Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By viktor
#72041 da, interesantna situacija. i dalje sam sklon razmišljanju da je greg prevaga do, a možda i nakon finala, ali prči ga, svi znamo svašta nešta i mozak oće, ali ak tijelo, tj. ekipa ti, nemre...

međutim, s obzirom da je jedna od rijetkih obrambenih karika rocketsa, hilarious nene, out of Office, a neko je tu lijepo primjetil da spursi s parkerom out, moraju preći na unutarnju liniju, reklo bi se reket vs rockets, u takvoj konstelaciji snaga + greg na klupi (a jebi ga, dosadan sam, ali tak je. mada mi ide nakurac s onim ljubičastim alkoholičarskim nosom), bojim se da je za bradonju sezona završena u iduće dve tekme. max tri

kawhija nema ko čuvati, aldridge-a takođe, gasol je protivnik sam sebi, dakle preostalo im je jedino nadahnuće na dnevnoj bazi, kolko bu ih šut išo, napravil harden TD ili ne... košarka bez čuvanja reketa ne prolazi, mada je bilo takvih pokušaja (skansi dok je bil trener cro-reprezentacije, pa je otišo na neko euro-svetsko prvenstvo bez centara jer on zna modeeernu košaarku)

dakle imamo moćnu unutarnju liniju capela-anderson-harell-wiltjer vs aldridge-gasol-lee-bla i bla... s drugim članovima ekipa se ne bi zabavljo, a više, kunem se, ni s trenerima. osim, ajd još samo ovo, jebeni dantoni koji u životu nije čul za obranu jer run&gun donosi statistiku (još tam od sunsa) koja donosi igračima novce, u odnosu na jugonostalgičara popovicha...

pa ću sukladno navedenom, eto napokon, prijaviti

san antonio (-11,5) - Houston 1 ss 3.30

lijepim pozdrav

p.s.
di je onaj bajo the dalmoš nestal kaj pokriva puta 3? taman imam potraživanja, a on proglasi stečaj...
By BBeal
#72043 Jedan tip za danas od mene vcera slabo skoro nisto nije ispao kako sto sam ocekivao jbg nemam vremena za prepisuvanje na latinicu.. snajdite se .Pozdrav momci i daj zivnite malo bre , gde su svi? Daj izdvojte vremena barem po 5 minuti i napisete barem sta tipovate nemora analize..
Lou Williams -[13.5]
Houston Rockets вечерва во 02:00 гостуваат кiај San Antonio.Williams кој е шутер а и седми играч на Houston гледаме дека добива слаба минутажа во утакмиците кога резултатот е неизвесен до самиот крај. Односно во утакмиците кога водат скоро цел натпревар тој бележи просек од скоро 28 минути а во утакмиците кога губат или е неизвесно тој игра само 20 минути што е разлика за 8 минути во просек. Во еминатите 4 утакмици одиграни против San Antonio бележи просек од 7,5 поени што е скоро дупло помалце од понудената граница.Поените од минатите 4 утакмици против San Antonio (13,0,4,13) во првата и последната утакмица Houston водеа по 25 разлика па затоа Williams доби плус минутажа , но дури и со изиграни 32 минути што за него барем воо Houston до сега е најмногу не успеа да забие повеке од 13 поени (со земени дури 15 шутеви ).Игра на местото на Beverly или Harden зависи од утакмицата и од резултатот.Денеска е една од последните две утакмици помегу Houston i San Antonio па затоа не очекуваме никаков распад на играта ни на едните ни на другите.Грег Попович(тренерот на San Antonio ) во една од прескоференциите има изјавено дека ако успеат да им ги намалат поените за 3 поена на Spurs дека лесно можат да ги победат па ете тоа ке биде уште еден плус во овој минус.Williams шутира во просек по 5 тројки на утакмица но со не многу добар процент на реализација.Не го гледаме на повеќе од 20 минути во овој гостински Game 5 а и не очекуваме многу поени и брза кошарка.Одличен тип за мене
By BBeal
#72044 I da, zaboraviv da kazam ako imate nesto da dodate u moje analize ili mislite da ima nesto sto se ne slazete ili slicno mozete slobodno da reply na mojot topic
By LeagueCapper
BBeal wrote:Jedan tip za danas od mene vcera slabo skoro nisto nije ispao kako sto sam ocekivao jbg nemam vremena za prepisuvanje na latinicu.. snajdite se .Pozdrav momci i daj zivnite malo bre , gde su svi? Daj izdvojte vremena barem po 5 minuti i napisete barem sta tipovate nemora analize..
Lou Williams -[13.5]
Houston Rockets вечерва во 02:00 гостуваат кiај San Antonio.Williams кој е шутер а и седми играч на Houston гледаме дека добива слаба минутажа во утакмиците кога резултатот е неизвесен до самиот крај. Односно во утакмиците кога водат скоро цел натпревар тој бележи просек од скоро 28 минути а во утакмиците кога губат или е неизвесно тој игра само 20 минути што е разлика за 8 минути во просек. Во еминатите 4 утакмици одиграни против San Antonio бележи просек од 7,5 поени што е скоро дупло помалце од понудената граница.Поените од минатите 4 утакмици против San Antonio (13,0,4,13) во првата и последната утакмица Houston водеа по 25 разлика па затоа Williams доби плус минутажа , но дури и со изиграни 32 минути што за него барем воо Houston до сега е најмногу не успеа да забие повеке од 13 поени (со земени дури 15 шутеви ).Игра на местото на Beverly или Harden зависи од утакмицата и од резултатот.Денеска е една од последните две утакмици помегу Houston i San Antonio па затоа не очекуваме никаков распад на играта ни на едните ни на другите.Грег Попович(тренерот на San Antonio ) во една од прескоференциите има изјавено дека ако успеат да им ги намалат поените за 3 поена на Spurs дека лесно можат да ги победат па ете тоа ке биде уште еден плус во овој минус.Williams шутира во просек по 5 тројки на утакмица но со не многу добар процент на реализација.Не го гледаме на повеќе од 20 минути во овој гостински Game 5 а и не очекуваме многу поени и брза кошарка.Одличен тип за мене

Sve osim brojki je apsolutno netacno.

Ispada da je Lou igrao garbage time proslu, a ne da je Houston morao da igra small usled povrede Nene-a.

Elem, najverovatnije Gordon upada u startnu, dok ce Anderson na backup peticu. Williams prva zamena i skoro je lock za 30+ min ukoliko ne bude blowout...
By BBeal
LeagueCapper wrote:
BBeal wrote:Jedan tip za danas od mene vcera slabo skoro nisto nije ispao kako sto sam ocekivao jbg nemam vremena za prepisuvanje na latinicu.. snajdite se .Pozdrav momci i daj zivnite malo bre , gde su svi? Daj izdvojte vremena barem po 5 minuti i napisete barem sta tipovate nemora analize..
Lou Williams -[13.5]

Ispada da je Lou igrao garbage time proslu, a ne da je Houston morao da igra small usled povrede Nene-a.

Elem, najverovatnije Gordon upada u startnu, dok ce Anderson na backup peticu. Williams prva zamena i skoro je lock za 30+ min ukoliko ne bude blowout...

Nigde ne spomnav deka igral vo thrash-time vikam deka vo utakmicite koga gubele kako 7mi igrac dobil mnogu pomala minutaza nego koga vodele po 25 razlika..Sega procitav deka Gordon vlaga vo prva petorka a Anderson ke igra vtora petorka
By jopa7
#72047 Ne znam sto si napisao jer ne razumijem, ali vidim Williams manje od 13,5.
I ja sam ga igrao neki dan i stao je tocno na granici ali veceras bi ga nekako izbjegao. Gordon je prebacen u prvu petorku i Willilams ce doslovno biti jedini SG sa klupe i ocekujem veliku minutazu za njega. U prve tri utakmice je imao dosta malu minutazu, 23, 18 i 11 minuta pa je zabijao 13, 4 i 0, dok je zadnju igrao 32 minute i imao 13 poena (sut 6-15). Veceras ocekujem ponovo nekih 30ak minuta i slican broj suteva i zato mi je nekako skakljiv under na njega pa bi ga najbolje izbjegao. Ne kazem da nece doci ali mi je sumnjiv nekako.

S druge strane jako mi je privlacan Gordon over 14,5 bas iz razloga sto ce poceti utakmicu u prvoj petorci i takoder bi trebao imati sigurno 30 minuta (cak i vise vjerojatno). On u ovoj seriji igra po 23, 29, 33 i 32 minute i zabija 11, 15, 9 i 22.

Nene je out i lako moguce da ce Rakete imati 7-8 igraca u rotaciji (Anderson i Williams vecinom) a to daje Gordonu i Williamsu dobru minutazu, netko ce morati pomoci Hardenu koji tesko da moze sam dobiti utakmicu. Kad smo kod Hardena, samo je jednu cini mi se isao u over i to onda kad je imao 43 poena uz 10 slobodnih. Jedina tekma kad je imao preko 5 slobodnih ali i jedina gdje je uzeo preko 20 suteva, cak 28.
Eric Gordon will start for the Rockets in Game 5 vs. the Spurs on Tuesday.
This was expected, as Gordon started the second half of Game 4 for Houston after Nene (groin) was injured in the first half. Gordon finished with 22 points (on 8-of-13 shooting) in the contest, which tied his highest-scoring game of the postseason. Gordon will be a popular DFS play on Tuesday night. Ryan Anderson will come off the bench, serving as the team's backup center. Coach Mike D'Antoni may choose to shorten his rotation and go with only seven players in Game 5.

Ovo su samo neka moja misljenja za veceras, nisu nikakve analize ali i ovako nema bas vise od 4-5 postova dnevno.

Inace ova serija mi je jako teska za prognozirati, Houston prvu dobio u gostima pa sljedecu Spursi vratili zaostatak, kasnije Spursi dobili u gostima i Houston odmah iducu vratio tekmu. I Leonard je samo jednu cini mi se bio u overu, Aldridge takoder jednu.
By LeagueCapper
BBeal wrote:
LeagueCapper wrote:
Lou Williams -[13.5]

Nigde ne spomnav deka igral vo thrash-time vikam deka vo utakmicite koga gubele kako 7mi igrac dobil mnogu pomala minutaza nego koga vodele po 25 razlika..Sega procitav deka Gordon vlaga vo prva petorka a Anderson ke igra vtora petorka

Moguće da ne razumem šta si pisao, ali:

"добива слаба минутажа во утакмиците кога резултатот е неизвесен до самиот крај. Односно во утакмиците кога водат скоро цел натпревар тој бележи просек од скоро 28 минути а во утакмиците кога губат или е неизвесно тој игра само 20 минути што е разлика за 8 минути во просек."
Ovo sam razumeo kao pokušaj da kažeš kako Lou u blowoutima igra 28min, a u egal utakmicama 20 min, što automatski znači da igra garbage time. I posle toga u analizi si naglasio kako je prošlu utakmicu dobio više minuta zbog blowouta, tako da sam prilično siguran da si na to mislio.

Naravno da mu minutaža ne zavisi od toga da li je blowout ili ne (tj. ne u tolikoj meri), već pre svega od njegove produkcije koja je prilično slaba iz razloga što je SA odlično branio spoljnu tranziciju u dve utakmice koje su dobili. Naime, namera im je veoma jasna, a to je da zatvore reket koliko je moguće i 3p, dok mid-range praktično ni ne brane.

Houston je verovatno imao sreće sa ovom povredom Nenea pa će igrati sa Andersonom na petici (nije mi baš bilo jasno zašto MDA to nije probao svakako) i to u drugom unitu, što bi trebalo da rezultira daleko višim screenovima gde će Harden ili Lou lagano moći da šutnu otvorenu trojku, umesto do sada pasa na stranu ili mid-rangea koji Lou retko i uzima.

Sve u svemu, minuti bi trebalo da mu budu sigurni i 13-16 FGA, pa srećno sa tom granicom...
By bukefal123
#72051 Capela 8.5 skokova over klada SS

-ne da mi se iskreno pisati analiza, ali nema Nenea i očekujem da će Capela bez večih problema doći do samo 9 skokova za njega, očekujem minutazu izmedu 25-30min... protiv Houstona u 4 tekme playoffa ima 3 overa i 1 under ( 13, 3, 15 i 9)...

pozz
By Alexey35
#72052 San Antonio 110,5 -
Soccer kladionica.

Sparsi očito ne mogu da pariraju run and gun košarkom pa je dva puta završilo blow outom kada je Hjuston imao šuterske večeri, a San Antonio ostao na stotinak poena. Dve pobede koje su ostvarili su bile uz 103 poena i druga u kojoj su prebacili 120. Ipak činjenica da se ne dešava tako često da Sparsi pobede na takav način, gde će igrati na koš više. Večeras bi trebalo da gledamo meč na zbirno 200 poena ako bude bilo kako Sparsi žele. U suprotnom ukoliko Harden i ekipe dođu do svojih procenata šuta eto ih opet na 115+ i verovatno blowout što bi trebalo da znači da Sparsi ostaju ispod 110,5.