Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3 para

17
13%
28
22%
14
11%
7
6%
10
8%
15
12%
21
17%
5
4%
10
8%
By Master Yoda
#63167 Na rasporedu 8 utakmica

Sretan Božić ljudima koji slave. Mir Božiji, Hristos se rodi.

Uz par napisite kladionicu ako je granica drugacija nego u vecini kladionica.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By boogie
#63181 16,5/M.Turner (India-NY Kn) 08.01.2017. u 01:00 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Prvi pick za večeras mi je ovaj mladić iz Indiane, tek mu je druga sezona ali svida mi se kako igra. Novi, moderan centar koji ima visinu i fizicke sposobnosti ali i ono najbitnije u NBA-u danas, a to je sut. Momak ima nestvarnih 43% posto za tricu a centar je, jest da ih ne uzima mnogo (1.5 po tekmi) ali pogađa ono sto uzme. Kuću mu dolaze Knicksi, koji su jucer teskom mukom konacno ubrali pobjedu, znaci b2b utakmica, ali i 3 utakmica u 4 dana i to itekako bitno. Jucer su putovali u Milwaukee, a danas do Indiane, to plus igranje samih utakmica i treninga stvara dodatan umor na igracima koji bas nisu mlađahni. Knicksi nisu obrambena momcad pogotovo ne brane centre, a dolazi im ovaj mobilan i atletican klinac koji posjeduje i odlican mid-range sut i respektabilan sut za tricu. Jucer im je propali Monroe uvaljao 19 i to bez ikakve muke. Knicksi su jednostavno pretekli Portland i postali su najgora momcad u branjenju centra, Turner im je vec zabio 21 poen ove sezone, smatram da opet ide u over jer ce jednostavno napraviti dar-mar i New York nema adekvatnog defendera za njega

15,5/Drummond A. (Portl-Detro)08.01.2017. u 04:00 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Drugi pick, također centar, također ide na nikakvu obranu (reketa) samo run n' gun, znaci bit ce poena. Dre je u vrlo solidnoj formi, pa cak i slobodna bacanja pogađa vise manje, a ceka ga trupac Plumlee kojem nije jasno sto treba raditi kad njegova momcad nema loptu takozvana obrana. Plumlee je pokretniji i skocniji od Drummonda, ali to apsolutno nema veze, Dre je staromodni centar koji se samo drzi reketa (kako kaze barkley: "da ga zakljucas u dvoranu citavu noc do jutra i zabranis mu zabijati iz reketa, ujutro bi imao 4 poena") i igra na snagu, a tu je otprilike 3x jaci od bjelka. Reggie se vratio, pick and roll radi, zadnjih 5 utakmica 18 i pol poena u prosjeku. Ovo im je prvi sastanak ove sezone, a prosle sezone u prosjeku protiv portlanda biljezio je pomalo nestvarnih 21,5 poen i 22,5 skoka.

Svida mi se jos LaVine vise, vec je natrpao Jazz ove sezone, mozda zato jer Wiggins ide na Haywarda a KAT na ajfelov toranj, Hill ozljeđen pa mi se cini da ce Zach vise potezati...
Last edited by boogie on 07 Jan 2017, 14:33, edited 2 times in total.
By Ace Kirov
#63186 K.A Towns 21.5-
Prvi tip za veceras koji mi se navise svidja je Towns.Ovaj igrac igram skoro svaku utamicu sto over sto under.Za danas odlucio sam se za under zbog vise razloga. U poslednih nekoliko utakmica nije bas u ona pretpoznatliva negova forma 17 poena u zadnjih 5 utakmica i 20 u prethodnih 10. Vidi se blagi pad forme ovaj zvjeri to je sto zbog uzimanje manje suteva sto zbog slab FG% ima i dalje minutazu kao i ranije ali mi ne ide bas,u utakmicama sa phila i portland gde su svi ocekivali da razvali on je podbacio.Sad idem na druga strana gde Jazzeri primaju najmanje poena na poziciju centara od svih 5 pozicija,tu kao sto znamo je gobert koji nije bog ali sa sjajnim predispozicijama i po meni glavan kandidat za ROY,Rudy je igrac koji strasno brani reket ali jako slabo se snalazi sa centarima koji ne zive od reketa,Towns je jako pokretljiv centar ali slabo gadja trice,ima lepa ledja tehnika ali nece biti dovoljno.Ocekuje se tekma sa malo poena pa tako da vise ocekujem od Wigginsa ili eventualno Lavina koji imaju laksi match-up
By toshiba86
boogie wrote:M.Turner 16,5 više

Prvi pick za večeras mi je ovaj mladić iz Indiane, tek mu je druga sezona ali svida mi se kako igra. Novi, moderan centar koji ima visinu i fizicke sposobnosti ali i ono najbitnije u NBA-u danas, a to je sut. Momak ima nestvarnih 43% posto za tricu a centar je, jest da ih ne uzima mnogo (1.5 po tekmi) ali pogađa ono sto uzme. Kuću mu dolaze Knicksi, koji su jucer teskom mukom konacno ubrali pobjedu, znaci b2b utakmica, ali i 3 utakmica u 4 dana i to itekako bitno. Jucer su putovali u Milwaukee, a danas do Indiane, to plus igranje samih utakmica i treninga stvara dodatan umor na igracima koji bas nisu mlađahni. Knicksi nisu obrambena momcad pogotovo ne brane centre, a dolazi im ovaj mobilan i atletican klinac koji posjeduje i odlican mid-range sut i respektabilan sut za tricu. Jucer im je propali Monroe uvaljao 19 i to bez ikakve muke. Knicksi su jednostavno pretekli Portland i postali su najgora momcad u branjenju centra, Turner im je vec zabio 21 poen ove sezone, smatram da opet ide u over jer ce jednostavno napraviti dar-mar i New York nema adekvatnog defendera za njega

A.Drummond 15,5 više

Drugi pick, također centar, također ide na nikakvu obranu (reketa) samo run n' gun, znaci bit ce poena. Dre je u vrlo solidnoj formi, pa cak i slobodna bacanja pogađa vise manje, a ceka ga trupac Plumlee kojem nije jasno sto treba raditi kad njegova momcad nema loptu takozvana obrana. Plumlee je pokretniji i skocniji od Drummonda, ali to apsolutno nema veze, Dre je staromodni centar koji se samo drzi reketa (kako kaze barkley: "da ga zakljucas u dvoranu citavu noc do jutra i zabranis mu zabijati iz reketa, ujutro bi imao 4 poena") i igra na snagu, a tu je otprilike 3x jaci od bjelka. Reggie se vratio, pick and roll radi, zadnjih 5 utakmica 18 i pol poena u prosjeku. Ovo im je prvi sastanak ove sezone, a prosle sezone u prosjeku protiv portlanda biljezio je pomalo nestvarnih 21,5 poen i 22,5 skoka.

Svida mi se jos LaVine vise, vec je natrpao Jazz ove sezone, mozda zato jer Wiggins ide na Haywarda a KAT na ajfelov toranj, Hill ozljeđen pa mi se cini da ce Zach vise potezati...

bilo bi dobro da navedes u kojoj si kladi to odigrao ili nasao i satnicu kada igraju ako nije problem.Sretno.
By tck1979
#63193 A.Davis 25.5 više
Wwin

Srozao je svoju granicu u posljednje vrijeme jer zadnje 4 utakmice nije prelazio današnju granicu.No ovo je ipak za čak 3 poena manje od njegovog sezonskog prosjeka.Zadnjih par utakmica igra na petici što mislim da nije razlog nešto slabijih brojki za njega.I dalje je glavni potrošač lopti u svojoj ekipi a razlog slabijih brojki je po meni u slabom postotku šuta koji je zadnje dvije utakmice oko 35%.Mislim da je vrijeme da se vrati na svoj prosjek od nekih 50% šuta i uz 20+ lopti te poneko bacanje koje će uzeti trebao bi u over na za njega ovoj premaloj granici.

K.Lowry 22.5 više
HL

Drugi moj pick za danas je sjajni play Toronta koji zadnje vrijeme bilježi fantastične brojke.Zadnjih 8 utakmica samo je jednom ostao ispod ove granice protiv SA kada je potpuno podbacio i zabio samo 6 poena.U većini klada je na 23,5,u HL je za koš manje i to treba odigrati.
Chicago je po statistici među momčadima koje primaju najmanje poena sa PG pozicije no to su postigli zahvaljujući Rondu koji je sjajan defanzivac ali je ispao iz rotacije zbog svoje naravi i sukoba s trenerom.Čak i da igra protiv Lowrya teško bi mu stvorio probleme jer je on baziran na šut izvana koji mu zadnje vrijeme služi sjajno.Zabije dosta trica,često ove sezone izlazi na slobodna bacanja i u jednoj neizvjesnoj utakmici kakva nas danas očekuje on može do barem 23 poena.

Sretno svima!!!
By boogie
Master Yoda wrote:istina, molim vas stavljate kladionicu gdje je odigrano. to je čak 3 puta važniji podatak od analiza

eto uređeno je, ubuduce cu isto onda tako...
By Master Yoda
#63196 gledam malo chicaga i protivničke playeve u zadnje 3 utakmice otkad je rondo izbačen iz rotacije

vs cleveland, mcrae 21
vs charlotte, kemba 34
vs milwaukee, kumpo 35

lowry je na 22,5 ili 23,5
By Master Yoda
#63197 obratio bi pažnju i na mela 23,5 ili 24,5

sinoć 26 poena, 8/20 iz igre, trica 4/5 i čak 39 minuta na parketu šta je za njega stvarno puno. danas back to back u indiani kontra georgea. melo 6 puta ove sezone igrao back to back i ovo su brojke: 7, 8, 18, 19, 31, 21. s time da je ovih 31 bio back to back nakon utakmice sa bostonom gdje je isključen nakon 12 minuta igre pa je protiv toronta odigrao čak 38 minuta. melo u snu zabije 25, ali nije svoj ove sezone, vuče tu neku ozljedicu i vjerujem da bi ga knicksi mogli pričuvat na maks 30 minuta večeras
By Rockets
#63200 Kao prvo sve najbolje od srca ljudima pravoslavne ispovijesti i onima koji slave danasnji dan :D

Kao drugo moje isprike za russella jucer.. Kolega Yoda je dao konstruktivnu kritiku i bio je u pravu.. Necemo duljiti o tome sve je jasno

Kao trece nemam previse vremena pa cu kasnije analize ali samo da skrenem pozornost na Adamsa u SuperSportu na 13.5 :!: inace na 12.5 vecinom i svida mi se McCollum 25.5 manje ide na KCPa lillard je na standarnoj minutazi.. Brojke je napumpao dok nije bilo lillarda i ne ocekujem ga danas da prede ovu granicu