Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Alexey35
#72074 B.Bogdanović 10,5 -
Soccer

Babo Bogdanović u prva dva meča igrana u TD Gardenu se video ukupno minut ipo na terenu kada je brzinski strpao 10 poena iz tri šuta na koš. Svaki ostali minut, a nije ih proveo mnogo je bilo samo trčanje i gledanje kako Vol i Bil rešavaju većinu akcija. Na zadnja dva meča igrana u DCu se situacija promenila, mada je Ubre iskljčen u trećoj, pa je za četvrtu suspendovan i može se reći da je zato Bojan dobio mnogo više prostora pa ubacivao 18 i 13poena. Večeras se Ubre vraća u ekipu, plus je gostovanje i juri se brejk koji bi mogao da reši seriju pa ne očekujem nešto mnogo lopti u rukama Hrvatskog košarkaša.
By Drekonas
#72076 Pozdrav momci.. Pocetnik sam u kladjenju na igračima... Igrao sam dosta fudbala, ali nema leba. stoga videh da ljudi dosta na igračima uzimaju lake i brze pare..
Moj predlog za večeras je :
Porter (sk) 7.5 + (više) 1.7
Maxbet
Ukratko momak je u sjajnoj form igra kao zver.
Na svim prethodnim tekmama je dosao +, a poeni na granici 14.5 je samo jednu dosao - i to drugi mec u bostonu. Washington želi ici dalje .. Stoga on i Gortat moraju osigurati reket skokovima.. Granica na gortata 10,5 je uvek riskantna dok mi je porter sigurica..

Ako imate nekih drugih mišljenja ili predloga svakako su dobrodosli...
Hvala jos jedom.

SRECNO!!!
By BBeal
#72080 Eve mojih 2 analize za denes sam izgubio +10 minuta da napisem se u latinicom jer smeta ih ocigledno.. ne razumem stvarno.. idemo ovako :

Otto Porter [13.5]+
Washington večerva vo 02:00 gosuvaat vo TD Garden -Boston.
Mladiot Small Forward na Washington e vo odlična forma so postignati (18,19,13,16) poeni i ima dobar učinok.So odigrani vo prosek 38 minitu i predobra igra protiv Boston so toa što se gleda deka mu ležat kako protivnici.Vo utakmicata so 13 poeni beleži slab šut od igra so ogled na negovata forma.Ova e nivnata 5ta utakmica (Game 5) so toa što može da bide i mnogu tesna pa da izigraat prvite petorki duri i po 40 minuti.Ova e odličen tip za mene pa ne gledam zašto ne bi go izigral.

[b][i]Morris 5.5 (SKOKOVI) +
[/i]
[/b]Situacijata kaj Morris e vakva : (10,5,6,3) skokovi na minatite 4 utakmici.Na utakmicite so 5 i 3 skokovi na ednata se povredi a na drugata vleze vo problem so ličnite greški.So malce pološ šut na Boston bi imal barem 4-5 slobodni skokovi vo defanziva,igra po 35 minuti ali poradi toa što e grup igrač znae da vleze vo problemi so faulite pa dobiva pomala minutaža što e normalno. Pak ke kažeme očekuvame tesna utakmica i ozbilnost od igračite a najgolema ozbilnost od Morris i ne očekuvame Foul Trouble od negova strana.
By MvP39
#72081 Ko ne zna o cem se radi nek pogleda moje prijasnje postove.

Ukratko, ovi igraci nijednom nisu isli under ili over u cijeloj seriji (4 utakmice).

Crowder J.(6,5sk) manje (1,75)
Smart M.(3,5sk) vise (1,75)
Porter O.(14,5) manje (1,85)
Porter O.(7,5sk) manje (1,85)
SS

Ova 4 igraca isli su svaki put over (osim Smarta, on je under) na ponudenim granicama. Peta je utakmica i mislim da je vrijeme da idu manje (Smart vise). Ako mislite igrati nemojte spajati, najbolje single.
By LeagueCapper
MvP39 wrote:Ko ne zna o cem se radi nek pogleda moje prijasnje postove.

Ukratko, ovi igraci nijednom nisu isli under ili over u cijeloj seriji (4 utakmice).

SS

Ova 4 igraca isli su svaki put over (osim Smarta, on je under) na ponudenim granicama. Peta je utakmica i mislim da je vrijeme da idu manje (Smart vise). Ako mislite igrati nemojte spajati, najbolje single.

Zasto mislis da je bitno koliko utakmica zaredom neki igrac ostaje ispod ili prelazi granicu, osim ako im granica usled serije nije toliko pomerena da bi generisala akciju na odredjen ishod.

Ovde su granice i dalje u najmanju ruku u skladu sa prosecima na ovoj minutazi i apsolutno je nebitno da li su je presli ili ne cetiri utakmice zaredom. Plus je pace takav kakav jeste.

Npr, Porter bi i dalje trebao da ima visokih 30min, a sa reb rateom i brojem skokova do sad to je oko 8, tako da bez obzira sto je cetiri puta presao granicu i dalje je vrednost na overu (ne kao kad je granica bila na 6.5).

Valjda je bitno da li granica ima vrednost, a ne da li je 4 utakmice prelazio istu, svasta...
By LosPollosHermanos
LeagueCapper wrote:
MvP39 wrote:Ko ne zna o cem se radi nek pogleda moje prijasnje postove.

SS

Zasto mislis da je bitno koliko utakmica zaredom neki igrac ostaje ispod ili prelazi granicu, osim ako im granica usled serije nije toliko pomerena da bi generisala akciju na odredjen ishod.

Ovde su granice i dalje u najmanju ruku u skladu sa prosecima na ovoj minutazi i apsolutno je nebitno da li su je presli ili ne cetiri utakmice zaredom. Plus je pace takav kakav jeste.

Npr, Porter bi i dalje trebao da ima visokih 30min, a sa reb rateom i brojem skokova do sad to je oko 8, tako da bez obzira sto je cetiri puta presao granicu i dalje je vrednost na overu (ne kao kad je granica bila na 6.5).

Valjda je bitno da li granica ima vrednost, a ne da li je 4 utakmice prelazio istu, svasta...

Ko ima najvecu vrednost kod Vizardsovih visokih. Gortat 11.5 ,Porter 7.5 ili Morris 6.5? Planiram Morrisa. Ocekujem tridesetak minuta i nadam se da nece upasti u probleme sa licnim