Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By MvP39
#72090 6. utakmica izmedu Spursa i Rocketsa

------------PRAVILA------------

Ban na odredeno vrijeme za clanove koji budu glumili generale poslje bitki. Znaci posprdno komentiranje parova koji su pali. Sami birate sta cete igrat, sami ste odgovorni za svoje padove. Niko ne garantira da ce bilo koji par s foruma proci. Prvo sranje odma ban da se glava malo ohladi. Smanjit cemo tenzije i bit ce lakse ljudima pisati analize.

OBAVEZNO UZ PAR NAPIŠITE KLADIONICU U KOJOJ JE ODIGRANO

U glavnu temu dana (trenutno ovu) idu samo analize od barem nekoliko smislenih recenica i s barem 3 normalna argumenta zasto igrate taj par. Sve osim analiza i korisnih informacija i komentara bit ce prebaceno u drugu temu (temu za komentiranje i listice).

Postove u stilu:
Lopez +
Irving +
Thomas+
...
cemo automatski brisat ako se nalaze u glavnoj temi.

REKLAMIRANJE je zabranjeno za neaktivne forumase. Dok svi aktivni forumasi mogu ostavljat linkove svojih stranica uz svoje postove, tako da ih ljudi, koji ih inace prate, mogu pratit na njihovim vlastitim stranicama. Admin i moderatori ce procjeniti dal je forumas aktivan ili ne i prema tome obrisati ili ostaviti post.
By Alexey35
#72094 K.Leonard 28,5 -
Soccer

Lenard ima problem sa povredom iz prošlog meča. Deluje da nije ni malo bezazleno s obzirom na to da nije igrao ni sekundu produžetka i zadnjih nekoliko minuta regularnog dela. Za večerašnji meč je upitan, a ako ne zaigra ulog nam se vraća, tako mislim da ovaj tip ima dosta rezona za igranje. Njegove brojke protiv Memfisa su bile fantastične, ipak u ovoj seriji je poenterski dosta lošiji jer je dosta posvećen i odbrani. Ovo će biti šesti meč u seriji, a Kavaji ima samo jedan over kada je ubacio 34 poena. Hjuston je već dva puta pobeđivao blowoutom tako da i ta opcija može da nam obezbedi prolaz. Sve u svemu ako Lenard zaigra mislim da neće uzimati neki sumanut broj šuteva i da će prebaciti granicu jedino ako bude sve pogađao.
By MvP39
#72095 Williams L.(12,5) vise (1,85) SS
Spustili su mu granicu za 2 poena vec, nijednom do sad u seriji nije isao preko granice. Bitna je utakmica i trebat ce njegovi poeni. Danas ga pratim prvi put jer ga proslu utakmicu nisam bio u mogucnosti igrati. Dobro i da nisam jer je i tad ostao ispod granice. Uzima dovoljno suteva, ali nikako da ga krene, nadam se da ce veceras. Rizicno je sad poceti igrati, ali ja cu ipak uzeti ovaj par.
By NBA Knight
#72096 Ne znam za vas, ali meni R.Anderson izgleda kao lijepa prilika za probat over na 12,5 i radije bi uzeo njega nego Williamsa, ako ništa, barem zbog stabilne minutaže.

Protiv Spursa je 4 od 5 puta išao na tu granicu preko u ovoj seriji. Rotacija Rocketsa je drastično smanjena i nakon ozljede Nenea u ozbiljnoj igri koriste samo 7 igrača, a nije potrebno govorit da im je utakmica danas najbitnija utakmica sezone. Uvijek je problematično kad neki igrač ovisi samo o šutu tj. o trici, ali ruka ga dobro služi u ovoj seriji i tricu u prosjeku šutira 43,8%.

Tome paru dodajem pobjedu Houstona. Ozljeda Leonarda je nešto što pali alarm. Pitanje je koliko je ozbiljno i uz sva čuda današnje medicinske tehnologije moguće da će to uspijeti dobrim dijelom sanirati, ali stvarno premalo vremena imaju za to. Parker također fali, a taman je bio počeo igrati... Mislim da će Houston danas pod prijetnjom eliminacije i na krilima domaće publike izboriti game 7. Danas im je do or die
By SPY
MvP39 wrote:Williams L.(12,5) vise (1,85) SS
Spustili su mu granicu za 2 poena vec, nijednom do sad u seriji nije isao preko granice. Bitna je utakmica i trebat ce njegovi poeni. Danas ga pratim prvi put jer ga proslu utakmicu nisam bio u mogucnosti igrati. Dobro i da nisam jer je i tad ostao ispod granice. Uzima dovoljno suteva, ali nikako da ga krene, nadam se da ce veceras. Rizicno je sad poceti igrati, ali ja cu ipak uzeti ovaj par.

U Premijeru je na 10,5 8-)
By Teo
#72098 -13,5+/E.Gordon OVER
-9,5+/P.Beverly OVER
(SK)-7,5+/L.Aldridge OVER
Premier kladionica

Veceras nema puno razmisljanja,svaki igrac u ponudi iz Houstona vuce na over,igraju sa sedam igraca i samo sreca pri izboru parova ce odluciti ko ce pogoditi a ko nece.

Gordon je proslu napadacki odigrao ocajno,promasio je sve sto se moglo promasiti,na samom pocetku je promasio dva slobodna i odma se vidilo da to nije njegova noc ali ova granica za njega sa minutazom koja bi trebala biti preko 35 minuta je promasena minimum za 2,3poena.

Beverly je kostantan igrac i uvjek se vrti oko granice,nema sumnje ukoliko bude imao minute iz proslog meca ne racunajuci produzetak da i on ima vrijednost na overu.Uzima oko deset suteva,solidni procenti,svaki mec u seriji je pogodio bar jednu trojku a prosli je bio odlican sutirao 5od 7 za tri.

Aldridge,prosli put sam ga igrao over poene i jedva je dosao i ako je uzeo 21 sut,stvarno ne znam sta se sa njim desava,covjek ne moze ledjima da odigra protiv Hardena.Promasi tri,cetiri mrtva zicera, a jedino sto je bilo pozitivno sto se ukljucio u ofanzivni skok,jer stvarno nema ko da ga cuva,dominantan je,posebno ako Capela udje u problem sa prekrsajima.Malo me brine sto ne ucestvuje mnogo na defanzivnom skoku ali mislim da bi trebao prebaciti ovu granicu.

Imate L.Williams u premieru na 10,5.
By UcenikBGD
#72099 Slatki Lu u Srbiji najmanja granica u maxbetu 11,5!!!

Jel zna neko nešto više o Kawaiu? Hoće li igrati,kakva je situacija sa povredom, traže mu 8,5 rebsa u socceru, lepa granica nikad veća a ako mu je zglob sjeban??? Valjda neće da skače ko manit, Aldrige i Gasol bi mogli da profitiraju u skoku??!!
By SPY
#72100 Ko je iz BiH ima Lea u SportPlusu 29,5 .. Još što mi je zanimljivo duel Harden - Leo u BH Play. Trebala bi ova povreda barem malo "usporit" Lea večeras i u ovom duelu vidim Hardena kao pobjednika (poenima naravno). Rakete večeras moraju dobit i ko će povuć osim bradonje večeras svi su mi klimavi nekako on mi djeluje najsigurnije.
By vanjaBL
#72104 Leonard je out veceras 100%
https://twitter.com/search?q=Kawhi+Leon ... r%5Esearch

Moze se probati neki jaci hendikep na hjuston,jer znamo da igraju brzu kosarku i recimo 10 razlike ima kvotu 2,i sa tim cu vezati Beverley (9.5) preko za neki malo jaci ulog a drugi tiket izgleda ovako
P.Gasol (8.5) +
P.Mills (13.5) +
L.Aldridge (17.5) +
L.Williams (11.5)+
R.Anderson (12.5)+
na 5e 90dobitak,bez analiza i ostalog jer ne znam sta bi se moglo reci,siguran sam u pobjedu hjustona cak i neki blowout bi mogao biti pa ne bih da trazim od hardena 31,kad su tu ove smjesne granice po 11,12 poena..