Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

IZABERI 3

7
21%
2
6%
9
26%
5
15%
4
12%
3
9%
1
3%
0
N/A
3
9%
By MvP39
Stradivari wrote:Mogu samo da kazem blago vama braco Hrvati ili odakle vec dolazite , u Srbiji su granice neuporedive u odnosu na vase kladionice. Npr. Deandjelo i Schroder su kod nas 19.5 i 22.5, a vidim ljudi ih igraju na 17.5 i 18-19.5

Blago nama ? Nase kladionice su 5x naprednije od vasih, vase se jos muce s internet listicima. Zbog toga vase sjebu 5x vise nego nase. Mi smo docekali Schroedera na 18,5, stajo je tako mozda sat-dva i odma se podigo na 20,5, sad je vec na 21,5. Prouci malo ponude ponudenih kladionica i nac ces sigurno nekog igraca kojemu je granica fulana za 2-3 ili vise poena. Prije sam pratio sta stavlja MaxBet i to je bio show, tu se nije znalo ko pije ko placa i da sam zivio u Srbiji vjerojatno bi bio bogatas. Jos uvijek rade greske iako se prozvana kladionica popravila, ali zato imate ostale. Samo budi aktivan od jutra i proucavaj ponude kladionica i usporeduj.
By nbaspecialtips
#72443 srpske kladionice su najjace... nit poreza nit pameti hahah samo mi je krivo ovog wwina u bosni...
Al zato cemo sad imat xlive- juce drzali irvinga na 22,5 love-a na 14,5... bez obzira dal prosli il ne- ovo je sigurno bio value.. Trenutno ne daju singlove al ce kasnije pustati- tako su rekli