Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By JJ Redick
#62470 Za danas odlična ponuda i od svih parova ja sam izabrao sljedeće:

Nikola Jokić 15,5 više 1,85 Wwin

-Nikola igra u sjajnoj formi pa tako u zadnjih 5 mečeva bilježi 18.8 ppg uz samo 26,4 minute provedene na parketu. Danas igraju protiv Sacramento koji loše brani centra i pritom primaju 19.8 poena i pritom dopuštaju 15 šuteva i šalju protivničke centre 6 puta na liniju bacanja.U zadnjih 5 mečeva taj prosjek se penje na 23,8 poena. Ali glavni razlog moje oklade je taj što su Farried i Arthur out večeras tako da na poziciji centra ostaju u samo Jokić i Nurkic. Prema tome, očekujem Jokica 30+ minuta i vjerujem da će prijeći navedenu granicu.

Još ću odigrat WIGGINS 23,5- jer su Towns i Lavine u lošoj formi i vjerujem da će uzeti večeras više šuteva.
BOOKER 18,5+...Sinoć Bledsoe isforsirao pa očekujem da večeras Booker uzme dosta šuteva.
RANDOLPH 14,5+... Upitan Gasol, ali to ne utječe na Zacha koji za cca 25 min igre ispali nekih 15 suteva i to bi trebalo biti dosta za prijeći navedenu granicu.
SRETNO
By J-Rich
#62473 Embiid 18.5 over Wwin

Vidim da ga hrvatski PSK drzi na 17.5 ali za nas koji nemamo mogucnost da se kladimo u susednim kladionicama, dobri su i ovih wwin-ovih 18.5.

Kada ne znas sta ces sa loptom - dodaj je Embiidu, on ce je vec nekako sprovesti kroz obruc.Nesto slicno smo mogli da vidimo u igri Philadelphie i prosle sezone kada je Okafor bio nezaustavljiv.Kao i Jahil i Embiid se odlicno snasao u svojoj rookie sezoni, a mozda ga u februaru vidimo i na All-star mecu jer momak definitivno ima sve predispozicije da bude jedan od najboljih centara u ligi.Pored odlicnog prvog koraka kojim ovaj dugajlija ostavlja igrace iza sebe, njegov pump-fake donosi i do 10 slobodnih bacanja po mecu, a bogami zna i da ubode trojku kad je bitno.Pored njegovih igrackih kvaliteta, loseg branjenja reketa od strane Timberwolves-a, jos jedna stvar me je opredelila za ovaj pik:

For all the games that have come and gone, Joel Embiid has kept the Sixers’ nationally televised blowout loss to the Timberwolves on his mind since mid-November. He is geared up for their rematch at the Wells Fargo Center on Tuesday. “I think it’s payback time,” Embiid said after practice Monday. “Since that game ended last time, I couldn’t stop thinking about it. Tomorrow I’m excited to go up against them again.
By Polomat
#62481 T.J. Warren 13.5 +
Edit:12.5 HL
Ovaj mladi igrač pun potencijala ove godine je krenuo jako dobro i pokazao veliki napredak od prošle sezone.Prvih 10 utakmica bilježio je 20-ak ppg,ali onda je imao nekih problema i nije igrao 13 utakmica.Vratio se sredinom 12.mjeseca ali je počinjao s klupe.Najvažniji razlog za moj odabir njega je što je opet krenuo u startnoj petorci i to s 24 poena protiv Clipersa.Današnji protivnik Miami je u sredini po obrani pozicije SF,a i neće im igrat Winslow koji je prva opcija na toj poziciji.Ako bude imao postotak šuta kao i inače mislim da bi lagano trebao prijeći ovu granicu.
Last edited by Polomat on 03 Jan 2017, 17:12, edited 1 time in total.
By manje under
#62482 Triple:
D. Cousins (29,5) - više - 1,85
Ja kao zakleti underaš ovoga mladića moram uzeti večeras over. Razlog je taj što Denver već poslovično ima propuh pod koševima i u zadnje 4 tekme im je ovo Demarcus lagano probijao, jedno je sigurno, a to je da ga Jokić, a ni Nurkić neće moći zaustaviti, jedino što ovaj tip može oboriti po mom mišljenju je BO. I da ne igra Gay večeras.

D. Derozan (24,5) - manje - 1,85
Mislio sam da će grana biti veća bar za 2-3 poena, ali šta je tu je.
Ide Demar na Spurse, a Spursi najbolje brane njegove pozicije, čuvati će ga Green, a ako se razmaše, onda će ga preuzeti Leonard, inače u zadnjih 6 kontra SAS samo je jednom prešao ovu granu.

J. Randle (14,5) - manje - 1,85
Uvijek kontra Memphisa uzmem nekog visokog igrača, i opalim naravno under i to naravno prođe :lol: , šteta što ga nisam uhvatio jutros na 15,5 u hattricku, sada je već 13,5 kod njih, niti on se nije do sada proslavio kontra Grizlija i samo jednom je ovo prešao.

Statistika je zakon!

Bet Live

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By jopa7
#62483 K.Lowry (21.5) više @1.85 - vecina kladionica.
Kyle je u fantasticnoj formi, 12. mjesec je bio na prosjeku od 24,4 poena. U zadnjih 10 utakmica je na prosjeku od 26 poena, dok je u zadnjih 5 tekmi taj prosjek cak 31 poen. U tih zadnjiih 5 tekmi zabija 36, 27, 27, 24, 41.
Lowry i Toronto veceras gostuju kod Spursa i tu nas ocekuje jedna jako dobra i napeta utakmica, gdje nebi trebao biti nikakav BO i on bi trebao imati svoju normalnu minutazu od 35+ minuta. Zadnjih 5 tekmi prosjecno zabija 4,6 trica sto je dosta dobro na ovu granicu. Takoder i sut iz igre mu je oko 60% u tim zadnjim tekmama, a uzima prosjecno 18 suteva.
Sigurno da su Spursi drukciji protivnik, i da veceras nece imati lagan zadatak protiv njih, ali svakako mislim da ce DeRozan imati dosta tezi matchup od njega i jednostavno njega po ovoj granici moram uzeti zbog ove odlicne forme.
By NBAfortuna
Master Yoda wrote:Čuvajte se randlea danas, velika je vjerojatnost da gasola neće bit a to puno znači za memphisovu defanzivu

+ još i dalje nema Nancea znači Randle vjerovatno 30+ minuta,protiv Toronta nije imao šut iz igre do četvrte četvrtine no momak zna izborit bacanja tako da ih je čak 10 šutirao... 13.5 možda čak i over puknuti bolje
By manje under
NBAfortuna wrote:
Master Yoda wrote:Čuvajte se randlea danas, velika je vjerojatnost da gasola neće bit a to puno znači za memphisovu defanzivu

+ još i dalje nema Nancea znači Randle vjerovatno 30+ minuta,protiv Toronta nije imao šut iz igre do četvrte četvrtine no momak zna izborit bacanja tako da ih je čak 10 šutirao... 13.5 možda čak i over puknuti bolje

Pa pukni, možda završi na 14 i svi sretni i zadovoljni, ali naravno da nećeš, odigraj under i ne pametuj ;)
By NBAfortuna
#62487 Under na 13.5? Hvala ali ne,prevelik je to lopovluk,rađe zaobići

OT

Vidim niko ne spominje I.Thomas 23.5 više

Utah bez Hilla i Exuma,Thomas u formi života,iako se Bradley vratio Isiah zabija 24 definitivno,možda čak i najbolji value danas