Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

3 para izaberite

15
9%
24
14%
32
18%
11
6%
25
14%
26
15%
8
5%
10
6%
25
14%
By Master Yoda
#63920 Na rasporedu 9 utakmica

Uz par napisite kladionicu ako je granica drugacija nego u vecini kladionica.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By Master Yoda
#63924 toronto-boston

izravni duel za drugo mjesto istoka, toronto na omjeru 24-14, boston na 23-14. prva utakmica ove dvije ekipe u bostonu je završila pobjedom toronta 101-94, ali treba reć da boston tada nije imao thomasa. igrali su sa petorkom smart-bradley-crowder-johnson-horford. u obrambenim matchupovima, bradley je čuvao derozana, smart lowryja

danas bostonu nema bradleyja što znači smartov ulaz u petorku i gotovo sam siguran da će on bit zadužen za derozana dok će thomas bit na lowryju. e sad, bradleyev izostanak i smartov ulaz u petorku znači gotovo jednak defanzivni intenzitet jer smatram da su obojica strašni obrambeni igrači, ali znači i malo lošiju ofanzivu jer isto tako smatram da je bradley jači ofanzivac od smarta

ovo sve me navodi da bi današnja utakmica mogla proteć u znaku duela thomas-lowry koji će se međusobno pazit koliko god je to moguće jer su obojica odlični ofanzivci. pošto puno više vjerujem thomasu, plus izostanak bradleyja što automatski znači manju rotaciju na vanjskim pozicijama bostona onda bi moj pick za ovu utakmicu bio thomas over na 26,5 u supersporta. prosjek zadnjih 10 utakmica mu je 32,8 i ukupno ima 8 overa i 2 undera na ovih 26,5 u tom periodu. svi ste ga gledali, znate kako igra i kako zabija. tu nema obrane, trice nakon postavljenih blokova gdje thomas zapravo ima otvorene šuteve i onda je samo pitanje hoće li zabit a u zadnje vrijeme bogami zabija te njegovi ulazi pod koš gdje je majstor za iznuđivanje slobodnih koje gađa preko 90% ove sezone. još jedna bitna stvar bi moglo bit ono šta sam napisao na početku, a to je da je ovo izravni duel za drugo mjesto. iako ima još 40-ak utakmica za odigrat vjerujem da će obje ekipe malo kalkulirat i ić jače nego inače jer potencijalna bostonova pobjeda znači egal omjer sa torontom i mrtvu trku za drugo mjesto do kraja sezone a pobjeda toronta zapravo znači 3 pobjede prednosti nad bostonom jer u slučaju istog omjera se gledaju međusobni dueli a tu bi toronto sa potencijalnih 2-0 u sezoni nad bostonom bio u prednosti.

probao bi možda i lowryja over po 23,5 jer kako sam već rekao ovo bi se moglo pretvorit u napucavanje thomasa i njega, ali ipak mi je thomas po 26,5 glavni pick. derozana ne bi dirao jer kad se smart nekoga primi on ga ne pušta i postoji velika mogućnost da smart toliko iziritira derozana da ovaj totalno ispadne iz ritma.
By Master Yoda
#63926 san antonio - milwaukee

ovdje se odma nameće antetokounmpo under po 22,5 koje nude kladione. vrlo vjerojatno igra danas, piše da je probable i iako je u dobroj formi ne mogu a da ne odigram under 22,5 u supersporta. činjenica da će ga leonard čuvat je još najmanji razlog zašto ga uzimam. spursi kad igraju doma, rade fenomenalan posao u limitiranju najboljeg protivničkog igrača bez obzira na kojoj poziciji igra. fenomenalna timska obrana doprinosi tome da najbolji protivnički igrači uvjerljivo idu ispod svojih prosjeka kad igraju u san antoniu. još jedna bitna stvar je njegova bolest, čim je probable znači da nije 100% spreman i to bi isto mogao bit bitan faktor.

u prvoj utakmici doma je dao 22 s time da je imao probleme sa faulima. doslovce sve poene ja dao iz tranzicije i polutranzicije nakon kojih je ili zabijao ili išao na slobodan bacanja plus trica koju se pogodio doslovno na isteku druge četvrtine. takvih situacija za tranziciju sumnjam da će imat u san antoniu i zato ga nikako ne vidim preko 22,5 kad sve okolnosti uzmemo u obzir
By Master Yoda
LosPollosHermanos wrote:moze tu i neku under 218,5. Ali svakako odlican dubl bi mogao biti Lauri Ajzea

ne bi se igrao sa underom. prva je išla u under jer nije bilo thomasa. baš sam gledao tu utakmicu i napadi su se doslovno igrali 24 sekunde, posebno u zadnjoj četvrtini. thomas užasno ubrzava igru bostona što direktno znači i više posjeda za protivničku ekipu. meni je ovo sigurnih 105+ za obje ekipe, a sad je pitanje oće li to završit 112:105 ili 115:108 za nekoga tako da se stvarno ne bi igrao sa underom
By tck1979
#63929 Sean Kilpatrick 13.5 manje
Hrvatska lutrija
Pisem sa mobitela pa ću ukratko. Posljednjih pet utakmica nije prelazio ovu marginu. Ispao je iz prve petorke i igra tek oko 25 minuta po susretu u zadnje vrijeme.Zadnjih pet susreta rijetko uzima više od 10 šuteva. Očekujem ga i danas maksimalno do 10-12 koseva.
By Z-Bo
#63932 G. Hill - 15,5 vise (Formula, Millenium, Sportplus)

Ja ga na ovoj granici moram uzeti svakako. Vratio se nakon povrede glave igrao b2b utakmice tako da je spreman sigurno veceras protiv CLE na domacem parketu. U te dvije prethodne utakmice dao je 19 i 15 poena MIN i MEM za 33 min. na parketu uz 12 i 14 suteva. Glavni razlog zasto ga igram veceras jeste uzasni Irving kojeg puni svaki ali bukvalno svaki igrac za kojeg je on zaduzen. Hill je inace na sezoskom prosjeku od 18,5 poena po utakmici i dok je nesto efikasniji u gostima i kuci je na 17,3 poena sto je 2p vise od granice. Ja ga veceras ocekujem na nekih 30-35 min. na parketu uz nekih 15 lopti te par slobodnih, ukoliko ovo ispuni stvarno ne vidim nacin na koji bi ostao ispod 15 poena. Utakmica vjerujem da ce biti teska, neizvjesna do samog kraja bez BO koji bi eventualno mogao uticati na minutazu i suteve. Nemam sta vise da dodam samo mogu da se nadam da ce ispuniti ocekivanja i naravno prebaciti granicu.
Last edited by Z-Bo on 10 Jan 2017, 12:53, edited 1 time in total.
By lagano
Master Yoda wrote:san antonio - milwaukee

ovdje se odma nameće antetokounmpo under po 22,5 koje nude kladione. vrlo vjerojatno igra danas, piše da je probable i iako je u dobroj formi ne mogu a da ne odigram under 22,5 u supersporta. činjenica da će ga leonard čuvat je još najmanji razlog zašto ga uzimam. spursi kad igraju doma, rade fenomenalan posao u limitiranju najboljeg protivničkog igrača bez obzira na kojoj poziciji igra. fenomenalna timska obrana doprinosi tome da najbolji protivnički igrači uvjerljivo idu ispod svojih prosjeka kad igraju u san antoniu. još jedna bitna stvar je njegova bolest, čim je probable znači da nije 100% spreman i to bi isto mogao bit bitan faktor.

u prvoj utakmici doma je dao 22 s time da je imao probleme sa faulima. doslovce sve poene ja dao iz tranzicije i polutranzicije nakon kojih je ili zabijao ili išao na slobodan bacanja plus trica koju se pogodio doslovno na isteku druge četvrtine. takvih situacija za tranziciju sumnjam da će imat u san antoniu i zato ga nikako ne vidim preko 22,5 kad sve okolnosti uzmemo u obzir

Slažem se s objašnjenjem da nije leonard glavni razlog za under vec timska obrana i prije svega sto giannis nije 100%...sto se tiče leonarda i njegove obrane ove godine,to je ni slično leonardu koji je prošle sezone kidao u obrani...najvjerovatnije se cuva do play offa..
By Master Yoda
#63935 Po stoti put, pišite kladionicu gdje igrate

Lijepo piše u uvodnom postu svakog dana da obavezno napišete kladionu. Nemojte da krenem brisat sve analize bez kladionice
By Dzox
#63940 Tony Snell-Milwaukee (8,5) Premier kladionica-MANJE
Da se ne bih pravio pametan mnogo,ovo je moj predlog na neki osecaj ali do sada sam par puta igrao Snell-a na manje i svaki put mi je dosao,prosecno ove sezone daje 8.3 poena,ja sam se lomio da li da stavim njega ili Dellavedovu kome je ista granica na kraju sam se odlucio za Snell-a a razlog je jednostavan zadnje 3 utakmice je dosao na manje,jednu nije dao nista (0 poena) drugu je dao samo jednu trojku na startu i za trecu nisam siguran koliko je dao tacno ali znam da je manje dosao,svu svoju tvrdnju potkrepljujem time sto se Tony Snell ne pita mnogo u Milwaukee-ju,nema akcija za njega i ne uzima mnogo suteva,zna se ko vodi glavnu rec u tom timu a uz sve vec navedeno dobra timska odbrana SPURS-a,mislim da ovo prolazi lagano..