Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By shomi
#72196 Double za veceras
Lebron 31.5 over
Cleveland H2 3.5

Lebron vodi Cleveland do finala. Jednostavno Toronto nije imao nacina da ga zaustavi 35-39-35-35, a reket Bostona je ,barem po meni lošiji od Toronta . Ne vidim ko bi iz rostera Bostona mogao da uštopuje Lebrona
Cleveland je imao i vise nego vremena da se odmori i spreman doceka prvu utakmicu , dok sa druge strane, Boston je odigrao 7 utakmica sa Wizzardsima i niko me nece ubediti da to nije ostavilo posledice. Pri poredjenju rostera obe ekipe plus odmor Clevelanda i umor igraca Bostona mi nagovestava na poprilicno sigurnu pobedu gostiju
By Z-Bo
#72208 K. Korver - 7,5 manje

Pisalo se dosta o njemu u proslim serijama, nema puno minuta, nema akcija za njega a ono sto me posebno navodi za veceras jeste odbrana Bostona nad njim. Ko je gledao mogao je da vidi da ga odlicno preuzimaju poslije blokova i fakticki on nema niti sekundu vremena da sutira iz cega postize skoro sve poene. Proslu uzeo ukupno 6 suteva za 14 min. slicno ocekujem i veceras.
By Alexey35
#72209 Boston-Cleveland
218,5 manje
Soccer

Prošli put je bila granica 219,5 i Olinik je dao koš dvadesetak sekundi pre kraja za ukupan zbir 221. Večeras očekujem reakciju Bostona i da se malo zakrvi kako dolikuje finalu konferencije. To bi trebalo da uzrokuje kako nekim novim taktičkim pokušajima pre svega Bostona tako i promenom ritma samog meča. Ako bacimo oko na statistiku na mečevima igranim u TD Gardenu u bliskoj prošlosti ova granica je bila prevelika za večerašnje rivale sve do prošlog meča. Nadam da će se vratiti na kolosek sa mečevima bez velikog broja poena.
By TajKyH
#72211 Skrecem paznju na procente Bostona sa linije penala. Islo bi jos vise preko tih 219 da su sutirali bar blizu proseka sto ocekujem u ovoj tekmi. Ne kazem da nece doci al i bi valjalo uzeti i taj podatak pri pravljenju projekcije.
By NBA Knight
#72224 2:30 / Cleveland - Boston / Game 3

Isaiah Thomas (hip) will miss the remainder of this year’s postseason following an aggravation of a right femoral-acetabular impingement with labral tear.

James is now tied with Michael Jordan as the only players in NBA history to score at least 30 points in 8 consecutive playoff games.
By viktor
#72228 Dakle, ovo kaj se noćas dogodilo je dno dna. Još od prošle godine kad je cle spljugal dve za redom u tontorontu je bilo definitivno da nba diktira slijed tekmi i rezultate, a ovo sad je besramno
Nakon dva odvaljivanja, „ozljede“ thomasa, fali još jedna pobjeda za rekord u najviše pobjeda u nizu u playofu, domaći teren i 16 razlike na poluvremenu = dakle, nabildani koeficijent na boston do jebenog bola, dolazi do skroz iznenadnog preokreta i tri za boston

Gledam minutažu cavsa i ne razumijem. Vodiš 16 razlike, a lebron nije bil u igri samo 3 minute, Irving 40, tristan 42???. S klupe su ušla još samo dva igrača po 15 i dva pogledati parket i to je to… naštelano, dogovoreno, zapovijeđeno, kaj si more trener pomoći, nego smisliti taktiku kak da spljuga tekmu. lebron za 45 minuta ispalil čak 13 lopti?!?!?? pa daj me nemoj jebati

Nba je firma, klubovi su pogoni, igrači su djelatnici i dalje je sve logično. Ak ti je šef uprave reko da bu rezultat iz 1 u 2 (pol/kraj), onda ima da tak i bude ili si nađi drugu firmu di buš ti pametoval

Kolko su besramni, dakle vodstvo lige, bu se vidlo na idućoj tekmi gs-sas. Ako sas dobije, onda je samo nebo granica diktatu lige i moremo očekivati 2:2 na istoku i 3:2 na zapadu, pa kasnije nikom ne bu čudno ako su cle i gs ušli u finale s 4:2… nakon toga u finalu mora biti 3:3, pa ko bolji u zadnjoj, a ove godine je gs na redu da ih se počasti. Nije bezveze u kladionicama i dalje 1.35 na gs da bude prvak, znaju oni najbolje… majketi, u petak je bilo 1:35 na gs protiv sas-a, identičan u jednoj tekmi ko i da buju uzeli celu ligu.

i da mi sad neko ne krene srat da teoretiziram o zavjerama i slična sranja jer ovo nije teorija, nego praksa zavjereTOČKA... pardon USKLIČNIK

eh, lepi pozdrav

p.s.
ne, nisam spljugal nikakve pare, pa da sam nešto ogorčen zbog svojeg žepa, nego sam fan tog sporta i ovo je objektivan pogled na ligu. uostalom, ko je ikakvu moju analizu bilo koje tekme pročital tu, skužil je da i kad navijam za nekog, krajnje objektivno sagledam tekmu
By sephiroth88
#72229 Slažem se s tobom. Sve je to teorija zavjere. Pogotovo zadnji šut Bradleya. Baš sam gledao jučerašnji Bostonov trening, i lik je doslovno, po naredbi komesara, cijelo vrijeme vježbao šutiranje trica iz istog onog mjesta s kojeg je pogodio za pobjedu. I to, da živom zidu i tebi bude malo manje sumnjivije, na isti način na koji je zabio za pobjedu - da se lopta prvo odbije od obruča, onda se malo rola po njemu i tek nakon toga uđe u koš. Al očito u tom naumu nije uspio. Prokljuvio si ga, Sherlock! I ne samo njega, već način funkcioniranje cijele lige!

Naravno, nećemo se sad opterećivat potpuno nevažnom pizdarijom da je postojala i šansa da mu to ne uđe, istina bog, vrlo mala, rekao bih 0000,007%, jer je baš takav šut vježbao cijelo jutro. I baš zato je rukovodstvo lige uložilo ogromne količine novca na pobjedu Bostona. I to, iz pouzdanih izvora sam saznao, najviše uplata na Boston bilo je 20 sekundi prije kraja utakmice samo zato jer su, kao i ti, bili uvjereni da će Bradley zabit taj šut za pobjedu, i da to neće završit, recimo, neriješeno.

Naravno, nećemo se otperećivat ni pizdarijom da od strane puntera nikakvih značajnijih uplata na Boston nije bilo tokom cijele utakmice ni u kojoj kladionici, jer to nedvojbeno samo dodatno potvrđuje tvoju tezu da se isključivo samo vodstvo lige kladilo na Boston. Vodstvo čije su plaće tolike da se na limite od 10-20 k dolara, kolko su dopuštene uplate za utakmice, mogu popišat i nasmijat, jer tolko dnevno potroše na kurve, drogu i alkohol.

Ono, nije ni čudo da je forum otišao u krasan kurac kad se ne brišu ovakve idiotarije, koje samo ti i Ivan Pernar možete nazvat mišljenjem, a svi ostali s gramom mozga maloumnom verbalnom defekacijom. :roll: