Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By boogie
#62226 D.Cousins 29,5 Manje

Rekao bih promasena granica od strane Supersporta. 29,5 je previše s obzirom da rođo ide na odlicnog defanzivca Gasola i ostatak ekipe Memphisa. Sastali su se vec jednom ove sezone i rođo je ostao na 22 poena uz los postotak suta, samo 35%, a i napravio je 6 faulova, ipak je gasol lisac, pa bi i to trebalo uzeti u obzir. Cousins nikad nije presao ovu granicu protiv Memphisa, nije joj ni blizu dosao, najvise im je zabio 23 poena ako dobro gledam i ako se ne varam. Mislim da je ovo velikodusna granica, znamo kako memphis igra.

D.Wade 19,5 Manje

Wade je covjek u godinama, jucer je igrao kod Indiane, danas ga cekaju mladi Bucksi. Dvije tekme protiv njih ove sezone, u jednoj je dao 20, u drugoj samo 12, zanimljvo da su to bile b2b tekme. A kada pogledamo kako wade igra b2b tekmu vidimo da mu bas i neide. Ove sezone u 2. dijelu b2b-a wade igra lose: 13.8 poena uz los sut 33%, wade nije u cvijetu mladosti pa ove brojke imaju smisla. danas ga mozda ocekuje koja minuta manje bas zbog toga sto je jucer igrao i probao vratiti bullse protiv indiane.

Ko hoce nek uzme ko ne nitko ga ne sili, kako bilo sretno svima
By Hamo
#62233 Sinoć Wiggins lagano 31 poen.Ovaj mjesec 6/8

Za večeras Nikola Mirotić 9,5+ 1.85 (wwin).

Nikola Mirotić ove sezone postiže 9,3 poena po meču i provodi na parketu oko 25 minuta.Sinoć Chicago ima dosta tešku utakmicu protiv Pacersa.Butler igrao 38 minuta,Dwayne Wade igrao 30 minuta,Gibson 27 kao i Mirotić koji je šutirao jedno 15x,ali je utakmicu završio na osam poena.Vjerujem da će večeras malo više odmora dobiti Dwayne Wade i Butler,pa bih na neki način Mirotić trebao dobiti nešto više minuta.Mirotić svoje dobivene minute pokušava iskoristiti na pravi način i večeras vjerujem da će uzet svoje šuteve i ako ga krene šut za tri poena kao što se zna desiti mislim da će ići lagano preko ove granice.
By Bojke
#62234 Ljudi, imam Rodju na granici od 33.5, ne znam stvarno sta bi kladionici da postavi ovu granu, moze li za sve pare??? Molim vas brz odg. Hvala!
By ahmony
Bojke wrote:Ljudi, imam Rodju na granici od 33.5, ne znam stvarno sta bi kladionici da postavi ovu granu, moze li za sve pare??? Molim vas brz odg. Hvala!
kucu zenu djecu sve
By volim_basket
Bojke wrote:Ljudi, imam Rodju na granici od 33.5, ne znam stvarno sta bi kladionici da postavi ovu granu, moze li za sve pare??? Molim vas brz odg. Hvala!

Verovatno mislis na Soker jer je kod njih u dopuni na 33.5, ali odmah su ga oborili na 30.5. Ja bio pre 10min da uplatim kaze mi radnik 'ne moze, blokiran je', tako da su ga skinuli odmah izgleda
By madjija
#62238 Ja sam ga odigrao na 33.5 manje, doduse ovo je kladionica na selu kod mene oni kako granice ujutru izbace ne menjaju ih ceo dan uopste, bogami otisla je mesecna plata na rodju, pa sta bude...
By stephen27
#62242 Gasol 21.5 under

Koja god ekipa da igra protiv Sakramenta pravilo jedno uvek vazi. Ako zaustavis Kazinsa, pobedio si. Mislim da ce pre svega Gasol danas imati vise defanzivnu ulogu, zaustaviti najboljeg centra lige, a ako to uspe, Menfis ce sigurno pobediti. Gay je pod znakom pitanja znaci sve ce prakticno ici na Kazinsa ako ne bude Gay zaigrao. Gasol je u relativno lakoj pobedi protiv Oklahome gde je mec posle iskljucenja Vestbruka pratkicno bio resen dao 25 poena, nijedna trojka, 9/20 iz igre, 7/9 slobodna. Ja ga licno vidim na 20poena ne vise od toga, ocekujem tvrd mec, do kraja neisvestan gde ce se svako za svaki kos prakticno potuci. Ako ga neko ima na vecoj granici svakako nek ga odigra, granica je iz maxbeta. Srecna svima Nova godina, lepo se provedite i ne zatezite velike pare osim onih koji ostaju kod kuce. Srecno ko prati!

Edit: Zaboravih da spomenem svidja mi se jos Bladsoe 20.5 under.
By Bas
#62246 Jedan novogodišnji bez nekog velikog razmišljanja. Sve koeficijenti 1.85 i iz PSK kladionice.

Kemba Walker 21.5 OVER – dvije utakmice ove sezone protiv Clevelanda na prosjeku od 22.5 poena. Za 30 min igre zabio 24 i 21 poen. Očekujem dosta poena pa od tuda i over Škembe. Doma daje u prosjeku 3 poena više što iznosi 23.6 ppg na 33.5 minute.

James Harden 29.5 OVER – zadnje tri novogodišnje noći išao preko ove margine. Igrali su već ove godine i zabio im 30 uz 15 asista za 33.9 minuta na terenu.

Chicago UNDER 102.5 – imaju Bucksi lijek protiv Bullsa. Ove sezone ih Bucksi ostavili na 97 i 69 poena. A usput ću spomenuti da zadnjih međusobnih Bullsi nisu ovo prebacili.

Rođo UNDER 29.5 – a standardno, Kingsi na Grizlije, Rođo na Gasola.

Svako dobro svima i sretno!