Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Melo1991
#62352 Evo odmah jedan jutarnji od mene:

Brook Lopez 20,5 - under ( PSK )

Šta reći za ovaj par, Brooklyn dočekuje Jazzere, Netsi su katastrofalni ove sezone, živi užas, najlošija ekipa cijele lige, ne mogu se sastavit, danas im dolazi ekipa koja je po svemu suprotna od njih, imaju svoj način, stil i jako dobro guraju. Jedna su od najboljih defanzivnih ekipa lige ako ne i najbolja, puno bolje ekipe oni ostavljaji na ispod 90 koseva pa kako ne bi Brooklyn, osim u slučaju nekog BO-a pa da se ekipa sa klupe raspucava, ali naravno ako bude BO koji je iugledan ne bi trebao niti Brook igrati jer ce na klupu. Ukratko zna se kako dobro Utah igra defanzivu, kako dobro Gobert zatvara reket, ne očekujem nikako Brooka preko 20 koševa danas, dapače puno ispod, prošlu ga je Gortat ostavio na 11, očekujem ga i nocas oko tog broja.

Kyrie Irving 23,5 over ( PSK )

Cavsi dočekuju NO, opče je poznato da NO najlošije brani PG u cijeloj lizi, nema koji PG protiv njih nije otišao u over, odnosno preko svog prosjeka. Love ce se borit sa Davisom, trošit i u defanzivi, King voli razigravati u zadnje vrijeme, Kyrie prošlu nije igrao, odmoran je i ima najpovoljniji mathcup, očekujem da on danas potegne. NO je dobar u zadnje vrijeme, ima 4 pobjede za redom tako da ne očekujem neki BO, Irving bi morai preko ovoga

Odigrao sam to u doublu za 300 kn da ne bi smanjili/povecali granice.
By J-Rich
#62353 Carter-Williams 4.5 over Soccer

Rondo je pao u nemilost Hoiberga.Trener Bullsa je izjavio da je Johnny delovao presporo u zadnje vreme, na sta je Rondo odbrusio da ce pronaci nov klub ukoliko i dalje nastavi da meceve pocinje sa klupe.Kako stvari stoje, MCW ce zaraditi jos jedan start u provj petorci.Nema sumnje da je zeljan kosarke, propustio je dobar deo prethodne i ove sezone, tek mu je 25 godina i jos uvek nije kasno da se vrati u onu formu koju je imao dok je nastupao za 76ers-e.Iskreno sam se iznenadio njegovim imenom u ponudi igraca i ovom mizernom granicom.Ako su Felder i McRae zajedno ubacili 33pts Hornetsima(13 i 20), ne znam zasto MCW ne bi mogao ovih 5.
By Hamo
#62354 Reggie Jackson sinoć 27 pt.Ovaj mjesec 1/1.Ukupno 7/9.

Večerašnji moj tip je Jabari Parker 21,5+ 1.85 (wwin)
Jabari Parker danas očekuje ekipu OKC-a i vjerujem da će večeras još jednom njegov talent izaći na svijetlo.Ove sezone ima prosjek od 20,5 poena po meču,ali u zadnjih 10 utakmica ima 23,7.Od 16 zadnjih odigranih utakmica ima 11 overa na ovu granicu.Ima dosta dobar ulaz pod koš,dobar šut za tri poena.OKC ne brani PF poziciju baš najbolje na kojoj se nalazi Sabonis.B.Bass im je u 24 minute ubacio 18 poena.J.Green 17 poena 34 minute,Z.Randolph 21 poen 25 minuta.J.Johnson 25 minuta 16 poena.A Johnson 26 minuta 17 poena.Od boljih igrača na PF poziciji valja spomenuti :A.Davis 34 poen 36 minuta.Millsap 30 poena 39 minuta.Parker dobija 34 minute što je dovoljno da se pređe ova granica i pogotovo što on za to vrijeme uzme dosta šuteva 15-20.Giannis će imati teži zadatak jer OKC dosta dobro brani poziciju SF,pa zato mislim da će Parker imati više slobode.

Od današnje ponude još mi se sviđa:Ariza 12,5+ 1.85 , Butler 24,5+ 1.85 D.Jordan 12,5 +
By Antetokounmpo
J-Rich wrote:Carter-Williams 4.5 over Soccer

Rondo je pao u nemilost Hoiberga.Trener Bullsa je izjavio da je Johnny delovao presporo u zadnje vreme, na sta je Rondo odbrusio da ce pronaci nov klub ukoliko i dalje nastavi da meceve pocinje sa klupe.Kako stvari stoje, MCW ce zaraditi jos jedan start u provj petorci.Nema sumnje da je zeljan kosarke, propustio je dobar deo prethodne i ove sezone, tek mu je 25 godina i jos uvek nije kasno da se vrati u onu formu koju je imao dok je nastupao za 76ers-e.Iskreno sam se iznenadio njegovim imenom u ponudi igraca i ovom mizernom granicom.Ako su Felder i McRae zajedno ubacili 33pts Hornetsima(13 i 20), ne znam zasto MCW ne bi mogao ovih 5.

Sad sam tek vidio ovo u Socceru, sta ovi ljudi rade...Zicer nad zicerima danas
By Thunderrussell
#62356 Slaba ponuda danas,nema ništo toliko dobro ko Richardson ili Mccollum sinoć,ali nešto da se isprati..

S.Kilpatrick 13,5 Više @ 1,85

SuperSport

Kilpatricku vraćam 2. put milo za drago,i mislim da bi morao danas ispoštovat.prošli puti mi se čini da je bio BO,i ukenjala ga je minutaža.I ovaj put postoji šansa da Uta razbije Netse,jer su više manje očajni,i ne znam s čime mogu odgovorit na igru Ute..ali ono za šta držim ovaj tip je što Lin i dalje neće igrat,a i Harris je upitan,pa bi mu minutaža opet tribala biti dobra.Da se ne ponavljam,pisao sam prošli put o njemu,svaki put kad bi igrao po 30 ili više min,išao je preko ove granice.sad je još spuštena za poen,što je super.
Druga stvar ima daleko najlakši matchup,jedino di Uta pušta je taj Shooting guard,i mathcup bi trebao biti Hood.s druge strane Lopez i Booker idu na Goberta i Favorsa,dok je Babo na Haywardu,što mi takodjer smrdi na Under,jer babo se slabo nalazi sa ovim malo jačim zvijezdama.mislim da je to to,vrijedi probat :mrgreen: :mrgreen:
By LosPollosHermanos
Antetokounmpo wrote:

Sad sam tek vidio ovo u Socceru, sta ovi ljudi rade...Zicer nad zicerima danas

Haha nemoguce. limitaju na 300 dinara max uplata. Ne mogu da verujem
By LosPollosHermanos

digli na 5.5, ali i dalje je zicer dana
By toshiba86
Hamo wrote:Reggie Jackson sinoć 27 pt.Ovaj mjesec 1/1.Ukupno 7/9.

Večerašnji moj tip je Jabari Parker 21,5+ 1.85 (wwin)
Jabari Parker danas očekuje ekipu OKC-a i vjerujem da će večeras još jednom njegov talent izaći na svijetlo.Ove sezone ima prosjek od 20,5 poena po meču,ali u zadnjih 10 utakmica ima 23,7.Od 16 zadnjih odigranih utakmica ima 11 overa na ovu granicu.Ima dosta dobar ulaz pod koš,dobar šut za tri poena.OKC ne brani PF poziciju baš najbolje na kojoj se nalazi Sabonis.B.Bass im je u 24 minute ubacio 18 poena.J.Green 17 poena 34 minute,Z.Randolph 21 poen 25 minuta.J.Johnson 25 minuta 16 poena.A Johnson 26 minuta 17 poena.Od boljih igrača na PF poziciji valja spomenuti :A.Davis 34 poen 36 minuta.Millsap 30 poena 39 minuta.Parker dobija 34 minute što je dovoljno da se pređe ova granica i pogotovo što on za to vrijeme uzme dosta šuteva 15-20.Giannis će imati teži zadatak jer OKC dosta dobro brani poziciju SF,pa zato mislim da će Parker imati više slobode.

Od današnje ponude još mi se sviđa:Ariza 12,5+ 1.85 , Butler 24,5+ 1.85 D.Jordan 12,5 +

Pratim te i ovo mada me ovoga strah prevrtljiv je jako ali tvoja statistika sve govori.Sretno nam i sa ovim tipom