Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

3 para

13
14%
5
5%
14
15%
20
22%
7
8%
4
4%
2
2%
9
10%
10
11%
9
10%
By Master Yoda
#62598 Na rasporedu 7 utakmica

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By Abrakadabra
#62612 Analiza posle duzeg vremena, pa ne zamerite ukoliko nesto ne bude OK. :)

Moj tip za veceras je G. Ante 23.5 OVER

EDIT: vidim da je u vecini kladionica na 24.5 ali to ne menja stvari.

Mlada ekipa Milvokija igra odlicno ove sezone, a glavni predvodnici su Grk i j.Parker.
Obojica su u sjajnoj formi, jedan od razloga zasto biram Grka pre Parkera je match-up koji ima Ante. U ekipini NY nema igraca koji moze fizikalijom da ga isprati. NY i statisticki lose brani poziciju SF, prima 21.5ppg i 27. su u ligi po ovom parametru. Ante je fizicki dominantan, koristi svoju brzinu, prodor i veliki broj poena postize sa linije za slobodna bacanja, a NY nije ekipa koja obraca previse paznje na kvalitetnu odbranu i pravljenja faulova, tako da ocekujem da sutne bar 7,8 bacanja.

Ne ocekujem nikakav BO, vec tvrdu utakmicu do samog kraja sto odgovara ovom tipu. U poslednjih 10 utakmica ima prosek od 27.5 p za 37 min.
Ante je poslednju utakmicu ispod 20p odigrao 9. decembra protiv Atlante, gde je imao slabu min zbog faulova. Znaci uvek ide pre 20, u zavisnosti od BO-a ide ostatak poena a kao sto rekoh ne ocekujem BO.

Takodje, bitna napomena je i upitni Porzingis, trenutno je Doubtful (ocekujem i nadam se da zaigra).
Ukoliko zaigra to moze biti samo + jer ce Jabari imati tezi poso u napadu.

Ukoliko ne igra Porzingis spojicu sa pobedom Milvokija i verov Parker over.

Pozdrav i srecno!
By manje under
#62620 Ponuda je blago rečeno očajna, ali ide double:
D. Cousins (29,5) - više - 1,90
G. Dragić (19,5) - više - 1,90
Dosta izostanaka sa obje strane i ova bi dvojica trebala iznijeti scorerski dio utakmice, ne vjerujem u nikakav BO ovdje, Goran je u formi, dok Demarcusa nema tko čuvati večeras.

BH Lutrija

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By sasa.draca25
manje under wrote:Ponuda je blago rečeno očajna, ali ide double:
D. Cousins (29,5) - više - 1,90
G. Dragić (19,5) - više - 1,90
Dosta izostanaka sa obje strane i ova bi dvojica trebala iznijeti scorerski dio utakmice, ne vjerujem u nikakav BO ovdje, Goran je u formi, dok Demarcusa nema tko čuvati večeras.

BH Lutrija

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!

gde si uhvatio dragica 1.90? U kojoj kladionici?
By Stradivari
#62624 Pozdrav ekipa, prosto sam morao da se javim danas :)

Dwight Howard 13.5 OVER (MozzartBet)

Ne igram ga cesto, ali veceras igra protiv bivseg kluba i bice silno motivisan, protiv Orlanda vec ove sezone 19 poena, prosle na 2 meca 17.5 poena prosek, a pretprosle 23 poena, dovoljno govori koliko voli da igra protiv bivseg kluba, a isto vazi i za LA Lejkerse, koje redovno puni takodje. Poslednja 2 meca je odigrao nesto slabije, 6 i 10 poena, ali igra preko 30 minuta, takodje ocekujem neizvestan mec i da sa ful minutazom lako prebaci ovo.

P.S. U ostalim kladionicama u Srbiji je 14.5, ali uspeo sam da ga uhvatim u Mozzartu na ovoj granici. Inace, povezao sam ga Dwayne Wade OVER 18.5, ocekujem da bude silno motivisan protiv svog velikog prijatelja Lebrona James-a, takodje sjajne brojke kada igra protiv njega, ove sezone 24 ubacio u prvom mecu!
By Miki28
Stradivari wrote:Pozdrav ekipa, prosto sam morao da se javim danas :)

Dwight Howard 13.5 OVER (MozzartBet)

Ne igram ga cesto, ali veceras igra protiv bivseg kluba i bice silno motivisan, protiv Orlanda vec ove sezone 19 poena, prosle na 2 meca 17.5 poena prosek, a pretprosle 23 poena, dovoljno govori koliko voli da igra protiv bivseg kluba, a isto vazi i za LA Lejkerse, koje redovno puni takodje. Poslednja 2 meca je odigrao nesto slabije, 6 i 10 poena, ali igra preko 30 minuta, takodje ocekujem neizvestan mec i da sa ful minutazom lako prebaci ovo.

P.S. U ostalim kladionicama u Srbiji je 14.5, ali uspeo sam da ga uhvatim u Mozzartu na ovoj granici. Inace, povezao sam ga Dwayne Wade OVER 18.5, ocekujem da bude silno motivisan protiv svog velikog prijatelja Lebrona James-a, takodje sjajne brojke kada igra protiv njega, ove sezone 24 ubacio u prvom mecu!

Vec odigrano jos jutros, bravo za tipove! Mislim da bi to trebalo proci relativno bez problema, posebno Hauard
By ~TheAnswer#3~
#62647 Pozdrav ljudi, upravo sam se registrovao na forum i postaviću svoja tri para koja sam izabrao za večeras.

DeAndre Jordan 11.5 manje *Kladionica Volcano*
Analiza: Klipersi dočekuju Memfis, ekipu koja je poznata po jakoj i kvalitetnoj odbrani, prvenstveno na poziciji petice tj. centarskoj poziciji, na kojoj igra Jordan. U odbrani ce ga cekati Gasol, koji je mnogo kvalitetnije centre zaustavljao ispod njihovih granica. WWin kladionica drzi marginu od 9.5 na Jordana i nju sam zaobišao, ali granicu od 11.5 jednostavno ne mogu. U zadnjih 5 utakmica, Jordan je samo dva puta presao ovu granicu ( 12 i 13 poena ) ali protiv ekipa koje imaju znatno losiju odbranu od Memfisa. Zadnja dva susreta koji su igrali Klipers-Memfis, Jordan je dao 8 odnosno 6 poena. Jos sto ide u korist ovom tipu, jeste to da je Paul upitan večeras, a znamo da Jordan dosta poena daje upravo iz akcija koje organizuje CP3.

Kemba Walker 24.5 manje *Kladionica WWIN
Analiza: Charlot večeras ide na Oklahomu što znaci Kemba na Westbroka. Westbrook je inače ne baš dobar defanzivac, ali postoje tri razloga za ovaj tip: 1. Oklahoma na PG poziciji prima prosječno 21.5 poena što je manje od granice walkera. 2: Sam trener Charlota je izjavio još prije par dana, da Kemba postaje pravi timski playmaker, da smanjuje broj šuteva i da nije jedina opcija u napadu, a kao treci razlog je to da se vraca veceras Marco Belineli koji ima veliku ulogu u napadima Charlota i koji troši dosta lopti.

D.Green 11.5 više * Kladionica WWIN
Mislim da Green moze ici preko ove granice, jer igra protiv portlanda koji katastrofalno brani reket kroz citavu sezonu, istina malo su se popravili, ali mislim da Greena nece zaustavitii. Igrac koji moze sjajno igrati u reketu, ali i izvan njega. U zadnja dva meča sa Portlandom Green nije prešao ni jednom ovu granicu, ali je u tim mečevima imao 13 i 9 asistencija. Večeras ako smanji broj asistencija, ide u over bez problema

Srećno!
By lagano
~TheAnswer#3~ wrote:Pozdrav ljudi, upravo sam se registrovao na forum i postaviću svoja tri para koja sam izabrao za večeras.

DeAndre Jordan 11.5 manje *Kladionica Volcano*
Analiza: Klipersi dočekuju Memfis, ekipu koja je poznata po jakoj i kvalitetnoj odbrani, prvenstveno na poziciji petice tj. centarskoj poziciji, na kojoj igra Jordan. U odbrani ce ga cekati Gasol, koji je mnogo kvalitetnije centre zaustavljao ispod njihovih granica. WWin kladionica drzi marginu od 9.5 na Jordana i nju sam zaobišao, ali granicu od 11.5 jednostavno ne mogu. U zadnjih 5 utakmica, Jordan je samo dva puta presao ovu granicu ( 12 i 13 poena ) ali protiv ekipa koje imaju znatno losiju odbranu od Memfisa. Zadnja dva susreta koji su igrali Klipers-Memfis, Jordan je dao 8 odnosno 6 poena. Jos sto ide u korist ovom tipu, jeste to da je Paul upitan večeras, a znamo da Jordan dosta poena daje upravo iz akcija koje organizuje CP3.

Kemba Walker 24.5 manje *Kladionica WWIN
Analiza: Charlot večeras ide na Oklahomu što znaci Kemba na Westbroka. Westbrook je inače ne baš dobar defanzivac, ali postoje tri razloga za ovaj tip: 1. Oklahoma na PG poziciji prima prosječno 21.5 poena što je manje od granice walkera. 2: Sam trener Charlota je izjavio još prije par dana, da Kemba postaje pravi timski playmaker, da smanjuje broj šuteva i da nije jedina opcija u napadu, a kao treci razlog je to da se vraca veceras Marco Belineli koji ima veliku ulogu u napadima Charlota i koji troši dosta lopti.

D.Green 11.5 više * Kladionica WWIN
Mislim da Green moze ici preko ove granice, jer igra protiv portlanda koji katastrofalno brani reket kroz citavu sezonu, istina malo su se popravili, ali mislim da Greena nece zaustavitii. Igrac koji moze sjajno igrati u reketu, ali i izvan njega. U zadnja dva meča sa Portlandom Green nije prešao ni jednom ovu granicu, ali je u tim mečevima imao 13 i 9 asistencija. Večeras ako smanji broj asistencija, ide u over bez problema

Srećno!

Kembu baš nebi igrao under, prije svega zbog forme, digao se maksimalno zadnje vrijeme, i vjeruj mi voli igrati protiv ekipa di su zvijezde kao westbrook... Ako si imalo pratio utakmice cha primatit ces da kemba "slabije" ulazi u utakmicu di razigrava momcad i onda kreće njegov show.. Može da dodje u under, al mislim da je danas pametnija oklada over ili ne igrati ništa, jer kao što sam rekao, momak se digao max. :D