Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Russell Westbrook
#62279 Nisam dugo komentarisao a inače imam 5 od 5 ove sezone ovde na forumu.
Večeras Atlanta dočekuje Spurse u Filips areni.San Antonio je trenutno drugi na zapadu i u zadnjih deset tekmi ima devet pobeda dok je Atlanta peta na istoku i ima dve pobede u nizu protiv Niksa i zadnju protiv Detroita.Večeras u ponoć i da tako kažem u Evropskom terminu igraju Spursi i Atlanta i to se mora ispratiti.
Za večeras ovaj tip:
Dwight Howard a.k.a. Supermen 13.5 OVER
E ovako Lenard nije igrao prošlu tekmu protiv Portlanda zbog povrede i upitan je za večeras ali ako se potvrdi u toku dana da neće igrati to će biti samo razlog više za ovaj tip jer ako se dese neka preuzimanja na meču i Kavaji krene na bilo koga znamo ko uglavnom izlazi kao pobednik.Supermen ove sezone u proseku beleži 14.3 poena i 13.4 skoka po utakmici i beleži dabl-dabl u proseku i nekad se stvarno čini da postaje onaj stari i kao da se preporodio od kada je došao u Atlantu.Večeras supermen ide na matorog Gasola protiv kojeg u proseku beleži 14.5 poena.U zadnjih 6 tekmi Supermen je ubacivao 20,27,10,20,16 i 10 poena te je u tim utakmicama punio Ibaku sa 20pts,Valančunasa sa 27 te Townsa sa 20pts.Moram napomenuti i da je imao između gore navedenih poena iz 6 tekmi imao i 3 tekme pauze zbog manje povrede,ali se posle nje vrati i napunio mlađanog Townsa.Svi znamo da Gasol kao i celi San Antonio igra na mozak dok supermen igra naravno na snagu i mišiće i tu mu gasol nikako ne može parirati.Glavni razlog zašto igram supermena over je to što u zadnjih 14 tekmi beleži malo više od 15pts po tekmi i pokazuje zašto je nekad bio najbolji centar lige,uz sve ovo naravno Atlanta i igra kući i nadajmo se da će njihovo čuveno difens,difens pomoći supermenu da uđe u over.
Srećno ko isprati i da u ovoj novoj godini bodete i ono drugo osim tiketa :D
Last edited by Russell Westbrook on 01 Jan 2017, 16:20, edited 1 time in total.
By Hamo
#62282 Ulazimo u novi mjesec i nadam se da će biti dosta dobar kao i prošli 6/8.
Moj tip za večeras je R.Jackson 15,5+ 1.85 (wwin)
Dragić ima problema sa leđima i pitanje je hoće li nastupiti i ako nastupi ne vjerujem da će moći svoj defanzivni zadatak odraditi sa 100%,a to pokazuje podatak iz utakmice protiv Charlottea gdje je Dragić ubacio samo pet poena,a Walker je preko njega ubacio 22 .Dok se Dragić nije povrijedio Miami je bila jedna od ekipa koja je dosta solidno branila poziciju PG.Međutim,kada Dragića nema sa te pozicije prima se dosta poena I.Thomas 52,Westbrook 29,Coloney 21 pt,Schoder 18 pt.Jackson se vratio i postepeno hvata ritam i vidim i da mu se minutaža povećava.Uzima dosta šuteva pogotovo za tri poena i mislim da će večeras imati još jednu dobru noć.
By Thunderrussell
#62284 Iako ustvari nikog sa foruma ne znam,ali valjda i ovo virtualno poznanstvo vrijedi neki kurac,ipak smo tu svaki dan online,i svi s istim ciljem,da jebemu mamu lopovima.Stoga,tko god je zacrtao kakve ciljeve za ovu godinu,neka mu je sretno,pa i onima koji su Zen,i koji ne šljive ništa 2% ..Živili :mrgreen: :mrgreen:

A sad da se vratimo na ono zašto smo ovdje,postavit ću odmah jedan par,koji vrijedi samo kad info izađe,kasnije nemam vremena napisat išta,tako da ovo udaram čim info izađe.a na vama je da odredite jel vrijedi ili ne.

J.Richardson 12,5 Više @ 1,85

SuperSport

Puno je upitnika u ekipi Miamija,i SAMO ako se ispostavi da Dragić i Waiters neće igrat,onda ovo ima veliki Value.Ovo je također novitet NBA lige,i momak nije toliko loš.Spominjao sam ga nekidan u analizu za Winslowa,uhavtio je malo ruku i zadnje 3 tekme zabija 22,20 i 19 pts ..E sad,zašto spominjem ne igranje Dragića i Waitersa.Josh će imat svoje Minute sigurno,igrao Dragić ili ne,ali ukoliko Dragić neće igrat,Josh bi trebao upast na poziciju pleja.Bar je tako bilo zadnje 2-3 tekme,vjerujem da će tako biti i ovaj put '' Josh Richardson is expected to move over to point guard to start in Dragic's place,''

u tom slučaju po meni Josh ima dosta povoljniji matchup od ostatka ekipe,Winslow na Morrisa,Whiteside ako zaigra sa Drummyem( nije Drummy neki mastermind,ali nije bogami ni Whiteside,oba su mašine za skakat tako da..) i Waiters/McGruder sa KCP-om

Nema previše mudrolije,nije igrač nešto zahvalan za prognozirat,igra toplo hladno,zareda 4-5 dobrih partija,pa se smiri,i tkao u krug,u svkaom slučaju u odsustvu Dragića imat će više slobode kako je bilo i dosad,te zadnje 3 tekme je uzimao po 16.14 i 17 lopti,što je više nego dovoljno za ovu granicu. :mrgreen:

EDIT:

Goran Dragic (back) is considering himself "day to day" and is "hopeful" his injury won’t keep him out for an extended period of time but admits it was a mistake to play on Thursday.
"I’m hoping not," Dragic said when asked if his back injury could force him to miss a string of games. "The back is kind of tricky. The only thing that I can say is I’ll go day-by-day and see how I’m going to feel." Dragic owners have no choice but to sit tight and patiently wait as they hopefully receive more encouraging news. Josh Richardson and Tyler Johnson will continue to see extended minutes while Dragic is sidelined.

Po svemu sudeći mislim da Dragić neće zaigrat.Ne znam zašto bi riskirali išta dalje ako nije 100% spreman.Ovakve špekulacije uglavnom završe neigranjem.
:mrgreen:

EDIT #2 :

Hassan Whiteside (eye), Goran Dragic (back) and Justise Winslow (shoulder) will not play Sunday vs. the Pistons.

Ako ne pređe ovu granicu sad neće nikad.i ako bude BO trebao bi odigrat svoje minute,pa tko će ima jebeno igrat kad su svi ozljeđeni ? xD
Last edited by Thunderrussell on 02 Jan 2017, 00:05, edited 2 times in total.
By stephen27
#62286 KAT 22.5 over

Verovatno ce ga dosta ljudi tipovati. Bicu kratak. Portland uzasno brani reket primaju oko 25 poena po utakmici. Plumle tesko da moze da ga zaustavi veceras, KAT zaista ima sve, sut sa distance, igru ledjima, prodor, dobar centar sve u svemu. U poslednjih 5 utakmica jednom je presao ovu granu. Ocekujem njegovu dominaciju veceras.
Ocekujem njegovu granicu do 20h na 24.5 barem

Tiket: San antonio 2, Minesota 1, Toronto 2
By Lillard
#62287 DeRozan OVER 25 PSK;
Utakmica u Staplesu za svakog igraca je nesto vise,bas kao i u MSG.
Mislim da cemo veceras gledati spektakl,utakmice na +220 koseva,otvoreno s obje strane,Nova godina je i nece se mariti za obrane,uostalom kao i inace.
Demar ce uzeti,siguran sam 20+ suteva,uz uobicajenu minutazu ovo lako ide OVER.
Nisam gledao statistiku,jer covjek je broj 1 u Raptorsima i s time se uopce netreba zamarati.
Nick Young matchup,obrana sto je to :? ...
S obje strane ce ici dosta igraca u OVER;
Lowry 23
Williams 15(exRaptor) :x
Young 14...

sretno svima sve.pozz. 8-)
By Irriducibili17
#62288 Miami - Detroit ki2
Već su se jednom sastali, Pistonsi su tada rasturili Miami. U tom meču su Heatsi bili kompletni, igrali su i Dragić i Hassan, dok su za večeras i jedan i drugi upitni. Oba tima su u lošoj formi i traže izlaz iz iste. U zadnjih osam mečeva imaju po sedam poraza, ali je Detroit imao nešto teži raspored. Iako je još rana faza takmičenja, Heatsi polako gube korak i uz Netse i 76erse imaju najlošiji skor u istočnoj konferenciji. Ne treba žuriti, bar dok još ne bude jasnija sitaucija sa prve dvije udarne opcije Miamija. Našao sam kvotu 1.7 na Detroit, vjerovatno će do kraja dana da pada.
By Z-Bo
#62291 C.J. McCollum - 23,5 vise (Millenium)

Ja sam za veceras nasao McColluma za mene na vrlo povoljnoj granici. Naravno ocekujuci da ce Lillard nastupiti spustili su ga na 23,5 a recimo proslu utakmicu je isao cak i do 29,5, realna granica bi bila negdje oko 26,5 sto ga vecina kladionica i drzi. Nema se sta puno reci naravno bez Lillarda je apsolutno glavni igrac Portlanda i ocekuje se da predvodi ekipu sto realno i radi. Prosle 3 utakmice preuzeo je Lillardovu poziciju playa i daje 29, 20 i 29. Uzima velik broj lopti min. 17-18 i izlazi na liniju slobodnih svaku utakmicu a takoder daje vise u gostima poena nego na domacem terenu, na prosjeku je od 23p kao sto je i granica. Na terenu provodi nekih 35 min. a mislim da ga veceras mozemo ocekivati na tom prosjeku. Bit ce utakmica na veliki broj poena, Rubio ce biti zaduzen za njega koji mu nebi trebao predstavljat problem. Ono sto je najbitnije jeste da je Lillard izjavio da mu je dosta bolje ali da nece forsirati da mu je jos uvijek oteceno i da radi na tom tako da ga ja iskreno ne vidim veceras na terenu iako je doubtful i ima neke sanse. Naravno ukoliko nastupi onda nebi preporucio McColluma mada i sa njim moze da prebaci.