaviti ispod 24 poena što i dokazuje podatak da je George u posljednjih 5 utakmica sa Chicagom postizao redom 14,13,20,7.

Prije nekoliko dana Chicago i Indiana odigrali su susret u Chicagu rezultatom 90 - 85 tijesnom pobjedom Chicaga. U toj utakmici na manji poena Butler sa šutom 3-12 (25%) postigao je 16 poena, a George sa šutom 6-14 (42,9%)14 poena što ih je obojicu gurnulo u under. Stoga očekujem da će se takav scenarij i danas ponoviti jer radi se o 2 odlična defanzivca te 2 ključna igrača momčadi koje ukoliko se zaustavi momčad ulazi u probleme sa realizacijom.

Očekujem kako će se obojica posvetiti defanzivnim zadaćama te zaustaviti jedno drugo ispod navedenih granica.

Sretno tko isprati.
Last edited by KawhiLeonard on 30 Dec 2016, 15:44, edited 1 time in total.
By Lillard0
#62044 Je l moze neko da proveri za Kilpatricka za danas? Je l isti slucaj kao preksinoc neko sto je pisao analizu? Vec je na 16,5, da ga uhvatim da ne podignu granu do veceras.. Ako neko ima manju granicu u Srbiji nek pise
hvala unapred
By LeagueCapper
Shaw Hitcher wrote:Hassan Whiteside 20.5 OVER

Prvo malo veca grana nego sto sam ocekivao sa obzirom na zadnje tri utakmice gde je nesto slabiji ali ok,igra protiv Horforda koji nemoze ni u jednom slucaju da mu parira sto je i Hassan dokazao proslu utakmicu gde je ubacio 23 poena sa sut iz igra 9-13,isao je 9 puta na slobodna bacanja dao 5,skoro svaku utakmicu ide bar 5-6 puta na slobodna bacanja i izvodi ih skoro polovicno.Hassan je 7'0'',dok je Horford 6'10'' lako ce Hassan prebacit ovu marginu veceras.

Ovo je tragi-komicno!

Dva argumenta koja si naveo kao dokaz da igrac 1 ne moze da parira igracu 2 su 5cm visine i to sto je jednu utakmicu ubacio 23 poena sa 13 suteva (a igras granicu 20.5)...

Ne bih ulazio u analizu koliko ce konkretan igrac postici poena veceras, ali argumenti na kojima baziras projekciju su smesni, sta vise 13 suteva na 20 granicu je daleko od dokaza superiornosti, a 5 cm visininske prednosti ne bih ni komentarisao kao razlog na osnovu koga si zakljucio da "lako prebacuje marginu"...
By Thunderrussell
Lillard0 wrote:Je l moze neko da proveri za Kilpatricka za danas? Je l isti slucaj kao preksinoc neko sto je pisao analizu? Vec je na 16,5, da ga uhvatim da ne podignu granu do veceras.. Ako neko ima manju granicu u Srbiji nek pise
hvala unapred

Eto kaže ti jopa,Lin je i dalje out,trebao bi Kilpatrick ponovno bit dobar pick,ali po 14,5 a ne po nekim monstruoznim granicama.Brook ide na goratata,neće mu bit bajno,samo treba vidit tko će igrat za Wash a tko neće,nemam pojma tko će ga čuvat..ali svakako ,nije to neka bajna obrana u washingtona :mrgreen:
By Irriducibili17
#62050 Marcin Gortat 11.5 over
Prije dva dana sam dao analizu za Robina Lopeza kada je igrao protiv Bruka Lopeza. Sve ovo večeras važi i za Marcina. Loša odbrana, mnogo dopuštenih ofanzivnih skokova.. Sa druge strane, Poljak je daleko bolji ofanzivac od njega i ako je Robin ubacio 12pt, onda sam uvjeren da će i Gortat uspjeti isto. Večeras najvjerovatnije neće zaigrati Beal, što automatski znači više lopti za ostale igrače, prvenstveno za Walla i Gortata. Očekuje ga oko 35 minuta igre večeras, imaće i previše vremena, a i lopti da prebaci ovu presmiješnu granicu.
Brian Lewis
Brian Lewis – Verified account ‏@NYPost_Lewis

#Wizards guard Bradley Beal listed as questionable with an ankle injury for tomorrow's game vs. the #Nets.

Ukoliko ne bude zaigrao, vjerujem da će Marcin ubaciti 15-20 poena. Ako stigne vijest da neće igrati, ja ću na jači ulog opaliti double Wall-Gortat over. Srećno ko bude pratio. ;)