Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

jfkkdks

17
17%
18
18%
13
13%
5
5%
20
20%
4
4%
1
1%
2
2%
18
18%
By Master Yoda
#64402 Na rasporedu 6 utakmica

Uz par napisite kladionicu ako je granica drugacija nego u vecini kladionica.

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
.
.
.
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.
By boogie
#64411 D.Wade 21,5 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Ovo je zicer veceri sigurno. Butler ne igra, Mirotić ne igra, a ko ce zabijati onda ako ne Wade da mi je znati. Wade proslu tekmu nije igrao tako da odmoran ceka Knickse i njihovu smijesnu obranu. Igrali su vec jednom ove sezone, Wade im je natrpao 35 poena sa sjajnim postotkom suta. Nema tu potrebe za nekom dubokom analizom, Bullsima fali jedan sjajan scorer koji daje 25 po utakmici i odlican rotacijski igrac, a granica je preniska s obzirom na to. Knicksi nemaju nikakvog lock-down defendera, a Wade moze danas igrati i vise nego uobicajno i uzeti dosta vise suteva protiv slabe obrane Knicksa. Ne vidim blowout s ni jedne strane pa zato vidim Wade u overu.

D.Rose 17,5 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Derrick protiv bivše momcadi, sastali su se na pocetku sezone i Rose je odigrao dobru utakmicu, iako nije zabijao puno (15 poena) imao je dobru all around utakmicu uz 7 skokova i 11 asistencija. Ali od onda Rose je dosta digao formu i zabija više, a i Bullsi su prije dobro branili PG poziciju. Od kad je Rondo ispao iz pocetne petorke i rotacije svaki PG ih je dobrano napunio. Rondo je trenutno u rotaciji jer Bullsima fale neki igraci, ali vratio se Wade i Rondova minutaza bi trebala opet pasti. Rose sigurno ima zelju odigrati dobru partiju protiv bivse momcadi koja ga je trejdala. Porzingis je u jako losoj formi zadnjih par utakmica, izgleda da ga jos uvjek muci ahilova tetiva a i cuvat ce ga Gibson koji je dobar snažan defender, dosta mobilan. Drugi razlog zbog kojeg sam odigrao Rosea vise je Melo, jucer je odigrao 37 minuta (ovo mu je b2b tekma) protiv ocajne Phile koju su izgubili. Kada Knicksi imaju b2b tekmu melo gađa jedva 40% i zabija 17 poena i uz to uzme 2,5 suta manje od prosjeka, nije vise Melo mlad i ove brojke itekako imaju smisla. S druge strane u tim istim b2b tekmama Rose zabija 2 poena vise od prosjeka i uzme cak 3 suta vise, to je vjerojatno jer Melu ne ide i promasuje. Ovo mi je niska granica za Rosea koji se zeli dokazati protiv bivse momcadi.

Mozda bi bilo prema ovome dobro i Mela uzeti manje, ali nema Butlera koji ga inace cuva...
Ukupan score 12/16
By Kevin Hart
boogie wrote:D.Wade 21,5 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Ovo je zicer veceri sigurno. Butler ne igra, Mirotić ne igra, a ko ce zabijati onda ako ne Wade da mi je znati. Wade proslu tekmu nije igrao tako da odmoran ceka Knickse i njihovu smijesnu obranu. Igrali su vec jednom ove sezone, Wade im je natrpao 35 poena sa sjajnim postotkom suta. Nema tu potrebe za nekom dubokom analizom, Bullsima fali jedan sjajan scorer koji daje 25 po utakmici i odlican rotacijski igrac, a granica je preniska s obzirom na to. Knicksi nemaju nikakvog lock-down defendera, a Wade moze danas igrati i vise nego uobicajno i uzeti dosta vise suteva protiv slabe obrane Knicksa. Ne vidim blowout s ni jedne strane pa zato vidim Wade u overu.

D.Rose 17,5 VIŠE - Hrvatska Lutrija

Derrick protiv bivše momcadi, sastali su se na pocetku sezone i Rose je odigrao dobru utakmicu, iako nije zabijao puno (15 poena) imao je dobru all around utakmicu uz 7 skokova i 11 asistencija. Ali od onda Rose je dosta digao formu i zabija više, a i Bullsi su prije dobro branili PG poziciju. Od kad je Rondo ispao iz pocetne petorke i rotacije svaki PG ih je dobrano napunio. Rondo je trenutno u rotaciji jer Bullsima fale neki igraci, ali vratio se Wade i Rondova minutaza bi trebala opet pasti. Rose sigurno ima zelju odigrati dobru partiju protiv bivse momcadi koja ga je trejdala. Porzingis je u jako losoj formi zadnjih par utakmica, izgleda da ga jos uvjek muci ahilova tetiva a i cuvat ce ga Gibson koji je dobar snažan defender, dosta mobilan. Drugi razlog zbog kojeg sam odigrao Rosea vise je Melo, jucer je odigrao 37 minuta (ovo mu je b2b tekma) protiv ocajne Phile koju su izgubili. Kada Knicksi imaju b2b tekmu melo gađa jedva 40% i zabija 17 poena i uz to uzme 2,5 suta manje od prosjeka, nije vise Melo mlad i ove brojke itekako imaju smisla. S druge strane u tim istim b2b tekmama Rose zabija 2 poena vise od prosjeka i uzme cak 3 suta vise, to je vjerojatno jer Melu ne ide i promasuje. Ovo mi je niska granica za Rosea koji se zeli dokazati protiv bivse momcadi.

Mozda bi bilo prema ovome dobro i Mela uzeti manje, ali nema Butlera koji ga inace cuva...
Ukupan score 12/16

Da li je normalna ova gamad iz mozzarta, Wade je vec na 23.5 :o :o :o :o :o :o :o
By Master Yoda
#64417 lupiš under 23,5 i miran si

meni je sve preko 20 na wadea pretjerano bez obzira na butlera. wade će igrat 32-33 minute, više od toga ne i sad vi vidite isplati li se over 23,5 po takvoj minutaži
By Kevin Hart
Master Yoda wrote:lupiš under 23,5 i miran si

meni je sve preko 20 na wadea pretjerano bez obzira na butlera. wade će igrat 32-33 minute, više od toga ne i sad vi vidite isplati li se over 23,5 po takvoj minutaži

I ja razmisljam, svakako ce i drugi igrati nece samo on, cak je i vise moguce da neko drugi izdominira, bas je previse za njega 24, sa njegovih 10-15 suteva ili koliko vec uzima po utakmici, mora da bude na 90% uspesnosti , sto je vrlo tesko. Hvala na savetu :D
By Kevin Hart
#64426 Evo jedan siguran po meni za veceras.

A.Davis (Neo) 28.5 OVER - Mozzart

Svi znamo kakva je ovo zverina, posustao je nekoliko utakmica i isao under na ovu granu, ali protiv jakih ekipa, Atlanta (20pts-Howard), Clevland (20pts), ali se vratio poslednje 2 utakmice u onu svoju staru formu (40pts, 36pts). Veceras Neo ide u goste ocajnoj ekipi Bruklina, koja ocajno brani reket, sto u potpunosti odgovara ovoj zverini. Nemam vise sta da dodam, vidim ga veceras na 30+ poena.

Igrate na sopstvenu odgovornost.
3/5
Srecno ko odigra :D
Last edited by Kevin Hart on 12 Jan 2017, 13:53, edited 1 time in total.
By pennyHardway
Kevin Hart wrote:
Master Yoda wrote:lupiš under 23,5 i miran si

I ja razmisljam, svakako ce i drugi igrati nece samo on, cak je i vise moguce da neko drugi izdominira, bas je previse za njega 24, sa njegovih 10-15 suteva ili koliko vec uzima po utakmici, mora da bude na 90% uspesnosti , sto je vrlo tesko. Hvala na savetu :D

10 ili 15 sutevfa nije isto a logicno je da ce sutati mnogo vise veceras kad nema Butlera i Mirotica u jednog egal tekmi gdje ce vjerovatno igrati 35 minuta. Gibson je u ocajnoj formi i ovdje je sve na Wade a zabio je ovim knicksima 35 poena tako da mu leze i nalozi se protiv nji. Wade preko 21.5 u mnogim kladionicama to jos ima je fin value. A ovo sto Yoda pise lupis under samo za to sto je 23.5 je smijenso, uvijek precjenis 2 poena na ovako velikim granicama iako znas da matematicki ti samo 5% dodaju 2 poena na granici od 23.5. Znaci 23.5 je po svim parametrima stay away jer je ovdje realna granica 24.5 sa obzirom ko nedostaje bullsima,da je odlicno odigrao protiv knicksa zadnju i da je velika vjerovatnoca da bude egal tekma do kraja i zbog toga da odigra 35 minuta i uzme neki 17,18 suteva.