Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DirkNowitzki
#62762 Novi sam ovde, ali pratim forum nesto vise od mesec dana. Pa da evo i ja napisem neku analizu.

Moj tip za veceras je Dwight Howard -13.5 (manje).

Howard sinoc je stao na 13 poena, svi smo ga igrali vise, da ce da razvali tim u kojem je poceo karijeru, ali nazalost nije bilo tako. Dobro je poceo, u 1/4 imao cak 7 poena posle 5:30 minuta igre, i onda nije mogao da progura loptu kroz obruc sve do petoj minuti u 4/4 (katastrofalan). Sa obzirom da je sinoc igrao 30 minuta, a danas igra opet, ocekujem da veceras igra nesto manje minute, a u prilog ide i to sto opet igra u gostima, i cuva ga obrva, koji juce nije imao utakmicu i za veceras je 100% spreman.

Drugi moj tip za veceras je Myles Turner +16.5 (vise)

Turner u zadnje vreme je podigao formu, uspe da pogodi i neku trojku (a igra centar), a i match up mu je Brook Lopez koji i nije poznat da igra neku defanzivu. Turner igra oko 30 minuta i uzima oko 12-14 suteva (nekada puca i trice), solidan je i na linija slobodnih bacanja, sto znaci ako ne baca cigle onda lagano ce preci ovu granicu.

Treci tip... Dirk Nowitzki -12.5 (manje)

Svi znamo ko je Dirk, i znamo da ne postoji odbrana protiv njega. Medjutim, on ove sezone je u jako lose formi, a ima i limitiranu minutazu (trener ga stedi), neke utakmice odmara, neke je igrao po 14 minuta, a sada poslednje 2-3 utakmica dobija oko 23-25 minuta na parket. Sutira oko 10 suteva, na crti ide retko zato sto ne napada obruc nego ide uvek na sut. Ako pogledate zadnje utakmice, samo je jedanput presao ovu granicu, sto znaci da i to ide u prilog na ovaj tip. Match up mu je njegov bivsi suigrac Tyson Chandler, koji vrlo dobro zna sta sve moze Dirk, i mislim da ce dati maskimum da pokusa da spreci Dirk-a. I Maveriksi i Sunca nisu imali utakmicu jucer, sto znaci da su obe ekipe odmorene.
By Master Yoda
#62767 dosta vas će se pecat na mvp duel westbrook-harden pa samo par misli oko toga

dva su puta igrali već ove sezone i nijednom nijedan od njih nije prešao današnje ponuđene margine. znači 0/4 dosad u sezoni, općenito se sjećam da harden ima dosta loše brojke u zadnjih par nastupa kontra oklahome. ono što sam mislio predložit je da malo bacite pogled na ostale igrače iz te ponude, s jedne strane anderson ili gordon a s druge adams ili oladipo. oni će uzet svoje šuteve a granice su im za 15-16 poena manje nego ovoj dvojici
By burke
DirkNowitzki wrote:Novi sam ovde, ali pratim forum nesto vise od mesec dana. Pa da evo i ja napisem neku analizu.

Moj tip za veceras je Dwight Howard -13.5 (manje).

Howard sinoc je stao na 13 poena, svi smo ga igrali vise, da ce da razvali tim u kojem je poceo karijeru, ali nazalost nije bilo tako. Dobro je poceo, u 1/4 imao cak 7 poena posle 5:30 minuta igre, i onda nije mogao da progura loptu kroz obruc sve do petoj minuti u 4/4 (katastrofalan). Sa obzirom da je sinoc igrao 30 minuta, a danas igra opet, ocekujem da veceras igra nesto manje minute, a u prilog ide i to sto opet igra u gostima, i cuva ga obrva, koji juce nije imao utakmicu i za veceras je 100% spreman.

Nisam ga igrao jucer a i nikad vise nece na moj listic osim kao under..igrao sam ga jednom vise i frajer je lose krenuo..i izadje iz igre i cijelo drugo poluvrijeme nije igrao..gledam vijesti i ne vidim nikakvu informaciju da se ozlijedio ili nesto..ja ga vise otad ne igram..a isto bi savjetovao i vama..a i kakav je to vrhunski centar koji nema niti suta niti slobodna..to je centar koji ce skupljat skokove i zakucavat..i ako slucajno to stane,on je gotov..ne moze sutnut niti ici na faulove..zato je Cousins Bog za njega i za sve..znam da ce se netko sad javit i kenjat Howard ovo Howard ono ali budimo realni..tako da i ja razmisljam o underu ;)
By manje under
#62773 Dobar dan običnim ljudima, a sve kladionice ovog svita nabijem na k...., znači čekam već 1-2 dana ove igrače i oni daju brutalno niske margine :x , nemoguće je više išta dobiti, ali odigrah:
D.Galinari (16,5) - manje - 1,85
Igrao bih ga i na 14,5, čuvar mu je Leonard, nadam se da će mu od početka visiti za vratom kako samo on to zna, u zadnjih 5 matchupa je samo jednom ovo probio kontra Kawhia.
B. Bogdanović (13,5) - manje - 1,85
On će večeras imati najteži zadatak i u obrani i u napadu, jer mu je matchup P. George, nije Bojan niti u nekoj formi, a i njihova međusobna povjest ne ide u prilog njegovom overu, u zadnjih 5 jednom je prešao ovo kada je zabio 18.
J. Valanciunas (10,5) - manje - 1,85
Ovaj lik će sve svoje koševe davati ispod koša, kod njega nema bojazni da će se izvlačiti na poludistancu jer on to ne pogađa baš, a pod košem je mladi Gobert koji će ga zatvoriti.
I još jedan sportski pozdrav kladionicama: j..... van mater :x na ovakvim marginama.

Bet Live

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By gospon fulir
#62774 Nick Young 15,5+(supersport)

Jako podcijenjen igrač...odlična trica i šut izvana,forma jako dobra,u oko pola sata igre uzima 12-13 od čega su 70% trice.zadnjih 9 mečeva ima 7 overa na ovu marginu s time da mu je margina do prije par dana bila 14,5 lol...povoljan matchup,run and gun rekla protiv blazersa koji primaju oko 22 koša na sfu.dali moram dalje...uz ovo mi je zanimljivo harris,bledsoe,Anderson i oladipo over
By yoldza
#62796 juce dve analize dva lost a dans stavljam ovog indianca ako i on obori me pauza na forumu ...

Image

12.5 under mozzart

Covjek ispao iz rotacije skroz ,trener se bas zali na njega da se ne zalaze u obrani i sve manje igra i minuta i suteva ...prosli mec satro nije igrao zbog povrede prsta ali ipak mislim da je to bilo cisto disciplinski...sto je cudno jer prosle godine kad se bledsoa povredio jedino su on i BOoker koliko toliko vukli Finix da ne bude kanta za nabijanje...ide na Cvrstu odbranu Dalasa koja zna da uspori tempo utakmice i ovde se samo ceka da Knight udje u igru i mislim da je tip prolazan
...

srecno ko prati !!!
By tck1979
#62804 B.Bogdanovic 14 manje kvota 1,75
P.George 22,5 više kvota 1,8
Tonybet
Iz susreta Indiana Pacers-Brooklyn Nets danas uzimam dva singla:
Bogdanović manje od 14 poena i PG više od 22,5.
U domaćim kladama babo je na granici 13,5 ili negdje čak 12,5,u Tonybet kladionici je na 14 što znači i ako zabije točno 14 povrat uloga.Mislim će je danas teško preko te granice jer ima izuzetno težak matchup kako u napadu tako i u obrani.Znamo da George je prava zvijer u oba pravca i po ovoj granici od 22,5 moram uzeti i njega jer ga u Brooklynu nema tko čuvati.
Do sada su ova dva protivnika igrala 2 puta ove sezone i Bojan je zabijao 8 i 4,a Georga je nastupio u jednom dvoboju i zabio 22.To je bio početak sezone i nije još uhvatio ruku,sada je u dobroj formi i mogao bi večeras i do 30 poena protiv momčadi koja nema obranu.Brooklyn je najgori u ligi po branjenju SF i ne sumnjam da će ih i PG natrpati večeras.U domaćim kladama je uglavnom 24,5 i isto sam razmišljao o overu ali kada je Tonybet izašao s ovom granicom to je po meni zicer dana.
By antduj
#62808 B.LOPEZ 19,5 OVER WWIN 1,85

Prvi par danas igram over B.Lopeza na granici od 19,5 u wwinu. Granica je nenormalno niska jer je u drugim kladama 20,5, a na bet365 večeras ga oečkujem na minimalno 21,5. Njegov ovosezonski prosjek je upravo 20,5 tako da se slobodno može reći da je granica za poen niža nego bi trebala biti. Razlog ovakvog rušenja margine leži u tome što je zadnje dvije utakmice imao 14 i 11 poena, ali odmah treba reći da je išao na top10 obrana centra, Utah i Washington čiji centri u većini utakmica limitiraju svoje direktne suparnike. Prije toga je Charlotti stavio 21, i očajnoj obrani Chicaga 33 poena i ja ga danas očekujem na minimalno 20. Jako je važno uzeti ovu za poen nižu granicu jer je ove sezone 2 puta ostao na 20 poena što nije zanemarivo. Ove sezone je već dva puta igrao protiv njih i oba puta je išao preko ove granice sa 20 i 25 poena uz samo prosječno 25 minuta provedenih na parketu. U zadnji 10 utakmica minutaža mu varira oko 30 iako je u nekima bilo i BO tako da je to osjetno povećanje. Još jedan bitan razlog za njegov over je i to što Indiana brani poziciju centra ispod prosjeka i više od polovice centara je otišlo u svoj over ove sezone protiv njih. Turner nije loš defanzivac, ali djeluje mi malo izgubljeno u obrani, pogotovo se pogubi protiv ovih koji su viši i masivniji od njega (a Brook je ipak koji cm veći i koji kilogram teži), a uz to Turner je nekako premlitav pri branjenju vanjskog šuta. Prošlu utakmicu Turner je od Drummonda primio 20 poena, a da nije ni trepnuo i taj eye test me najviše nagnao na over Brooka. Prošle sezone Brook protiv Indiane ima 18,21 i 23 što je po meni i više nego dovoljno podataka za over. Sretno

CHANDLER 13,5 OVER wwin 1,85

Drugi par igram over Wilsona Chandlera na granici od 13,5 poena isto u wwinu. Koliko mogu vidjeti u drugim kladama je na 14,5 tako da je i ovo isplativ rizik. Wilson je ove godine na prosjeku od 16 poena i mora se priznati da je većinu ovog prosjeka nabio dok je ulazio s klupe. Prije 10ak utakmica postao je starter i malo mu je opala produktivnost što je i logično jer sada ipak ima manje lotpi za potrošiti. Značajan je to pad jer je početkom sezone imao čak 16 lopti u prosjeku dok se sada kreće oko 11. Unatoč tome u zadnjih 10 utakmica ima 5 overa na ovu granicu uz jednu zanimljivost, a to je da čovjek uvijek nakon loše partije odigra vrhunsku. Ovaj uzorak se ponavlja već dobrih 13-14 utakmica i s obzirom da je prošlu igrao loše ja ga danas moram pokušati. On sa ovih 12 lopti u prosjeku vrlo jednostavno može prijeći granicu čak i uz loše postotke, jer ispaljuje čak 5 trica u prosjeku i barem dva puta je na liniji bacanja. Da nebi sve bilo na osjećaju idemo vidjeti što je sa Spursima i obranom četvroke. Naime, to je pozicija koju dosta loše brane i gotovo svaka rasna četvroka je išla u over protiv njih. Prekjučer su igrali protiv Hawksa i Millsap je stavio 32 poena. Ono što je još plus ovome paru što Aldridge sigurno neće previše izaziti na šut Chandleru koji će u većini slučajeva imati vrlo dobar pogled prema košu. Što se tiče međusobnih susreta ima ih dosta, ali nijedan u kojima je Chandler PF tako da niej dan ne možemo uzeti u obzir. Ovaj par se puno više temelji na osjećaju i eye testu nego na statistici tako da je ipak nesigurniji od Lopeza. Sretno
SIJEČANJ:1/4 jaaako loše, valjda će se popraviti :O
By Kevin Hart
yoldza wrote:juce dve analize dva lost a dans stavljam ovog indianca ako i on obori me pauza na forumu ...

Image

12.5 under mozzart

Covjek ispao iz rotacije skroz ,trener se bas zali na njega da se ne zalaze u obrani i sve manje igra i minuta i suteva ...prosli mec satro nije igrao zbog povrede prsta ali ipak mislim da je to bilo cisto disciplinski...sto je cudno jer prosle godine kad se bledsoa povredio jedino su on i BOoker koliko toliko vukli Finix da ne bude kanta za nabijanje...ide na Cvrstu odbranu Dalasa koja zna da uspori tempo utakmice i ovde se samo ceka da Knight udje u igru i mislim da je tip prolazan
...

srecno ko prati !!!

Ni slucajno pauza brate, jedan od retkih koji daje normalne analize i ubada, jebiga losa noc sinoc, samo ne odustaj, veceras ostaje glavati crnac under :D