Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By viktor
#72127 Ajd samo neko moje vidjenje 7. tekme, temeljem odgledane ove.
vol i beal ne mogu sami dobiti bos u gostima. Njih dva i morris su jedini zabili koseve u drugom poluvremenu. Thomas je, grubo receno zajebo ovu tekmu jer kak je napravil 5-0 za 87:82, tak je odma prodal dve lopte ko kakav junior. To mu se doma ne bude dogodilo i nije mi drago, ali was otpada
Gortat je osvjedoceno tijelo bez mozga, a prati ga onaj odjubre, glup ko dva kurca. Bogdanovic je dofuran ko suter, ali ovo je ipak previsoko za njega. Nece, ne moze, ne znam, ali nejde...
I isto tak, nijedna od ovih ekipa nije dorasla cavsima. Ak je razlog playof iskustvo, vidli bumo iducih godina...

Lepi pozdrav
By hanzo
#72141 Uf dobro je sto svi oni igraju za Golden Stejt i/ili San Antonio.

...

Aldridge 19.5- Mozzart

Covek ove sezone jedva pokazuje tracke igraca kakav je bio. Proslu utakmicu je ubacio gomilu jer je uzeo dosta suteva, hteo ga je sut i igrao je protiv odbrane Hjustona. Ovu utakmicu predpostavljam da ce ga cuvati Green koji petenduje za defanzivnog igraca godine i mislim da ce posao LaMarkusa biti znatno otezan. Takodje ne iskljucujem ni mogucnost BO jer ako im se raspucaju igraci(novinari su rekli inace da se Greg moli zbog Durenta i Karija- sto mislim da je prenaduvavanje) moglo bi sve da se zavrsi vrlo lose po Teksaski klub.
By viktor
#72142 Gs (-10,5) - sa 2 ss 1.85

Siguran sam da je greg smislio nesto. Spursi nisu utaha

P.s.
Ha koja mocna analiza, but jebi ga
By viktor
Bajo wrote:PACHULIA DOKTORE!!!!!!!!!!!! nek si ozljedio leonarda za šolde!!!!!!!!!!!!!!

dosta mudro je to odradil, ovaj je vjerojatno out za iduću tekmu i teško da bu 100% bilo koju nakon toga...

nego, drago mi je da si živ i da zarađuješ, tak da mi možeš pokriti onih X3 duga od prije tjedan dana...