Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By MvP39
#71866 2 tekme na rasporedu

------------PRAVILA------------

Ban na odredeno vrijeme za clanove koji budu glumili generale poslje bitki. Znaci posprdno komentiranje parova koji su pali. Sami birate sta cete igrat, sami ste odgovorni za svoje padove. Niko ne garantira da ce bilo koji par s foruma proci. Prvo sranje odma ban da se glava malo ohladi. Smanjit cemo tenzije i bit ce lakse ljudima pisati analize.

OBAVEZNO UZ PAR NAPIŠITE KLADIONICU U KOJOJ JE ODIGRANO

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
...
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.

REKLAMIRANJE je zabranjeno za neaktivne forumase. Dok svi aktivni forumasi mogu ostavljat linkove svojih stranica uz svoje postove, tako da ih ljudi, koji ih inace prate, mogu pratit na njihovim vlastitim stranicama. Admin i moderatori ce procjeniti dal je forumas aktivan ili ne i prema tome obrisati ili ostaviti post.
By NBA Knight
#71870 Vezano za petorku Rapotorsa:

Protiv Bucksa su nakon par utakmica povukli Valenciunasa na klupu i ubacili Powella zbog matchup problema koje im je stvarao Greek Freak. Mislite li da će se protiv Clevelanda vratiti na uobičajenu petorku s Ibakom na Loveu i Valenciunasom na Thompsonu? To mi nekako zvuči logično
By burke
NBA Knight wrote:Vezano za petorku Rapotorsa:

Protiv Bucksa su nakon par utakmica povukli Valenciunasa na klupu i ubacili Powella zbog matchup problema koje im je stvarao Greek Freak. Mislite li da će se protiv Clevelanda vratiti na uobičajenu petorku s Ibakom na Loveu i Valenciunasom na Thompsonu? To mi nekako zvuči logično

I meni tako zvuci logicnije..jer ako nema Valenciunasa onda ne znam tko bi trebao cuvat Love ako je Ibaka na Thompsonu?Ne vjerujem da ga moze cuvat Norman ili Carroll..po meni Valenciunas ulazi u prvu petorku i ide na Thompsona,Ibaka na Love..jedino ako ne misle nekim cudnom taktikom iznenadit Cleveland..
By nbaspecialtips
#71873 mislim da ce samo Tucker igrati umjesto Powella, jer bi on mogao igrati odbranu na Jamesu... Carroll nije u najboljoj formi, navijaci ga ne vole, pa ne vjerujem da ce njega stavit na SF da cuva Jamesa.
By Sasa18
#71874 Ubedjen sam da ce bar veceras vratiti standardnu petorku jer ce Carrol morati na James-a bez obzira na njegovu formu,da se razumemo Brona ne mogu Tucker i Carrol zajedo zaustaviti.. vise me zanima kako ce se menjati na DeMar-u
Nego jedna stvar,znam da je druga runda i sve to,ali 1.45 na odmorne CAVS-e kuci prvu tekmu,pa nije li to sigurica ??
Nisu Raptorsi toliku umorni ali bilo kako bilo svaki dan odmora u PO znaci mnogo a znajuci Brona i pristup PO tekmama ova prva ide lagano sa hendikepom..
By Shaw Hitcher
#71875 Tony Parker 14.5 Manje WWIN
Neznam dokle ce ovaj igrac ici u overu,najvise se veceras pouzdam u Patrick Beverley lik neda ti da dises videlo se u prvu rundu protiv Westbrooka plus star je i neverujem da moze da izdrzi Patrikovu odbranu.U svaku utakmicu isao u over protiv Memfisa i danas idealno vreme za minus.Postizao je do sada 18,15,22,16 i 27.

https://www.facebook.com/nbatipovianalize/ valjda sam aktivan haha :D
By profesor
#71882 K. Irving 4.5 asistencije VIŠE

Biti plej, pored lebrona je valjda najbolja, ali i najgora stvar. Za kyrie-a osobno je dobra, covjek je score first play, ima odlican midrange, ima odlicnu tricu, i odlican je suter, ali 4.5 je izuzetno mala granica i za njega, uz prosjek od skoro 6 asistencija ove godine, nekako mi ide više u over nego u under, igrat ce dostam, pa je i to plus tipu.

T. Thompson 7.5 poena MANJE

Čovjek da je zadan 2 poena igrao bi ga manje, za njega se ne rade akcije, sve sta zabije zabije iz ofezivnih skokova i nekakvih otpadaka :D :D e sad uz to sta mora uzet ofezivan skok i zabiti, mora i ponovit to 4 puta, i tada bi prošao uz sut 100%. Ja ga od početka playoffa poštivam manje, pa cu nastaviti i ovo kolo.

Uz dva singla, mozda probati kombinirat sa:
Cleveland 1, 1.45
San Antonio 1, 1.5

Obe ekipe su medju favoritima za naslov, i ne vjerujem da mogu da u prvoj utakmici polufinala konferencije, mogu da kuci prospu brejk.

Sretno tko isprati.
edit: sve margine su iz supersporta.
By NBA Knight
NBA Knight wrote:Vezano za petorku Rapotorsa:

Žrtva povratka na staru petorku - Powel - prvo poluvrijeme 6min, 2 poena
By Bajo
Shaw Hitcher wrote:Koja igra Rocketsa ja ih realno vidim u konferencisko finale i 7ma utakmica protiv GSW

potpisujem, bogovska ekipa, Brada moze sve, 3,30 prolaz houstona u betu bio, ulovio i dvojku jos, savršena noc :mrgreen: :) ;)