Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3

36
23%
15
9%
11
7%
32
20%
5
3%
3
2%
11
7%
28
18%
18
11%
By kokodril
#64185 Uz par napisite kladionicu ako je granica drugacija nego u vecini kladionica.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.

https://www.youtube.com/watch?v=mD10oZsPlaM MEM-OKC

https://www.youtube.com/watch?v=BCUjukDs_Hk MIN-HOU

https://www.youtube.com/watch?v=ylivFW0kKxA WSH-BOS

https://www.youtube.com/watch?v=XhG7Nv6qJcc ORL-LAC

https://www.youtube.com/watch?v=pYn4ugyoaeU CLE-POR
By Master Yoda
#64190 Uopće neću gledat ponudu danas osim ova dva para

Towns over 22,5
Irving over 23,5

Supersport

Prvo par riječi o townsu. U zadnje vrijeme su ga neke ekipe duplirale, pa je on krenuo sa asistima i skupljanjem triple doubleova. imao je jedan niz od par utakmica gdje nije prebacio 20 a kamoli 22,5. to se prekinulo prije 2 dana kontra dallasa kad im je dao 34 poena. danas minnesota igra doma sa houstonom za kojeg svi već znamo kako i na koji način igra. kod njih nema pretjerane obrane nego se sve svodi na ofanzivu. u takvom napucavanju smatram da je towns najbolji izbor jer harrell ili nene nisu igrači koji njemu mogu parirat. neki će reć da je možda la vine ili wiggins bolji izbor ali ja ću na to odgovorit da je ovo utakmica u kojoj me neće čudit ako sva trojica odu preko i zabiju oko 25 poena. towns je houstonu već stresao 41 ove sezone pa ne vidim objektivan razlog zašto ovaj put ne bi ponovio nešto slično.

irving očekivano sinoć lošija večer. protiv onih mrtvaca iz utahe se nitko ne može naigrat kad te svedu u jebeno spor ritam. danas idealna utakmica i matchup za kyrieja. na drugoj strani stoji lillard, play sličnog tipa samo za klasu lošiji od irvinga. lillard je isto tako jako loš off the ball defender iako napreduje. u reketu portlanda imamo plumpeeja koji je sve samo ne rim protector. znači sve ono što trebaš imat za zaustavit irvinga portland nema. blowout ne vidim jer portlsnd ipak ima dovoljno ofanzivne snage da se držai na pristojnoj distanci od cavsa. iskreno, ne očekujem irvinga da jedva pređe granicu nego da strese 30+. po meni je ovo njegova utakmica za zasjat
By World of NBA Masters
#64191 Towns 22.5 over 5/10 wwin

Towns je prosli mec izdominirao, i mislim da je kraj toj losoj seriji (3 overa zadnjih 10 utakmica) i da je vreme da ponovo gledamo Townsa jedno par meceva na 25+ poena, protivnik idealan, o odbrani Hjustona mislim da nema potrebe da pricam, stalno forsiram protivnicke centre protiv njih, Towns belezi 23.5 ppg na domacem terenu ove sezone. Hjustonu je vec ubacio 41poen ove sezone i samo treba da nastavi tamo gde je stao taj mec kao i prosli mec protiv Dallasa kad je ubacio 34pts.
-Zach LaVine (left hip contusion) was a limited participant during Tuesday's practice and is being listed as questionable for Wednesday's game against the Rockets. LaVine pod znakom pitanja sto dodatno ide u prilog ovom tipu i ako ne nastupi Towns postaje value bet danas, a pretpostavljam da ce biti i public bet pa treba iskoristiti povoljnu marginu sto pre.
By rovac
#64194 Odlične analize za KAT-a i toplo se nadam da su ove dvije i više nego dovoljne za danas .
Yoda nemoj ovo brisati, jer ako izbrišeš, cijeli dan ćemo čitati analize o Townsu . :D
By boogie
#64197 J.Embiid 21,5 VIŠE - SuperSport

Eh, ovaj smrad je dosta nas zajebo u nedjelju zbog svojih gluposti, a mogo je preci granicu samo tako. Ofenzivna zvijer, nema toga sto on ne moze u napadu, odlicna ledna tehnika, mid-range sut odlican, trica solidna (pogotovo za centra). U odlicnoj je formi, osim zadnje utakmice gdje je upao u probleme sa prekrsajima, dolaze mu Knicksi u kucu, tuga i ocaj od organizacije, u jako losoj formi su, igraci im ne dolaze na utakmice, cisti kaos trenutno, iako su dobro krenuli u sezonu. Kako su tuga i ocaj ko organizacija tako su tuga i ocaj i obrambeno, losa obrana, a i nema centra koji njih nije natrpao. Za svojih 28 minuta na terenu Embiid bi morao preci granicu protiv ovako ocajne obrane, ovog puta mislim da ne postoji opasnost od prekrsaja jer Knicksi nemaju nikakvu centarsku ofenzivu, dok su Netsi imali Lopeza koji je iznuđivao prekrsaje. Redom zabija: 33,11,27,25,23,25,23,20...A i spomenuo je da on zeli u playoff ove sezone ( :lol: :lol: :lol: ), jest da je smijesno ali pokazuje zelju za natjecanjem i igranjem. Tako smatram da ce Knicksi sa svojom najgorom obranom centarske pozicije i primljenih 25 po tekmi s te pozicije i Embiid svojim ofenzivnim opusom rezultirati laganim overom.

S.Adams 12,5 MANJE - SuperSport

Opet Memphis, muka mi je vise pisat o njima i takvim momcadima koje igraju odlicnu obranu jer se stalno svi ponavljamo. Adams zivi od Westbrooka, proslu tekmu Memphis je odlicno zatvarao, pa je Westbrook zavrsio s 0 asistencija (a prosjek mu je 10, e pa to je golema razlika). Vidimo da Westbrook nije bas htio dijeliti loptu s nikim jer je za samo 23 minute na terenu nabacao cak 19 suteva. Gasol je odlicno zatvarao i parirao Adamsu koji je imao 1-9 sut, i zavrsio sa 6 poena. Plan Memphisa ce sigurno biti da se sprijeci Westbrookovo asistiranje uokolo, jer je oklahoma najbolja kada lopta kruzi i Russell dijeli, Memphis ce htjeti da on suta i ciglari maksimalno, a to ce postici tako da zatvore druge, a opet na Westbrooku ce biti odlican defender. Mislio sam cak da ce granica biti niza, oko 10,5 ali ugodno sam iznenaden, posto u zadnje vrijeme sve sjebu. Ja ovakvog Adamsa ne vidim u overu nikako, Adamsa koji toliko ovisi o drugima i to protiv ovakvog Memphisa, koji brane reket kao da im ovisi o zivotu.

Ukupan score 11/14
By furiouszagreb
#64202 Jadnici jadni.

Trebalo bi jednom bas iz eksperimenta, kada se zna da ide dobra ponuda, zakljucati forum odnosno ove dvije teme, i otkljucati tamo negdje oko 18h, bas me zanima bi li onda skidali kvote/granice i da li stvarno prate ovaj forum :D
By Master Yoda
furiouszagreb wrote:Jadnici jadni.

Trebalo bi jednom bas iz eksperimenta, kada se zna da ide dobra ponuda, zakljucati forum odnosno ove dvije teme, i otkljucati tamo negdje oko 18h, bas me zanima bi li onda skidali kvote/granice i da li stvarno prate ovaj forum :D

ne prate forume nego uplate. nemaju oni puno ljudi koji rade kao bookieji, njih je nekoliko i nisu eksperti za određeno područje, zato se zna dogodit da nekad promaše granicu

5 prijatelja mi je u inbox poslalo double townsa i irvinga u ss-u za 500+, a ovaj jedan i za 800. prate uplate i vide ako se dere na nekoga i po tome korigiraju granice ili koeficijente
By Pistons22
#64204 Ekspresna reakcija i u psk na crnomercu uhvacen wiggins na smjesnih 21,5 po kvoti 1,85. Obrana Houstona je kao stvorena za njegovu faul kos igru, jedino ako KAT-u bude ulazilo 90% suta ko na prosloj pa bude sebican, jedino tako vidim da moze past ovo. Uplaceno i Houston 2 (1,55) isto po meni poklon forma Houstona je jebena samo pobjeđuju u zadnje vrime i svakom mogu utrpat 115+ koseva, pa tako i losoj obrani timberwolvesa. Boston 1 (1,50) i Isaiah over 27,5 isto ima value veliki po meni. Svi znamo kako kepec igra i kakva mu je forma, ide na washingtonovu slabu obranu, igraju kuci i naboj je veci, Isaiah je sjeba sinoc protiv toronta promasio zadnjih 5 suteva i tako su prokockali pobjedu pa ocekujem da se sada oduzi. Za Embiida i Irvinga je vec receno mada sam ja stiga tek na 24,5 marginu Kyria ali to on prebacuje. Ovih 6 parova sistem 5/6 sa 200 kn 2750 dobit, meni dosta.

Idemo ih pljačkat noćas!
By JesusDoingCocaine
#64208 S obzirom da su towns, embid i irving objasnjeni.

Btw imate ih jos u hr lutriji na 1.85 nisu papci ko supersport.

Ja bi dodao

LILLARDA 23,5 + (SS)

Nema neke prevelke nauke meni se cini, zadnji put im je utrpo 40, zadnje 3 je zabijao 21,20,20 mislim da je granica 23,5 korektna jer je on inace na puno vecoj granici jer je jednostavno jeben igrac. A irving je u obrani truba, a i jednostavno mislim da mora zabit vise dns ocekujem ga na 30+ . Uzimao je po 14-20 suteva uz 9,10 bacanja misli mda jednostavno mora preko, mora i on malo povuc nemre mccollum sve sam :lol: :lol: