Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By MvP39
#71831 Imate pravo u vezi reklamiranja, popricat cu s Yodom i Knightom pa cemo ubacit to pravilo do sutra. Danas je pauza, a sutra zadnja tekma Utah - Clippers, a Washington i Boston nastavljaju s drugom serijom. :D

------------PRAVILA------------

Ban na odredeno vrijeme za clanove koji budu glumili generale poslje bitki. Znaci posprdno komentiranje parova koji su pali. Sami birate sta cete igrat, sami ste odgovorni za svoje padove. Niko ne garantira da ce bilo koji par s foruma proci. Prvo sranje odma ban da se glava malo ohladi. Smanjit cemo tenzije i bit ce lakse ljudima pisati analize.

OBAVEZNO UZ PAR NAPIŠITE KLADIONICU U KOJOJ JE ODIGRANO

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
...
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.

REKLAMIRANJE je zabranjeno za neaktivne forumase. Dok svi aktivni forumasi mogu ostavljat linkove svojih stranica uz svoje postove, tako da ih ljudi, koji ih inace prate, mogu pratit na njihovim vlastitim stranicama. Admin i moderatori ce procjeniti dal je forumas aktivan ili ne i prema tome obrisati ili ostaviti post.
By Shaw Hitcher
#71836 Hayward 23.5 Vise Sve kladze
Favors 9.5 Manje Sve kladze
Beal 26.5 Manje Sve kladze.

Sa vracanjem Goberta u startnoj postavi minute i usage rate Favorsa je znatno opao.Igra 12 i 15 otkad se vratio Gobert uzima 3 i 6 suta,znaci ako uzme recimo 4 suta on mora sve da pogodi da bi usao u over + slobodna bacanja,neverujem u to i vidim ga na neki 6-7 poena.

Sedma utakmica izmedju Jazz-a i Clippers i zna se ko tu ide over,glavne igrace uvek neigram Paul jer mi je velika grana a 23.5 na Hayward glavna napadacka opcija Jute je po meni najbolji pick iz ove utakmice,mora povuc veceras slicno kao John Wall proslu utakmicu nema se sta tu analizirat i mora da ide u over inace oni idu na rani odmor.

Najrizicniji par po meni Beal zato cu ga igrati i na najmanji ulog,verujem u Bradley da ce ga bar malo stopirat da ne uradi neku monstruoznu utakmicu inace Bradley je vrlo dobar defanzivac i stopirao je Butlera da uradi nesto vise,jedino sto me brina je da on nepreuzme Wall-a,a Thomasa da ide na Beala ma da videcemo zato mi je ovaj na najmanji ulog.
By Shaw Hitcher
Shaw Hitcher wrote:
nbaspecialtips wrote:Gdje si nasao Favorsa? Ja ga nigdje nemam, a da ga imam sigurno bi bio najjaci single kao i rposli put

Millenium :D ali su spustili za poen granicu :/ igrao bi ga i na 8.5
By Vucko90
#71842 J. Wall 26.5 OVER (maxbet)

Po meni najizgledniji tip dana,u odlicnom ritmu je usao u playoff,protiv atlante prosek 29.5 poena i 10.3 as. ,veceras ga ocekujem na istom nivou,barem sto se poena tice,iz vise razloga. Najvise volim igrati over na igrace koji imaju poseban motiv protiv nekog protivnika kao Wall veceras. Naime iako je polufinale konf. samo po sebi dovoljan motiv,dodatni bonus njegov sukob sa pola ekipe Bostona tokom regularnog dela,posebno sa Smartom i Crowderoma,a sve je otislo toliko daleko da je Wall odlučio da se svi obuku u crno pred trecu utakmicu aludirajuci da gostujuci igraci dolaze na sahranu! Veceras ide na neprijateljsku teritoriju pun samopouzdanja i u odlicnoj formi,tako da ga ocekujem na veoma visokom nivou.
By LeagueCapper
Vucko90 wrote:J. Wall 26.5 OVER (maxbet)

Po meni najizgledniji tip dana,u odlicnom ritmu je usao u playoff,protiv atlante prosek 29.5 poena i 10.3 as. ,veceras ga ocekujem na istom nivou,barem sto se poena tice,iz vise razloga. Najvise volim igrati over na igrace koji imaju poseban motiv protiv nekog protivnika kao Wall veceras. Naime iako je polufinale konf. samo po sebi dovoljan motiv,dodatni bonus njegov sukob sa pola ekipe Bostona tokom regularnog dela,posebno sa Smartom i Crowderoma,a sve je otislo toliko daleko da je Wall odlučio da se svi obuku u crno pred trecu utakmicu aludirajuci da gostujuci igraci dolaze na sahranu! Veceras ide na neprijateljsku teritoriju pun samopouzdanja i u odlicnoj formi,tako da ga ocekujem na veoma visokom nivou.

Wall će imati daleko teži posao u ovoj seriji. Bradley, Crowder i Smart će morati da brane perimetar kako bi sakrili Thomasa na Portera.

2-2 su u regularnom delu, Bradley nije igrao 2 utakmice i Wall ima prosek od 17.8 poena sa 37.3% iz igre. Bradley sigurno neće biti 2 koraka iza u izolacijama kao Schroder i procenti će gotovo izvesno biti daleko niži.

Sa druge strane, trebalo bi očekivati da dobije više minuta nego u regularnom delu i sigurno može da pokida u tranziciji, ali over na 26.5 nema nikakvu vrednost, pogotovo u ranoj utakmici nedeljom posle samo jednog dana pauze...

BTW, cela ta šarada oko crne garniture sad izgleda malo čudno, s obzirom koliko je na Boston uticala pogibija Thomasove sestre i juče je putovao na sahranu u Washington tako da sad stvarno dolazi sa sahrane...