Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By MvP39
#71941 Dvije utakmice na rasporedu. Nije mi jasno zasto Boston igra 3. utakmicu vec, a Golden tek 2. Mislim jasno mi je, tak su raspored naredili prije Playoffa, al da to ne mogu korigirat tokom Playoffa. Umrt ce igraci Bostona i Washingtona s ovakvim tempom.
By MvP39
NBA Knight wrote:Čekali su pobjednika 7. utakmice LA Clippers - Utah tako da nisu ni mogli prije krenut

Ma dobro Golden, al zasto Bos - Was igraju odma 2. dan nakon sto su zavrsili serije od 6 utakmica. To mi je malo tupavo i sad jos igraju 3. utakmicu odma 2 dana nakon druge. A dosta cesto se izmedu te dvije tekme radi pauza od dva dana, ni to nisu imali.
By coki
#71946 Wall 26,5 i Tomas 30,5 kladionica premier, preko.
Nema ovdje puno pametovanja i nekih mudrolija kada je analiza upitanju, svi znaju o cemu se radi, odlicna forma oba igraca, opet se ocekuje neizvjesna utakmica, puno poena..
By Miki28
#71947 Malo glupo to oko Bos-Was ali opet imace po 2 dana pauze izmedju 3 i 4 meca i jos 2 dana izmedju 4 i 5 ako bude potrebe za 5 a nadamo se da ce ici i u 7 jer je dosad bila dobra serija za uzimanje love...

Bogdanovic 9.5 under, maxbet

Bogdanovic u ovoj seriji po mom misljenju nema sta da trazi jer defanzivno mnogo pusta kad je u igri i cesto ga igraci Bostona vide kao mismec i shodno tome i idu lopte na igraca kojeg Bogdanovic u tom trenutku cuva...
Isto tako ne sluzi ga sut bas najbolje pa iako je ovo utakmica na mnogo poena s obzirom na vaznost meca za Wasingtona mislim da ce Bruks ici maksimalno sa najboljim igracima pa tako opet vidim Bojana na nekih 10-12 min gdje je vrlo tesko da udje u neki ritam a u 1 mecu ga je nasao, dao brzih 10 poena za svega 2-3 minuta ali opet ostao u minus jer je tada bio 11.5 granica...
2 meca i 2 minusa pa ne vidim razlog da ne nastavim da ga forsiram sa minusima a ko isprati srecno, mislim da ova granica ima value...

Gobert 12.5 over, mozzart

Jasna prednost i ujedno i jedina koju sam ja mogao primijetiti u korist Jute posle 1 keca i uopste meceba u reg dijelu sezone je Gober...
1 mec 13 poena a lagano je mogao i do 20 i s obzirom da je Juta imala malu pauzu izmedju game 7 sa Klipersima i 1 utakmice sa GS onda se nije ni prikladno pripremila za taj mec dok ce vcrs biti druga prica i ocekujem da od starta napadnu sa Goberom iz pika a prilog ovom paru ide i ubacivanje iso Dzoa u startnu petorku kao jos jed og igraca koji zna da kreira za sebe i druge...
Jeste Green defanzivna zvijer ali u 1 mecu sam primijetio da je vise isao na pomaganja na Hejvordu i Dzou nego sto je preuzimao Gobera a uvijek sa Goberom plus je i po koji ofanzivni skok i prikucavanje uz solidno izvodjenje bacanja
By viktor
#71948 gs - utah 2 ss 8.20

copy/paste od neki dan. nije gs bolji 4:0 i ovakve koeficijente je grijeh propustiti

naravno, za siću...
By BBeal
#71952 Hayward 21.5-(UNDER) Se znae faktot deka ne mu lezat Golden State i deka nema prebaceno ovaa granica poslednite 4 utakmici.Ja gledav prvata utakmica i so sigurnost mozma da kazam deka draymond green namesto da go cuva gobert se zalepi na Hayward i na Johnson (skoro sekoja akcija).Smetam deka denes ke trgne malce na uigravanje na timot so asistencii i so 50% sut ne bi trebalo ovaa granica da bide problem za da ostane u minus.
Mi se svigja analizata za Bogdanovic(UNDER) sto e napisana pogore od nekoj drug clen.
Izdvojte po 5 minti da napisete site po edna analiza za da ja podigneme aktivnosta na ovoj besplaten forum! pozz!
By runiLo
#71954 D.Favors - skokovi 5.5 - manje @1.75

Omladinac je u odsustvu Goberta dobivao vecu minutazu koju je slabo iskoristavao i rijetko je prelazio ovu granicu, sada protiv GS jednostavno ne dobiva dovoljnu sansu niti ima kvalitetu pored drugih skakaca, veceras ga vidim na 2, max 3 skoka i mislim da je ovo dobra kvota i jako vjerojatan prolazak
By Bajo
viktor wrote:gs - utah 2 ss 8.20

copy/paste od neki dan. nije gs bolji 4:0 i ovakve koeficijente je grijeh propustiti

naravno, za siću...

ocito imas viska šoldi, bit ce tesko, +25 za gsw HAHAHAHA :mrgreen: :mrgreen:
By Bajo
BBeal wrote:Hayward 21.5-(UNDER) Se znae faktot deka ne mu lezat Golden State i deka nema prebaceno ovaa granica poslednite 4 utakmici.Ja gledav prvata utakmica i so sigurnost mozma da kazam deka draymond green namesto da go cuva gobert se zalepi na Hayward i na Johnson (skoro sekoja akcija).Smetam deka denes ke trgne malce na uigravanje na timot so asistencii i so 50% sut ne bi trebalo ovaa granica da bide problem za da ostane u minus.
Mi se svigja analizata za Bogdanovic(UNDER) sto e napisana pogore od nekoj drug clen.
Izdvojte po 5 minti da napisete site po edna analiza za da ja podigneme aktivnosta na ovoj besplaten forum! pozz!

imas u betu na 24,5