Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Master Yoda
#63323 Na rasporedu 9 utakmica

Uz par napisite kladionicu ako je granica drugacija nego u vecini kladionica.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By boogie
#63331 J.Embiid 21,5 VIŠE u 18:00 - SS,HL

Idemo opet po ne znam koji put Embiida koji mene nikad nije iznevjerio. Covjek skoluje iskusne centre bez problema, granica je dalje preniska kao sto sam i prije govorio za njega, pogotovo kad se uzme u obzir momcad protiv koje igra veceras. Dolaze im Netsi kojima je ovo 3 tekma u 4 dana, a cuvat ce ga, tj. pokusavati ce Brook Lopez, koji mu ni u jednom segmentu ne može parirati, a jos je i antitalent za obranu sto ne odmaze. Netsi zajedno sa Lopezom ne igraju obranu ali igraju brzim tempom sa mnogo koseva sto nam ide u prilog. Embiidova forma je odlicna, zadnjih par tekmi redom ubacuje: 23,25,23,25,27...A imao je i sastanak s Netsima ove sezone, apslutno ih je demolirao, 33 poena za covjeka koji igra 27 minuta, nevjerojatno. Ovo je ljep par za odigrati, pogotovo na ovim smjesnim granicama (mozda ima i manje, nisam bas proucavao) i s tim da ide na Netse i Lopeza gdje obrane nema, predviđam lagani over.

Dosadašnji učinak: 7/9
By Lillard
#63337 Evo jedan raniji pick za hladno nedeljno jutro ;)

EVAN FOURNIER OVER 16 PSK;

Nakon 5 utakmica pauze zbog ozljede,
Evan se vratio u rotaciju Orlanda.
Tocnije 4. ovog mjeseca utakmicom protiv Atlante,te 2 dana poslije protiv Houstona.

Fournier je jako bitan kotacic u Vogelovoj ekipi,te ove sezone biljezi lijepe brojke.
U povratnickom mecu protiv Hawksa je odigrao 30 minuta te zabio 14 koseva,2 dana poslije odigrao je 35 minuta i uz los sut ostao na 10 poena.

Meni osobno je bitno da mu je minutaza opet tu,te se po tome da zakljuciti da je ozljeda iza njega.
Veceras igraju protiv Lakersa u Staplesu i tu vidim motiv vise,nema tu obrane,barem sto se tice ekipe LA,a pogotovo Evanovog matchupa Nicka Younga :lol:

7 utakmica prije ozljede isao je cak 6 puta OVER po ovoj margini(21,26,15,21,24,23,24).

Ovo mi ide na prvi DOUBLE danas s Hardenom OVER 28 pa cemo vidjeti.

Svima sretno sve.pozz. 8-)
By Kevin Hart
#63341 Sinoc 3/3 a Mccoluma cekam veceras :D
Za danas imam jedan zanimljiv par

E.Ilyasova (17.5) OVER Mozzart 1.75
Igrac koji po meni uz Embiida vodi ekipu Filadelfije, decko je u sjajnoj formi, u poslednjih 5 utakmica ima 3 overa na ovoj granici, jednom je ostao na 17 i jednom na 16 i to protiv Jute, veceras b2b utakmica za Bruklin, fila odmorna i spremna da ih odvali, a ovog momka ocekujem iznad ove granice. Bruklin sa njegove pozicije u proseku prima 20.9 poena sto je za skoro 4 poena vise od njegove vecerasnje granice i pusta 25/30 suteva sto je previse za ovu granicu. Uz to, na poslednjoj utakmici protiv Bruklina dao im je 22 za 31 minut na parketu, uzima dosta suteva za 3 poena ( na poslednjoj 4/14, ocajno stvarno ali 14 suteva) i ako ga krene veceras a mislim da hoce ulece over lagano :D :D :D

C.J.McCollum (23.5) UNDER Mozzart 1.75
Nemam sta da dodajem, juce sam sve rekao za ovog lika, jesu, smanjili su mu granicu od juce za 3 poena ali opet, sa Lilardom u igri tesko da moze da da cak i 24 poena.

Jos gledam za Deandre Jordana, ali je Whiteside GTD tako da cu jos razmisliti.
Srecno ko odigra :D
By Master Yoda
#63352 toronto - houston, divljina u najavi. mali problem može predstavljat produžetak a bogami i put chicago-toronto koji nije mali

nisam gledao prvu utakmicu ove dvije ekipe nego sam tražio extended highlightse da vidim obrambene matchupove. ono šta mi je jako zanimljivo je kako se houston postavio, znači beverley je bio na lowryju, ariza na derozanu a harden na carrollu. tu su spomenutu utakmicu raptorsi dobili 115-102, a zanimljivo je da su lowry, derozan i harden išli u under. osoba koja je iznenadila je carroll koji je u dosta navrata bez problema probijao hardena i zabio čak 20 poena na toj utakmici. Igrao je samo 27 minuta na toj utakmici.

E sad, derozan je na 27,5 lowry na 23,5 ili 24,5 a carroll u psk-u na samo 8,5. po meni je ovo value bet. ono šta sam vidio na tim highlightsima je jako ohrabrujuće za over. ovo bi morala bit utakmica na 220+ poena i mislim da je puno sigurnije pokušat sa carrollom nego ganjat derozana ili lowryja
By rwestbrook123
Kevin Hart wrote:C.J.McCollum (23.5) UNDER Mozzart 1.75
Nemam sta da dodajem, juce sam sve rekao za ovog lika, jesu, smanjili su mu granicu od juce za 3 poena ali opet, sa Lilardom u igri tesko da moze da da cak i 24 poena.

U igri je vecinu sezone pa je trpao i puno vise od 24 poena tako da bas i ne vidim ode valuea
By Master Yoda
#63358 još bi se htio samo osvrnut na duel clippersa i heata

prva utakmica u miamiju prije 20-ak dana završila pobjedom clippersa 102-98. odma u startu da upozorim na matchup paul-dragič jer vidim da se u drugoj temi spominje dragič manje iz razloga što ide na paula. to nažalost nije točno, austin rivers je u toj utakmici čuvao dragiča dok je paul bio na mcgruderu ili onome tko je u tom trenutku igrao poziciju 2 kod heata.

ali ono bitnije po meni je centarski duel jordan-whiteside. po svim informacijama hassan se danas vraća nakon par utakmica pauze. ozljeda koju je imao je zajebana, naime crowder ga je opalio u oko prije 10-ak dana i whiteside je vidioduplo i imao migrene. jučer je izjavio da je bolje i da će vjerojatno igrat danas. s takvom ozljedom i kontra jordana ja ne vidim način na koji bi on mogao prebacit 18,5. u prvoj utakmici prije 20-ak dana je dao samo 11 poena. ono šta bi još istaknuo je willie reed. reed je doslovce bio zakucan na klupu dok je whiteside bio u formi i zdrav, ali otkad nema whitesidea on se pretvorio u jako bitnog igrača miamija. zadnje 3 utakmice zabija 22, 6 i 22. vjerujem da ako hassan zašteka da ga spoelstra neće forsirat 35-36 minuta koliko inače igra nego da bi mogao ubacit reeda i njega malo duže držat na parketu ovisno o situaciji.

dakle ozljeda oka, povratak nakon 4 utakmice neigranja, na drugoj strani stoji jordan a rezervni centar heata u jebenoj formi, sve ovo mi govori da je hassan under na ponuđenih 18,5
By Kevin Hart
rwestbrook123 wrote:
Kevin Hart wrote:C.J.McCollum (23.5) UNDER Mozzart 1.75

U igri je vecinu sezone pa je trpao i puno vise od 24 poena tako da bas i ne vidim ode valuea

Trpao bez lilarda, a takodje je i ostajao u underu i bez njega, veceras igra i lilard, odigraj kako ti mislis pa cemo videti :D